Przyciski reagujace z OPÓŹNIENIEM

Zapytaj o cokolwiek.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Przyciski reagujace z OPÓŹNIENIEM

Post autor: Yamada »

Mam "mały" problem - otóz podczas gry online przyciski niewaznze czy gram na klawie czy na padzie reagują mi z ok SEKUNDOWYM opóźnieniem. Dopiero dzis mi się takie coś uwidoczniło i nie mam zielonego pojecia czym to jest spowodowane. Moze którys z forumowoczó bedzie wiedział co na to poradzic.

Jezeli problem sie utrzyma to bede musiał oddac walkovera w turnieju SE i T3 bo niestety nie moge tak grac - przegrałem turniejową walke 5:2 z Jo-Jo którą jestem pewnien że bym wygrał bo Jo-Jo wali taki schemat ze głowa mała:), ale niestaty - blok reagujacy z sekundowym opóźnieniem = Ring Out, SS reagujący z opóźnieniem = wpierdol, atak reagujacy z opóźnieniem = nieudane odzyskanie inicjatywy.

Mam nadzieje ze znajdzie sie jakas madra głowa która pomoże mi rozwiązac problem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Przyciski reagujace z OPÓŹNIENIEM

Post autor: Dumian »

Jeśli to nie wina neta ('zapchane' lub dzielone łącze, programy korzystające z łącza podczas gry) to najprawdopodobniej winny jest serwer na którym graliście. Bardzo możliwe, że był akurat przeciążony (dużo ludzi na serwerze) lub mieliście za wysokie pingi.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Przyciski reagujace z OPÓŹNIENIEM

Post autor: Frizen »

ja czasem tez tak mam ale na single player....
jak nacise esc zeby z kims pogadac i potem wroce to tez mam to ale jak zresetuje emu to juz ok ale mi sie wydaje ze jzu duzo razy to robiles :P moze cos moja wypowiedz da ci do myslenia. Pozdro
Awatar użytkownika
kamyk
Beginner
Beginner
Posty: 22
Rejestracja: 23-02-2006, 21:53
Lokalizacja: Chorzów

Re: Przyciski reagujace z OPÓŹNIENIEM

Post autor: kamyk »

Mam podobny problem tylko z przejściówką PSX-PC, gram na padzie z psxa, tym bez dual shocka i coś mi szwankuje tak jakby było pewne opóźnienie :zdziwko: , nie wiem czy to wina przejściówki czy może ustawień, pad jest ok bo jak gram na szaraku to wszystko chodzi jak złoto. Moze któś miał podobny problem??
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania & Pomoc”