Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
 
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

Mortal Kombat Mythologies Cup – podsumowanie

Data: 08.05.2011 |
przez: Krelian

Ponad 4 miesiące zmagań we wszystkie klasyczne odsłony Mortal Kombat już za nami. Cykl turniejów Mortal Kombat Mythologies Cup obejmował turnieje w sześć części Smoczej Serii: MKI, MKII, MK3, UMK3, MKT oraz MK4. Generalnie poszczególne turnieje spotkały się ze sporym zainteresowaniem graczy, którzy po wielu latach mogli sobie odświeżyć historię Smoczej Serii.

Trzeba też zdecydowanie podkreślić, że Mortal Kombat Mythologies Cup okazał się również w pewnym stopniu przełomowy dla rozwoju sceny Mortal Kombat w Polsce. W ciągu ostatnich kilku miesięcy zebrała się do wspólnej rywalizacji cała czołówka kraju w klasyczne części Mortal Kombat oraz pojawiło się sporo aktywnych graczy, czego konsekwencją były m.in niedawno zorganizowane Mistrzostwa Polski w Mortal Kombat II w Krakowie. Oto jak ostatecznie ukształtowało się podium:

Mortal Kombat Mythologies Cup – podium:

1. Vert

2. WolfBogard

3. Adept
—–
4. Dumian

5/6. hauwa/Krelian

7/8. Doink/Martins

Zwycięzca zgarnął najnowszą część Mortal Kombat (do wyboru wersja na PS3 lub X360). Osoby z drugiego i trzeciego miejsca otrzymali odpowiednio film na DVD oraz grę na PC.

Więcej informacji odnośnie punktacji ogólnej czy z poszczególnych turniejów, znajdziecie w tym temacie na naszym forum. Replaye z nagranymi walkami możecie z kolei pobrać w tym miejscu.

Jeszcze raz gratulacje dla zwycięzców i podziękowania dla wszystkich graczy za uczestnictwo i terminowość. Niebawem ruszamy z kolejnymi turniejami w klasyczne odsłony Mortal Kombat, więc nie przerywajcie treningów, bo kolejna okazja do wypruwania wirtualnych flaków nastąpi szybciej niż sądzicie!

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

 • gascan

  Ch…. z takimi turniejami jak nawet filmików z walk na youtube nie ma. A przez to nie ma hype'u na oldschoolowe Mortale. Widocznie nikomu nie zależy na nowym mięsie w UMK i MK2.

 • Chris

  zgodze sie z gascanem, powinno sie wazniejsze walki zgrywac, obramiac i wrzucac na youtube tak jak np. ostatnie finaly w mutant revenge cup http://www.youtube.com/watch?v=nSAUb_C38MM&feature=feedu

 • KRELIAN

  gascan daruj sobie taki ton wypowiedzi bo sam ch… robisz w temacie turów. Już pytałeś i odpisywałem, że najważniejsze walki z Mythologies Cup pojawią się na kanale Honmaru. Temat jest wciąż aktualny więc sugeruje cierpliwie poczekać zamiast siać ferment z którego nic nie wynika.

 • Martins

  Nie ma nagród za ósme miejsce? Troszki mnie serce boli z tego powodu….

 • gascan

  KRELIAN zamiast uderzyć się w pierś i przyznać, że mam racje to jak zwykle trollisz.

 • K'

  Krel pisał, że będą walki, a więc się pojawią i tyle… Skoro jest i będzie coś ruszone z tematem to po co od razu bić się w pierś + niepotrzebnie spinać. Na przyszłość się na bieżąco będzie wrzucać i będzie git w 100% :) Gratsy dla podium !

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation
Geek World – daj się pożreć pasji i rozrywce! Weird Stuff
Mortal Kombat PL XboxArcade.pl
Pixele velmundi.com yacht charter croatia
Backdash Mortal Kombat