Ramen Cup

Trafiają tu tematy stare, zdublowane, łamiące regulamin i wszystkie inne, które nie kwalifikują się do przebywania na forum.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
pawelek
Użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: 30-03-2007, 11:33

Ramen Cup

Post autor: pawelek »

Witam, niedawno zająłem się organizacją turnieju wspieranego przez dwie strony o mandze i anime - Sorairo i Sayans Page.

Raczej nie uda mi się zebrać zbyt wiele osób, dlatego piszę tutaj :)

Regulamin: viewtopic.php?t=20

Zapisywać można się u mnie na GG [6389512] Obrazek i w tym temacie. Zapraszam!

Tryb rozgrywek:
Pierwsza runda - drabinka do dwóch przegranych
Druga runda - podział na grupy/każdy z każdym (zależy od ilości uczestników)
Trzecia runda - każdy z każdym (zależy od ilości uczestników)

Miejsca na drabince przypadną zupełnie losowo (za pomocą skryptu w PHP).

PS. Zwycięzca otrzyma od Zabuzy miskę Ramen wysłaną pocztą!
Ostatnio zmieniony 30-03-2007, 12:46 przez pawelek, łącznie zmieniany 3 razy.
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Ramen Cup

Post autor: Tygrys »

Latwiej bylo by aby zorganizowac ten tur u nas a nie nas prosic o uczestnictwo u was.
Tzn na naszym forum na naszych zasadach :D
Ostatnio zmieniony 30-03-2007, 12:26 przez Tygrys, łącznie zmieniany 1 raz.
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
Awatar użytkownika
pawelek
Użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: 30-03-2007, 11:33

Re: Ramen Cup

Post autor: pawelek »

Tak też robię ;]

Sorairo i SP tylko wspierają całość reklamą ;]

To forum będzie głównym ogniskiem zawodów.
tsuka bokuga misete a geru hikari kagayaku sekaiwo...
Awatar użytkownika
-=MASTA=-
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 03-09-2006, 22:24
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Ramen Cup

Post autor: -=MASTA=- »

O widze, że gracie na instalece z honmaru ! Macie pozwolenie od osób które ją stworzyły do jej wykorzystania ? !!!

O wdzie w zasadach, że Gon nie jest zbanowany. :niepewny:

No pięknie, pięknie...
Awatar użytkownika
pawelek
Użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: 30-03-2007, 11:33

Re: Ramen Cup

Post autor: pawelek »

Pozwolisz, że najpierw zapoznam się z ogólną atmosferą i 'tradycjami' panującymi na różnych turniejach? Wszystko w swoim czasie :P
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Ramen Cup

Post autor: Ana »

pawelek pisze:Pozwolisz, że najpierw zapoznam się z ogólną atmosferą i 'tradycjami' panującymi na różnych turniejach? Wszystko w swoim czasie :P
To najpierw zapoznaj sie z atmosfera a nie od razu wyskakujesz z turem na dzien dobry

BTW takie rzeczy z reguly ustala sie z Adminem, a czy to zostalo "zgloszone"? Bo tak se mysle ze podczas nieobecnosci Dumiana to Krelian zajmuje się turami. Da sie to zauwazyc jak sie przejrzy pare tematów przed zaloezniem nowego.
Ostatnio zmieniony 30-03-2007, 12:30 przez Ana, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
pawelek
Użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: 30-03-2007, 11:33

Re: Ramen Cup

Post autor: pawelek »

Nie widzę nigdzie informacji, jakoby istniał obowiązek zgłaszania organizacji turnieju adminowi. Jeśli coś przeoczyłem - gome.
tsuka bokuga misete a geru hikari kagayaku sekaiwo...
Awatar użytkownika
Emu
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 70
Rejestracja: 28-11-2006, 09:24

Re: Ramen Cup

Post autor: Emu »

pawelek pisze:Nie widzę nigdzie informacji, jakoby istniał obowiązek zgłaszania organizacji turnieju adminowi. Jeśli coś przeoczyłem - gome.
Ale to chyba jest oczywiste, że takie rzeczy ustala się z osobami na, jakby to powiedzieć, 'wyższym szczeblu', nie? Proponuję iść do sklepu po trochę rozumu, a dopiero potem brać się za to, tamto, czy cokolwiek innego.
Ostatnio zmieniony 30-03-2007, 12:37 przez Emu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Ramen Cup

Post autor: Ana »

Ale to chyba jest logiczne nie? Nowo zarejestrowany uzytkownik który nie wiadomo czy w ogole ma pojecie o organizacji bierze sie za cos takiego... Bylo pare takich przypadków już. Tym bardziej nie zdobedziesz tu zaufania rzucajac link w ktorym sa honmarowskie memorki itp. bo niektorzy sa tutaj na takie rzeczy uczuleni.
Nic tez nie piszesz jak ma to wygladac. Rzucasz nasz regulamin i tyle? Robimy co chcemy? Kto organizuje? Ty? Ok, na jakiej podstawie rozpiszesz grupy czy lecimy pucharowo?

Najpierw zawsze poleca sie badanie terenu i odezw do kogos kto sie tym zajmowal wczesniej. Chociaz.. ja sie nie znam a swiat zapiernicza do przodu.
Obrazek
Awatar użytkownika
pawelek
Użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: 30-03-2007, 11:33

Re: Ramen Cup

Post autor: pawelek »

Dzięki za cenne rady :D

To miał być mały turniej dla użytkowników Sorairo/SP i znajomych, chciałem jednak zgromadzić troszeczke więcej osób.

I wydaje mi się, że sarkastyczne wypowiedzi w moim kierunku nie są potrzebne...
tsuka bokuga misete a geru hikari kagayaku sekaiwo...
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Ramen Cup

Post autor: Komandos »

Jak dla mnie im więcej turów tym lepiej, pod warunkiem, że bierze się za nie ktoś kompetentny i nie ma problemów z matmą (hi Rogal).
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Ramen Cup

Post autor: SubZero »

1) Jeśli już chcesz zorganizować turniej na naszym forum, to jednak wypadałoby zgłosić się z pomysłem do opiekunów forum (nie powiem do władz bo to nieprzyjemnie brzmi :P ), zwłaszcza że jesteś nowym użytkownikiem. (Że już nie wspominam o wykorzystywaniu do turnieju materiałów z Honmaru).

2) Organizowanie turnieju równocześnie na dwóch różnych forach imo trochę mija się z celem. Lepiej już całość przenieść na jedno z nich, chociaż i tak wszyscy biorący udział musieliby się na nim zarejestrować (jeśli już nie są) - wymóg taki jest w regulaminie, no i ogranicza to trochę możliwość przekrętów.

3) Trochę dziwny tryb rozgrywek (najpierw drabinka, potem grupy?) ale to już sprawa organizatora. Jeśli będzie chciał/potrafił przeprowadzić to w ten sposób nie ma sprawy.

I nie dziw się, że mamy nieco 'ostrożne' podejście do 'nowych'. Ostatnimi czasy po zwiększeniu się popularności T3 Online pojawia się pewna liczba 'nowicjuszy', którzy niestety nie prezentują sobą szczególnie wysokiego poziomu (i bynajmniej nie chodzi mi o poziom umiejętności w grze). Dlatego właśnie dobrze jest najpierw skontaktować się z kimś, kto już czymś takim się zajmował i ma jakieś doświadczenie w organizacji/prowadzeniu takich turniejów.
Awatar użytkownika
pawelek
Użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: 30-03-2007, 11:33

Re: Ramen Cup

Post autor: pawelek »

SubZero pisze:3) Trochę dziwny tryb rozgrywek (najpierw drabinka, potem grupy?) ale to już sprawa organizatora. Jeśli będzie chciał/potrafił przeprowadzić to w ten sposób nie ma sprawy.
To fakt... Chciałem najpierw zrobić takie mini-eliminacje, ale jeszcze się zastanowię nad tym fantem.
SubZero pisze:1) Jeśli już chcesz zorganizować turniej na naszym forum, to jednak wypadałoby zgłosić się z pomysłem do opiekunów forum (nie powiem do władz bo to nieprzyjemnie brzmi :P ), zwłaszcza że jesteś nowym użytkownikiem.).
Będę pamiętał, bo jeśli ten turniej odbędzie się w przyjemnej atmosferze i bez większych zgrzytów, z pewnością nie poprzestanę na jednym.
SubZero pisze:(Że już nie wspominam o wykorzystywaniu do turnieju materiałów z Honmaru).
Niestety, nie znalazłem żadnych licencyjnych tekstów w instalatorze... Chociaż faktycznie, raczej powinienem zapytać.
2) Organizowanie turnieju równocześnie na dwóch różnych forach imo trochę mija się z celem.
Jak wspominałem wcześniej, Sorairo i SP to jedynie 'patronat'. Jeśli chodzi Ci o temat na forum SP, to to jedynie podawanie wyników i dyskusje między użytkownikami tego serwisu.
tsuka bokuga misete a geru hikari kagayaku sekaiwo...
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Ramen Cup

Post autor: AK »

nosz kurna dla co Wy tacy mili?? gosciu z dupy sie wziąłes i gówno wdziałeś, jakies instalki dajesz u siebie na forum wszystko zerżniete z Honmaru bez pytania!!! i teraz wielce łaskawie chcesz turniej na honmaru zrobić!! !
po co wogule z nim dyskutujecie i tak nic nei osiagnie na tym swoim forum jeśli o t3 online chodzi...juz nie jedno probowali i polegli łacznie z forum psx extreme! Dumian by sie ze mna zgodził i pogonił by toważystwo jestem tego pewien.
wypad gościu nie potrzebujemy tu takich jak Ty :]

Adrian nie przesadzasz trochę?
Ostatnio zmieniony 30-03-2007, 14:40 przez AK, łącznie zmieniany 1 raz.
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
pawelek
Użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: 30-03-2007, 11:33

Re: Ramen Cup

Post autor: pawelek »

Adriankiller pisze:nosz kurna dla co Wy tacy mili?? gosciu z dupy sie wziąłes i gówno wdziałeś, jakies instalki dajesz u siebie na forum wszystko zerżniete z Honmaru bez pytania!!! i teraz wielce łaskawie chcesz turniej na honmaru zrobić!! !
po co wogule z nim dyskutujecie i tak nic nei osiagnie na tym swoim forum jeśli o t3 online chodzi...juz nie jedno probowali i polegli łacznie z forum psx extreme! Dumian by sie ze mna zgodził i pogonił by toważystwo jestem tego pewien.
wypad gościu nie potrzebujemy tu takich jak Ty :]
Co ty wiesz o mnie? O tym, kim jestem? Rozprowadzanie instalki jest nielegalne? Nigdzie nie napisałem, że jest moja.

PS. Na jakim forum? :D

Zresztą, z tobą dyskutować nie będę :hyhy:

PS2. Całe środowisko Honmaru jest tak nieprzychylnie nastawione do nowych, czy to tylko niechlubny wyjątek?
tsuka bokuga misete a geru hikari kagayaku sekaiwo...
Zablokowany

Wróć do „Kosz”