Jak ominąć limity na Megaupload?

Zanim o coś zapytasz przeczytaj dokładnie.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Jak ominąć limity na Megaupload?

Post autor: Dumian »

Znalazłem na forum.dobreprogramy.pl sposób na ominięcie limitu slotów na Megaupload. Sam tego nie sprawdzałem, ale podobno działa :P
FireFox
1. wpisać w pasku adresu about:config
2. kliknąć prawym przyciskiem na jakimś wpisie i dodać nowy wpis "Dodaj ustawienie typu>>Łańcuch (string)"
3. w kolejnym okienku wpisać: general.useragent.override
4. a następnie:
Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; FDM; Alexa Toolbar)
5. restart przeglądarki i limit slotów już nam nie grozi, bo przeglądarka jest widoczna jako IE z toolbarem Alexa

Opera
1. wpisać w pasku adresu about :config
2. kliknąć special
3. we wszystkie okienka oprócz pierwszego wpisać:
Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; FDM; Alexa Toolbar)
4. zapisać

Internet Explorer
1. uruchom->regedit
znajdź klucz:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\5.0\User Agent]
jeśli klucz nie istnieje to go tworzymy
2. powinna być wartość "(Domyślna)", kliknąć na nią prawym, Modyfikuj i wpisać:
Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; FDM; Alexa Toolbar)
Aby usunąć przedstawiony wyżej wpis (często powoduje on problemy z Javą w naszej przeglądarce) z Firefoxa ponownie wpisujemy about:config odnajdujemy w ustawieniach użytkownika Alexa (general.useragent.override, w wartosci wpis Alexa), klikamy prawym przyciskiem myszki i Resetuj.

Można też użyć programu Hide IP Platinum który sam omija ten limit.

Innym sposobem na ominiecie limitów nie tylko na Megaupload jest program RapGet.


Mam nadzieje, ze komus sie przyda :)
Ostatnio zmieniony 21-10-2006, 01:25 przez Dumian, łącznie zmieniany 1 raz.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Jak ominąć limity na Megaupload?

Post autor: Yamada »

Ja osobiście używam RapGeta i spisuje się wyśmienicie.
Obrazek
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Jak ominąć limity na Megaupload?

Post autor: Tygrys »

Dumian pisze:
FireFox
1. wpisać w pasku adresu about:config
2. kliknąć prawym przyciskiem na jakimś wpisie i dodać nowy wpis "Dodaj ustawienie typu>>Łańcuch (string)"
3. w kolejnym okienku wpisać: general.useragent.override
4. a następnie:
Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; FDM; Alexa Toolbar)
5. restart przeglądarki i limit slotów już nam nie grozi, bo przeglądarka jest widoczna jako IE z toolbarem Alexa
Na lisie dziala mi wysmienicie :D chociaz mam radiówke :P
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
Zjara
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 22-09-2006, 08:37

Re: Jak ominąć limity na Megaupload?

Post autor: Zjara »

Chciałem tylko powiedzieć że do Opery nie ma jeszzcze sposobu obejścia limitów!!! :)
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Jak ominąć limity na Megaupload?

Post autor: SubZero »

A to:
Opera
1. wpisać w pasku adresu about :config
2. kliknąć special
3. we wszystkie okienka oprócz pierwszego wpisać:
Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; FDM; Alexa Toolbar)
4. zapisać
??
Sam nie sprawdzałem, ale podobno działa.

P.S. Tiger ale żeś se sygne odj**ał, normalnie pół monitora mi zajmuje.
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Re: Jak ominąć limity na Megaupload?

Post autor: Pattrick »

w sumie jakby na to nie patrzeć to działa pewnie tak samo jak na Firefoxie
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Jak ominąć limity na Megaupload?

Post autor: Tygrys »

SubZero pisze:A to:
Opera
1. wpisać w pasku adresu about :config
2. kliknąć special
3. we wszystkie okienka oprócz pierwszego wpisać:
Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; FDM; Alexa Toolbar)
4. zapisać
??
Sam nie sprawdzałem, ale podobno działa.

P.S. Tiger ale żeś se sygne odj**ał, normalnie pół monitora mi zajmuje.
no nie ?? troche zajmowac musi :P
Tak jak juz mowilem to mi dziala zaj###ście ten myk :D
Szkoda ze takiego nie ma do Rapida :/
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Jak ominąć limity na Megaupload?

Post autor: KRELIAN »

mysle ze kilku osobom sie moze przydac click :)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Jak ominąć limity na Megaupload?

Post autor: Dumian »

Niedawno trafiłem na najlepszą znaną mi dotychczas metodę ominiecia limitow na Megaupload (jak tam z Rapidem i innymi się sprawdza to nie wiem, jak ktoś obada niech da znać :P )
Wchodzimy na stronę http://www.anonymizer.nntime.com, odznaczamy Remove all scripts (recommended for anonymity), wpisujemy URL, klikamy Begin Browsing i żadne Megauploadowe limity nam już nie straszne :)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Rogal
Student
Student
Posty: 62
Rejestracja: 16-01-2007, 18:01
Lokalizacja: Jeżewo
Ogrywam: Tekken, Call of Duty

Re: Jak ominąć limity na Megaupload?

Post autor: Rogal »

Ja omijam w ten sposób że:
zainstalowałem Toolbara, [korzystam z Fire...]
więc.. zainstalowąłem toolbara na IE.. wklejam link do IE z megauploadu.... i ściągam bez ograniczen :)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Jak ominąć limity na Megaupload?

Post autor: Dumian »

Rozszerzenie do Firefoxa: Megaupload SX, nie miałem jeszcze okazji przetestować ale pewnie działa.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Jak ominąć limity na Megaupload?

Post autor: Frizen »

Jak zrobilem cos w firefoxie z ta alexa bla bla... to sciagnelem kilkanascie rzeczy i mi kaza 30000 minut czekac :wstyd:
Awatar użytkownika
Rogal
Student
Student
Posty: 62
Rejestracja: 16-01-2007, 18:01
Lokalizacja: Jeżewo
Ogrywam: Tekken, Call of Duty

Re: Jak ominąć limity na Megaupload?

Post autor: Rogal »

To już nie działa..
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Jak ominąć limity na Megaupload?

Post autor: eq2D »

http://files-upload.com/109446/megaupload.rar.html

Dodajcie ten wpis do rejestru i używajcie IE do ściągania z MU. Ewentualnie - dla użytkowników FF lub LoliFox - używać IE TAB

Mimo, że limit slotów zostaje pominięty to i tak nie da się ściągać jednego pliku po drugim.
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Jak ominąć limity na Megaupload?

Post autor: Yamada »

Napewno wielu z Was denerwuje Megaupload i jego ograniczone godziny na ściaganie za darmo. Nie dziwię się - bo to często bardzo wydłuża czas ściagania określonych plików (aby zassać kolejny trzeba czekać do 2giej w nocy itd). Kiedyś było prościej, bo było sporo sposobów na ominięcie limitu slotów. Teraz jest niestety gorzej z tego powodu, że MU w godzinach 13 - 2 zarezerwowane jest TYLKO dla użytkowników Premium i żadne sposoby na ominięcie limitów niestety nie działają. Dzisiaj po dłuższej chwili zastanowienia wpadłem na pomysł który mógłby być ratunkiem z tej sytuacji. Sprawdziłem i okazało się że działa!

No wiec do rzeczy - czego będziemy potrzebować:
-Internet Explorera (oczywiste)
-zmienne IP (sposób ten działa na 100% z Neostradą - na niej testowałem)
-Flash Get'a
-kilka/-naście minut czasu z przedziału czasowego 2ga w nocy - 13ta po południu :P.

Czas na mięsko, od początku jak za rączkę aby nie było zadnych wątpliwości:

Częsć 1:
-cała operacja "część 1" musi być wykonana w przedziale czasowym pozwalajacym na darmowe zassanie plików z MU.
-znajdujemy interesujące nas anime/grę/cokolwiek co ma wiele części na MU.
-kopiujemy adres interesujacego nas pliku.
-w IE wklejamy plik, na stronce MU wpisujemy kod potwierdzajacy i po odliczaniu...
-...klikamy na download linku prawym przyciskiem myszy i dajemy opcję "Download Using FlashGet"
- teraz bardzo ważny moment - gdy FlashGet da "zielone światło" do downloadu, natychmiast pauzujemy pobieranie gdy pierwsze KB pliku zostaną zassane (jest to bardzo ważne aby te kilobajty zostały ściagniete bo to oznacza że FlashGet w pełni połączył się z plikiem).
-teraz kopiujemy adres kolejnego pliku, znowu wklejamy do IE, standardowo kodzik, potem prawy, "download using FlashGet" i podobnie jak wcześniej, gdy tylko pierwsze kb zostaną zassane natychmiast pauzujemy.
-powtarzamy operację dowolną ilość razy dodajac do naszej "listy ściągania" tyle plików z MU ile nas interesuje.

Czyli w skrócie - MU "za darmo" nie pozwala ściagać wiecej niż jednego pliku na raz, ale FlashGet jest takim fajnym programem, w którym gdy zapauzujemy pobieranie to MU "widzi" to jakbyś nic nie zasysał od nich w danym momencie, czyli możesz zasysać kolejne pliki - na tej zasadzie tworzymy naszą "listę ściagania".

Częsć 2:
-czas na test - załóżmy, że już mamy skompletowaną naszą listę i jest po 13ej, a na MU wyskakuje już znane i nie lubiane okno "darmowe pobieranie plików bedzie dostepne po upływie 12 godziny".
-zamykamy okna IE
-resetujemy IP (użytkownicy Neostrady po prostu rozłaczaja się i łącza ponownie z internetem (nie działa z Livebox'em))
-teraz po ponownym połączeniu się z internetem otwieramy okno naszego kochanego FlashGeta z porządaną listą zapauzowanych plików.
-klikamy prawym przyciskiem myszy na pierwszym, "startujemy" go i...zasysa się! Pomimo, że już jest przecież po czasie (dlatego bardzo ważne są te pierwsze KB - jeżeli zapauzujemy plik od razu po dodaniu go do listy gdy jeszcze nie zassał się ani jeden KB - plik się "erroruje" i nici z ściagania)
- po zassaniu pierwszego pliku ponownie resetujemy IP, łaczymy się ponownie z netem i w oknie FlashGeta "startujemy" kolejny plik - niespodzianka, znowu się zasysa;].
-cała operację powtarzamy na kolejnym pliku itd;].

Tak - Megaupload ma taka lukę;]. Poświecajac kilka/-naście minut możemy spokojnie skompletować "listę ściągania" na cały dzień;]. Nareszcie ludzie mogą zaczać normalnie sypiać;P.

Made by Yamada:P
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „FAQ & Tutorials”