Petycja o gry na PC(oczywiscie to propozycja)

Trafiają tu tematy stare, zdublowane, łamiące regulamin i wszystkie inne, które nie kwalifikują się do przebywania na forum.

Moderator: ModTeam

Zablokowany
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Petycja o gry na PC(oczywiscie to propozycja)

Post autor: Arris »

hejka od kilku miechow dreczy mnie pomysl napisania petycji do NAMCO , MIDWAY i TEAM NINJA . Chodzi o petycje o wydanie bijatyk na PC typu Dead or Alive 4 , Tekken (chociaz czworka albo piatka) i Mortal Kombat obojetnie jakie byle od 2003 roku nie wiem komu sie spodoba ten pomysl lecz jesli to potrzebujemy :
a)Czlonka tego serwisu ktory zna b. dobrze angielski (lub japonski zalezy jaki serwis)
B)znac adres e-mail tych firm
c) podpisy
mam nadzieje ze wypali
PS. Jezeli to nie ten temat mozecie to usunac
PEACE :padam:
Awatar użytkownika
Gotix
Student
Student
Posty: 49
Rejestracja: 31-12-2006, 09:03

Re: Petycja o gry na PC(oczywiscie to propozycja)

Post autor: Gotix »

Skoro zrobili Guilty Gear to można też inne gry, jestem za ale nie licz na wiele...
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Petycja o gry na PC(oczywiscie to propozycja)

Post autor: SubZero »

Pisać to se możesz, ale nie licz że coś z tego będzie. Dlaczego? Prosta odpowiedź - kasa. Jak zawsze.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Petycja o gry na PC(oczywiscie to propozycja)

Post autor: Ana »

ej ale jak bedziemy to zamykac to ja chce ok?

Takie petycje nie wypala, a jesli w to ciagle wierzysz to powodzenia w przyszlym zyciu
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Petycja o gry na PC(oczywiscie to propozycja)

Post autor: KRELIAN »

teoretycznie problemu nie ma , zacznij szukac po oficjalnych stronach danych firm , posiedz na jakchs oficjalnych forach (swirow na pewno nie brakuje) i dolacz sie do danych sugestii lub sam zaproponuj a nastepnie oczekuj na podpisy. sam kiedys duzo siedzialem na tenchu.de i wprowadzalem niemalo poprawek w stosunku do kolejnej czesci - inna sprawa ze na papierze a i duzo z tego po prostu nie zrealizowano ale to juz inna bajka (kasa, mozliwosci sprzetowe, checi itp o czym zostalo juz powiedziane)

jak pojawisz sie z odpowiednia petycja to daj znac , zapewne kilka chetnych sie znajdzie do wpisu
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Zablokowany

Wróć do „Kosz”