Co was irytuje w T3Online??

Rozmowy związane z rozgrywką sieciową w najlepszą bijatykę online.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Ren »

Jo-Jo pisze:
Żółw pisze:Mnie najbardziej irytuje, jak ktoś wygra Henrykiem albo Xiaoyu i myśli, że jest dobry.
Właśnie !!!
(Zato-1: WŁAŚNIE !!!!!! )
lol, postac sama za nikogo nie wygra :D
a zreszta tez mozecie grac heniem lub xiao i być dobrym :rotfl:
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: luc_october »

true.
xiajką łatwo wygrać jak się ktoś pcha na chama, ale np. z turtlem jest hardowo.

moje minusy to:
1. lagi- przez które jest moim zdaniem zwiększona randomowość walk i praktycznie nie możliwym jest wsadzanie hardowych juggli i ciekawszych akcji co tak cieszyło w wersji offline.
2. n00bz- teraz na servach jest masakra. 95% n00bów i 5% ludzi z którymi warto zagrać.

ale narzekać na postaci to trochę przesada. wiadomo że są kapiszony typu ogór, ale ja się tym tylko cieszę, bo jest to dla mnie wyzwanie powciskać takiemu delikwentowi zwłaszcza słabszą postacią. to daje mi najwięcej satysfakcji. bez tego tekken nie byłby taki ciekawy :)
Awatar użytkownika
Fury
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 93
Rejestracja: 29-11-2006, 20:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Fury »

luc_october pisze:true.

2. n00bz- teraz na servach jest masakra. 95% n00bów i 5% ludzi z którymi warto zagrać.
Kiedyś na Ircu już robiłem małą sprzeczke z AdrianKillerem (chyba dobrze odmieniłem :D ) o noobach. Niektórych nie można tak nazwać. Wiele z "noobów" to raczej newbie, a to się różni. Jednak ostatnio dużo przysiadłem na Practice (bo wcześniej nie byłem w połowie tak dobry jak teraz, ale jestem dobry jak na siebie, a nie w porównaniu do innych) i teraz szczerze powiem, że jak ktoś robi przerwę bo załadowałem jakiegoś juggla lepszego i lub jakiś przeciętny prosty cios, a ten wyłącza grę po to by spytać się jak to zrobiłem to to jest debilstwo (czyt. noobstwo). (a takie coś miałem, grałem z osobą, która była naprawdę słaba i brałem wszystkie postaci po kolei :D i doszłem do ogra, zionełem ogniem resztę chyba wiecie z mojej wypowiedzi). No i osoby nic kompletenie nie umiejące, czasami można wkońcu posiedzieć offline, a nie odrazu się pchać na online. Takie osoby można nazwać noobami. :D

A teraz co mnie denerwuje:
-lagi, oos itp.
-n00by :D
-osoby oszukujące wyniki gry
-twierdzące, że są lepsze chociaż przegrywają, ale umieją dwa juggle Jinem/Heniem
-powtarzające w koło te same ciosy
-Eddy i Bob grający dwoma nogami na zmianę, plaga, i taka osoba myśli, że coś umie :/
-wspominany problem z padem przez czita :D
-nie ćwiczące nic w Practicu i nic nie umiące
-nie znające angielskiego (chodzi tu o takie podstawy jak: join czy create new game) czyli nie umiejące posługiwać się Kailerą, a przecież Faqów o tym jest od hu*a

To chyba wszystko, jak coś sobie przypomne to zrobie update D:
Awatar użytkownika
TomU
Elite player
Elite player
Posty: 127
Rejestracja: 07-07-2006, 13:53
Lokalizacja: Kalisz

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: TomU »

Co mnie denerwoje : hihii
-Ze Xiao nie ma czarnych stringow z koronka (szkolny stroj)
-Ze Poul jest wiesniakiem ( a calkiem przystojna z niego Faceta)
-No i wszystkie inne napisane przez was wczesniejsze zeczy przeciez nie bede sie powtarzal
-Tylko nie zgadzam sie z tymi o Xiao :D :] :P
G-I-R-L---P-O-W-E-R
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Action »

Furious [PL] pisze:Wiele z "noobów" to raczej newbie, a to się różni.
Lecz większość tej nowej wiary, co teraz zapycha servery to jednak noobstwo, oprócz tej sytuacji, co wymieniłeś (wychodzi z gry i rzuca tekstem typu: 'Jak ty to kurna zrobiłeś?!' a jak wypisuje mu to w postaci legendy [np. u/f+3,4,3] to rzuca tekstem 'nie możesz napisać prościej' ;/ ) jest jeszcze masa innych noobow (tego nazwijmy 'Noob Ciamajdus') xP Jeden z najbardziej denerwujących rodzajów noobow to 'Noob Zawieszenius' Po prostu siedzi na serverze i czeka na zbawienie, ani to nie zagra, ani sam gry nie założy, po prostu chciało by sie takiemu powiedzieć 'spie***aj dziadu' :P Kolejnym z noobow to 'Noob Samotnikus' :| krotko i na temat: stawia gre na kaillerze i sam w nią gra :/ Ostatnim z typem noobow jest 'Noob Spamus-Reklamus' nie dość, że ma w opisie wyjściowym adres jakiejś strony to jeszcze sam pojawia sie na sekundę, pisze wiadomość z linkiem do jakiejś strony i wychodzi znowu reklamując stronę. Oo
Awatar użytkownika
TomU
Elite player
Elite player
Posty: 127
Rejestracja: 07-07-2006, 13:53
Lokalizacja: Kalisz

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: TomU »

Jeszcze jest Noob nerwos <ten jest najgorszy przedchwilka sie na takiego natknelem> zalozyl gre >ja wszedlem> po 1 mialem problem z ustawieniem guzikow bo mi caly czas wychodzil>pewnie sie przestraszyl ze mu cos w emulatorze zmieniam :D > po 2 zaczelismy walke byl OOS no to escape i jeszzce raz na serv.
Zdazylem zeobic 2 ciosy Xiao no i jak jua mowielm jeszcze raz weszlem na serv a on mnie jedzie jaki to ja nie jestem slaby hehee....

No i jak tu sue nie WK***IC to ja nie wiem
grrrrr..... :kwasny:
G-I-R-L---P-O-W-E-R
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Ren »

noobz power teraz na serwach!

miałem raz fajną sytuacje:
kolo po pierwszej walce (dostał łomot od edka) napisał na chacie "jak bedziesz nim grał to długo nie pogramy" ...

w ogole ciezko spotkac kogos kto chociaz juggle by potrafił!

apel do początkujących: ODPALCIE PRACTICE I NAUCZCIE SIE PODSTAW! warto tez zajrzeć do działu o postaciach bo faqów/juggli nikt nie pisał dla sportu tylko dla graczy takich jak Wy.


P.S. Action: twoja irytacja mnie cieszy :D
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Frizen »

Teraz nie wytrzymacie co ja powiem co mnie irytuje :rotfl: :
-No wchodze na serwer na gre noi gramy... koles po 2 walkach wychodzi i ... : co ty KUR*A robisz nie dajesz nic zrobic ciagle tylko latam !!. (chodzilo mu o ewgf,3plaskie,f,f 2 :P)
i zaczyna mnie po walce wyzywac od nooba :P
btw nie za duzo tych gier tekkenowych na serwach ?! :przestraszony:
Awatar użytkownika
Fury
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 93
Rejestracja: 29-11-2006, 20:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Fury »

UltraKnight pisze:btw nie za duzo tych gier tekkenowych na serwach ?! :przestraszony:
Ta, ale większość nie umie grać....
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Frizen »

ta ale zapychaja serwery :P
Awatar użytkownika
TomU
Elite player
Elite player
Posty: 127
Rejestracja: 07-07-2006, 13:53
Lokalizacja: Kalisz

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: TomU »

Mnie irytuje DuMiaN bo Spi caly dzien juz.

I Irytuje nie tez Koles o KsyWie John Rambo Bo w noce Chcial mnie Zgwłacic :D na servir Honmaru.

Albo kolecie Z pytaniami Jak mam zagrac hehee Ja mu powiem Join Albo create game A on Aha Dzieki :D
Irytuje mnie jesszcze Ja Sam bo jestem Tak strasznie zboczony , perwersyjny i Prostolinijny ze zdradzilem cie juz DFuMiaN 17 razy .
Wybacz :D :P
G-I-R-L---P-O-W-E-R
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Frizen »

Nie no nie moge teraz ty mnie irytujesz :rotfl:
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Aserot »

Co do noobów to znaczy że Honmaru jest coraz popularniejsze więc tego nie dało się uniknąć. A z ich hasełek można pobrechtać :), choć nie zmienia to faktu że ciężko znaleść teraz wolny serwerek do pogrania. A to mnie najbardziej denerwuje jak masz chwilkę czasu a tu zonk wszystko zapchane.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Emu
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 70
Rejestracja: 28-11-2006, 09:24

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Emu »

Co mnie irytuje?
To, że po długiej przerwie w T3O wchodzę na serwer z nadzieją na ciekawego spara z ambitnym przeciwnikiem, a tutaj... tona noobów o dziwnych nickach. Coraz głupsze odzywki, coraz bardziej beznadziejne postępowanie... Rozumiem - można po prostu być nowym i nie grać dobrze - przecież każdy kiedyś zaczynał. Ale nie mogę znieść hamstwa i prostactwa tych ludzi. Czy tylko mnie się zdaje, że oni wszyscy nie mają więcej niż 10 lat? :looka:

A najlepiej, jak wchodzi mi taki ktoś do gry, pisze, żebym się szykowała, bo skopie mi dupę, a potem wybiera Paula i nawala jednym kopnięciem. Ale jeszcze lepiej, gdy wybiera sobie kogoś-tam (mniejsza o to kogo - grać nie umie, więc jest to nieistotne), a potem klnie na mnie, pisząc jaka to jestem zła i niedobra, że nie pozwalam mu wykonać żadnego ruchu. No bogowie! :dontgetit:

Ostatnia sprawa - jakie to śmieszne widzieć pingi po 1000... :zdziwko:
Awatar użytkownika
Dados
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 66
Rejestracja: 09-01-2007, 20:02
Lokalizacja: Maków Maz

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Dados »

Denerwuje mnie UltraKnight bo z nikim nie gra mi sie tak fatalnie jak z nim. Zawsze musi wygrywac ale mi to nie przeszkadza i dalej gram. Mam nadzieje ze kiedys go rozwale 100 do 0. pozdrawiam UltraKnight :P :hyhy: ps;nie jestem noobem, :zawstydzony: moze troche :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o TK3Online”