Znalezionych wyników: 3092
Honmaru Forum
Autor Wiadomość
  Temat: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!
Dumian

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 1957

PostForum: Online Battle Arena   Wysłany: Wczoraj 13:26   Temat: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!
eustachy napisał/a:
to nie moj profil

Jeśli "eustachy" to nie Twój profil to chyba powinieneś zaktualizować Steam ID w profilu na Honmaru, bo właśnie taki masz podany i mogą być problemy z umawianiem się na walki w turnieju.

KRELIAN napisał/a:
Seivoth napisał/a:
Rundy: Finały do 5-ciu, reszta do 3 wygranych!
W czasach TK6/TTT ludzie woleli więcej dlatego tak zostało, ale ja się mogę dopasować. Proszę zatem o aktywność w temacie i własne sugestie, żeby później nie było że ktoś będzie narzekał na zasady - tutaj każdy ma realny wpływ na zmiany które poprawią wszystkim zabawę.

Też pamiętam, że nawet w Tekken 3 tak graliśmy. Walki do 3 wygranych (a czasem nawet 2) spotyka się najczęściej offline z uwagi na ograniczone możliwości czasowe. Tutaj w przypadku turnieju online nie mamy tego problemu, a zawsze większa ilość walk pozwala bardziej dostosować się do poczynań przeciwnika, poznać trochę jego schematy gry/postać, co teoretycznie w dłuższej perspektywie powinno przełożyć się na bardziej miarodajne wyniki. Z podobnych powodów finały offline gra się zazwyczaj właśnie więcej niż standardowo, najczęściej do 5.
  Temat: Turniej Tekken 7 Cybermachina Bydgoszcz, 25.06.2017
Dumian

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 58

PostForum: Turnieje, Zloty, Konwenty   Wysłany: 26-06-2017, 10:45   Temat: Turniej Tekken 7 Cybermachina Bydgoszcz, 25.06.2017
Siema! Również dzięki. I też gratulacje, nie tylko podium się liczy, sam bardzo dobrze się zaprezentowałeś jak na pierwszy turniej, a coś czuję, że będzie tylko lepiej :)

Ogólnie chyba nikt nie spodziewał się tak udanego turnieju (świetna atmosfera), licznej frekwencji (ponad dwudziestu chętnych) no i takiego poziomu (pomimo padów do Xboxa, które dla większości stanowiły problem). Fajnie było zobaczyć nowe twarze zainteresowane Tekkenem, wspólnie pograć i pogadać :super:

Od razu zapraszam wszystkich do spisu graczy na Honmaru, jeśli Wasze ID mocno różni się od ksywki na turnieju to możecie dopisać w treści kto jest kim :D

- Spis graczy Honmaru
- oraz do turnieju online (szczegóły w linku)

Jak tylko ogarnę zdjęcia to też udostępnię, sam nie miałem za bardzo czasu robić zdjęć, 2 turnieje na raz to jednak sporo roboty, ale fajnie, że na koniec chociaż cyknęlismy sobie pamiątkowe zbiorowe foto.

Poniżej wyniki i drabinki z obu turniejów:

Tekken 7, turniej główny

1. Kruczy (Kuba) [Law]
2. Mors [Paul]
3. Dumian [Devil Jin]
4. Mada [Xiaoyu]
5. Dashei [Alisa, Lucky Chloe, Claudio], Pekkhi [?]

- Tekken 7, turniej główny - drabinka

Tekken 7, turniej dodatkowy

1. Melciu [Paul]
2. Nero [Asuka]
3. Kasztan [?]

- Tekken 7, turniej dodatkowy - drabinka

Dla formalności wklejam jeszcze link do wydarzenia na FB https://www.facebook.com/events/266519023815579/
Zauważyłem też, że była szybka transmisja live z przejściem się po lokalu (niestety słaba jakość): https://www.facebook.com/...83343578671662/
  Temat: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!
Dumian

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 1957

PostForum: Online Battle Arena   Wysłany: 22-06-2017, 22:59   Temat: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!
Zazwyczaj lagger laguje też innym graczom, dlatego takie przypadki warto zgłaszać na bieżąco na forum, w ten sposób można zidentyfikować kto jest winny i np. wpisywać walkowery na tej podstawie. Jeśli kilka osób przerwało walki z danym graczem z powodu lagów to wszystko jest jasne. Screeny z ilością kresek to też dobry pomysł. Jak dojdzie do takiej sytuacji to będziemy rozstrzygać, do tej pory raczej nie mieliśmy w turniejach sytuacji bez wyjścia ;) .
  Temat: Tekken 7 - lista graczy
Dumian

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 541

PostForum: Tekken 7   Wysłany: 22-06-2017, 22:47   Temat: Tekken 7 - lista graczy
Platforma: PS4
PSN ID: DumianPL
Postaci: Devil Jin, Law, Xiaoyu
Dostępność: zawsze kiedy jestem online w Tekkenie
  Temat: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!
Dumian

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 1957

PostForum: Online Battle Arena   Wysłany: 22-06-2017, 16:54   Temat: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!
Widowmaker.PL napisał/a:
Co robimy w przypadku bardzo słabego połączenia uniemożliwiającego grę (co najwyżej 3 paski, duże lagi)?


Proponuję tutaj zastosować uniwersalny regulamin turniejów na Honmaru, punkt o lagach:
Cytat:
W przypadku lagów uniemożliwiających przyzwoite rozegranie pojedynku dopuszcza się przerwanie gry, jednak wskazane jest aby gracze uzgodnili warunki przerwania przed walką. Jeśli przyczyna lagów leży po stronie jednego z graczy, a mimo starań warunki do gry nadal są niezadowalające pojedynek taki może decyzją organizatora rozstrzygnąć się walkowerem.
  Temat: Ból pleców
Dumian

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 298

PostForum: Hyde Park   Wysłany: 21-06-2017, 11:05   Temat: Ból pleców
Ból pleców często bierze się ze statycznego trybu życia. Przy pracy siedzącej warto minimum raz na godzinę przeciągnąć się, chwile się rozruszać, przejść gdzieś, spojrzeć za okno itp. Samemu można sporo zaradzić o ile bóle nie są jakieś większe, bo wiadomo, że wtedy nie ma co kombinować bez konsultacji ze specjalistą.

Fajne ćwiczenie, które daje praktycznie natychmiastową ulgę to "Thoracic Bridge" (można znaleźć na YouTube), ale jest tego więcej i prostszych, np. taki zestaw:


(jeden z pierwszych wyników w Google, jedne z popularniejszych ćwiczeń tego typu, 2 daje radę)

Jak ktoś ma możliwość to regularne ćwiczenia na orbitreku też są fajną opcją na rozruszanie i profilaktycznie.
  Temat: Arcade stick
Dumian

Odpowiedzi: 185
Wyświetleń: 43012

PostForum: Hardware   Wysłany: 17-06-2017, 19:33   Temat: Arcade stick
To nie do końca odpowiada na Twoje pytanie bo szukasz czegoś aktualnego i od razu działającego na PS4, ale pamiętam, że kiedy wiele lat temu rozeznawałem się w temacie to jedną z ciekawszych i tańszych opcji na przetestowanie gry na sticku był Mayflash arcade stick znany też jako universal arcade stick. Działa z PC, PS2 i PS3, nie miałem okazji sprawdzić żadnego Xboxa, ale na PS4 niestety nie działa. Jego cena była w przedziale 100-200 zł (nie pamiętam dokładnie). Jedna z częściej wymienianych zalet tego sticka to dobra baza pod modyfikacje, wymianę części itd., ale w takiej gotowej formie też w miarę nadawał się na pierwszy kontakt.
  Temat: Jaką wybrać postać w Tekken 7 - cechy postaci i styl gry
Dumian

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 91

PostForum: Tekken 7   Wysłany: 17-06-2017, 19:18   Temat: Jaką wybrać postać w Tekken 7 - cechy postaci i styl gry
Jeśli ktoś ma problem z wyborem postaci to na YouTube wylądował fajny film z omówieniem podstawowych cech postaci oraz do jakiego stylu gry pasują.Szersza wersja w formie tekstu: https://docs.google.com/document/d/1yqgxbES6su4clpQou2hzlZN40rpPBtwmMRKWfexbj3g/edit

Źródło: That Blasted Salami / YouTube (opis filmu na YouTube)
  Temat: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!
Dumian

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 1957

PostForum: Online Battle Arena   Wysłany: 11-06-2017, 20:13   Temat: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!
Dostęp do systemu turniejowego, wszystkich linków, terminów i potrzebnych informacji macie zawsze z poziomu strony głównej w nawigacji: Turnieje > System turniejowy

Zachęcamy również do dołączenia do społeczności, aby ułatwić odnajdywanie się i komunikację na odpowiednich platformach:

- Steam: Grupa Honmaru
- Klub na Xbox One: Honmaru
- Społeczność na PlayStation Network: HonmaruPrzy okazji witam też wszystkich nowych i powracających graczy (czasem po kilku latach przerwy!) na Honmaru!
  Temat: Tekken 7 - oficjalnie
Dumian

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 3421

PostForum: Tekken 7   Wysłany: 07-06-2017, 11:01   Temat: Tekken 7 - oficjalnie
Ja się nie zawiodłem. Mimo odświeżających zmian systemowych to po prostu tylko (i aż) kolejny Tekken, z wszystkimi (większością?) jego zaletami i wadami. Dostałem to czego oczekuję po tej serii, na razie wrażenia są bardzo pozytywne, pomijając niedorobiony online, który liczę, że szybko zostanie ogarnięty. Co do postaci to faktycznie słuszna uwaga, choć akurat ja jej tak nie odczuwam bo moje postaci załapały się do 7.
  Temat: Tekken 7 - oficjalnie
Dumian

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 3421

PostForum: Tekken 7   Wysłany: 02-06-2017, 10:11   Temat: Tekken 7 - oficjalnie
Premiera już dziś! Na czym gracie? Mój PSN w profilu, dziś odbieram swojego preordera :D
  Temat: Cannot play Tekken 3 online
Dumian

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 259

PostForum: Ogólnie o TK3Online   Wysłany: 01-06-2017, 19:32   Temat: Cannot play Tekken 3 online
Do u mean this tutorial? You will find there everything what is necessary to play Tekken 3 online. It's not outdated, it just doesn't cover Kaillera P2P which has separate post with step by step guide. Kaillera P2P is not required (it's optional to connect to the other player directly without any intermediate servers). If you see "connecting" all the time trying to connect to the regular Kaillera server it probably means:
- server is down, u can try refresh the list in all servers tab or use Kaillera P2P to connect to the other player directly (more information in Kaillera P2P tutorial), u can also try Google search to find some working servers, maybe kaillera.com or other sites (I don't play it anymore so I can't recommend you any good servers)
or...
- your connection to the server is blocked, maybe by firewall or some kind of anti-virus software installed on your system
  Temat: Cannot play Tekken 3 online
Dumian

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 259

PostForum: Ogólnie o TK3Online   Wysłany: 17-05-2017, 11:04   Temat: Cannot play Tekken 3 online
Hi. Maybe this specific server is not available? Try other servers or even better use Kaillera P2P.
  Temat: 20 rocznica Tekkena 3!
Dumian

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 550

PostForum: Tekken   Wysłany: 22-04-2017, 13:24   Temat: 20 rocznica Tekkena 3!
Tekken 3 forever! Widać klasyka nie umiera nigdy :D
  Temat: 20 rocznica Tekkena 3!
Dumian

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 550

PostForum: Tekken   Wysłany: 23-03-2017, 12:59   Temat: 20 rocznica Tekkena 3!
Warto odnotować na forum fakt że Tekken 3 kończy już 20 lat!

To niezwykle zasłużona i najważniejsza gra w historii Honmaru :)

https://www.facebook.com/...406626092713718

Wszystkiego najlepszego! :urodziny:

 
Strona 1 z 207
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group