T3O i grać w inne gry

Zapytaj o cokolwiek.

Moderator: ModTeam

FH_Fog
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 05-05-2007, 17:04

T3O i grać w inne gry

Post autor: FH_Fog »

po odinstalowaniu t3o nie wazne czy to 1.6 czy 1.5.2 epsxe to wyskakuje mi ze brak tk3ocpka.dll <chodzi tu o plug in> i nie mogę grać w cokolwiek innego a chciał bym zagrać przedewszyskim na 1.6 bo nie jestem pewien czy na 1.5.2 jest opcja quick save <F1> i load <F3> i <F2> jako wybór slotu..jest??? nie wiem ..ale ja już chcę zagrać np w vagrant story front mission3 abe oddysey final fantasy tactics....:( .. WŁAŚNIE!!! nie dało by sie jakiegoś rpg walnąć przez sieć?? jak w ogóle zrobić taki bajer jak np. założyć własny serwer i zrobić a raczer przerobić gre na psx zeby sie dało przez sieć ciukać? help!!!! co zrobić zeby grać??
Ostatnio zmieniony 01-01-1970, 01:00 przez FH_Fog, łącznie zmieniany 1 raz.
FH_Fog
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: T3O i grać w inne gry

Post autor: Dumian »

Jeżeli nie korzystasz z ePSXeCutora to wystarczy, że w Config -> Netplay wybierzesz Disabled Netplay (i po raz kolejny kłania się nieznajomość pierwszego poradnika Honmaru :P). Jeśli natomiast korzystasz z Cutora to klikasz PPM na swoim configu następnie Quick configure i dezaktywujesz CyberPada wybierając Internal ePSXe NULL NET (DISABLED).

Co do quick save to jest też w ePSXe 1.5.2 a jeśli chodzi o granie online w gry inne niż Tekken to odpowiedź również znajduje się na wyciągnięcie ręki na Honmaru, można w każdą grę z trybem multi.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: T3O i grać w inne gry

Post autor: KRELIAN »

kiedys z Yamada probowalem pograc w fft online . mielismy kody do action replaya (z gamefaqs) i PEC (symulator action replaya na pc) i wszystko byloby ok gdyby nie fakt ze mozna grac tylko przez jeden kontroler na zmiane wiec logiczne ze nie pograsz online. jesli jednak przypadkiem stworzysz okragly kwadrat (czytaj obejdziesz ten szczegol) to niezwlocznie nas o tym powiadom ;)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: T3O i grać w inne gry

Post autor: Aserot »

No można by w Legend of Mana zagrać bez problemu. Po prostu wymienić się memorkami i powkładać odpowiednio te same do slotów. Lub którymś z dostępnych NPC pośmigać.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
FH_Fog
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 05-05-2007, 17:04

Re: T3O i grać w inne gry

Post autor: FH_Fog »

a wiecie co mam zrobić zeby po odinstalowaniu t3o nie wyskakiwał mi ze brak tko3cpka.dll ?? i na jakim programie zrobili t3o?? mogę go dostać??
FH_Fog
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: T3O i grać w inne gry

Post autor: Dumian »

Przeczytaj posty z tego tematu bo pytasz praktycznie o to samo co wcześniej a wszystkie odpowiedzi już padły
Ostatnio zmieniony 01-01-1970, 01:00 przez Dumian, łącznie zmieniany 1 raz.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
loboy
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 15-06-2007, 08:55

Re: T3O i grać w inne gry

Post autor: loboy »

Czesc a czy mozna grac w Fife street 2 na epsxe'ie? sciagnalem z torenta niby obraz iso ale kiedy wchodze w folder ISO w rozpakowanym folderze to plik jest w formacie " .cso ". Ja mam epsxe 1.60 ale niestety nie obsluguje on takich formatow wiecie jak to zrobic zeby zadzialala? dodam ze wczesniej gralem w T3online i niemam problemu z z tym T3O.. bo sobie juz poradzilem tylko chodzi o ten wlasnie format cso
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: T3O i grać w inne gry

Post autor: Aserot »

Może o czymś nie wiem ale czy Fifa street wyszła na PSX ;) bo coś mi się wydaje że nie :P.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
loboy
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 15-06-2007, 08:55

Re: T3O i grać w inne gry

Post autor: loboy »

dlatego pytam bo dopiero teraz sie tym zajalem wiec jakby sie wypowiedzial ktos ogarniety w temacie to bym byl wdzieczny
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: T3O i grać w inne gry

Post autor: SubZero »

Google nie gryzie
Platformy: PS2, Xbox, GameCube, PSP, PC(?) - jak widać nie ma wersji PSX, a ePSXe jest (hmm... zastanówmy się) emulatorem PSX czyli raczej na nim tego nie odpalisz.
loboy
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 15-06-2007, 08:55

Re: T3O i grać w inne gry

Post autor: loboy »

Hmm ok myslalem ze ePSXe poprostu jest emulatorem do PlayStation :/ ehhh ale jak zaznaczylem dopiero zaczalem sie tym interesowac i nigdy nie mialem konsoli

Offtopic
wiec moze ktos zna sposob zeby odpalic Fife street ? na pc'cie?
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: T3O i grać w inne gry

Post autor: SubZero »

Jak masz dużo cierpliwości, samozaparcia i mocny komp to możesz zapoznać się z emulatorem PCSX2, ale nie rób sobie zbyt wielkich nadziei...
loboy
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 15-06-2007, 08:55

Re: T3O i grać w inne gry

Post autor: loboy »

Komp to mam mocny np 2.8 athlon barton i net tez np 6Mbt ale wogole sie nie znam na tym emulatorach :/ blleeeee i wogole czy da sie grac w tekkena 3 ale nie w wersje netowa bo np chcialbym pograc z kumplem na padach przeciw sobie a w tym poradniku do konfiguracji jest napisane zeby nie ustawiac 2. pada

A tak wogole to PSX to jest jakas pierwsza wersja PlayStation? Sorry wiem ze to banalne pytanie ale ja tak naprawde pare miesiecy temu mialem pierwszy raz stycznosc z konsola jak kumpel pokazal mi Tekkena.. i ta gra mi sie spodobala a wiem tez ze Fifa Street jest fajna dlatego tez zapytalem o ta gre!! wiec jesli ktos wie cos o tym progsie co podales i wie czy FS przejdzie to bylbym wdzieczny
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: T3O i grać w inne gry

Post autor: SubZero »

No i o to mi właśnie chodzi, gdy mówię o cierpliwości i samozaparciu :) Emulacja Next-genów (PS2 itp) nie jest jeszcze aż tak zaawansowana, więc ciężko powiedzieć, czy coś będzie działać, czy nie. Trzeba samemu próbować. Polecam się zapoznać z tym linkiem, który podałem, tam gdzieś powinna być lista kompatybilności (czyli mniej więcej co działa a co nie). Co do grania na dwóch, to gdzieś na forum jest poradnik do ePSXeCutora, w którym można sobie zrobić drugi config do grania offline i tam bez przeszkód ustawić drugi kontroler.
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: T3O i grać w inne gry

Post autor: Dumian »

Tutorial do ePSXeCutora jest tutaj.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania & Pomoc”