Co sądzisz o Honmaru?

Tematy związane ze stroną, forum i profilami społecznościowymi Honmaru FGC, m.in. sugestie, pomysły, regulamin itp.

Moderator: ModTeam

Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: Ren »

Z pomysłem na zrobienie laya zgłosiłem sie do Dumiana juz na początku wakacji , pierwszą werję dostał już na nastepny dzień ^^. Pracowało się ciężko bo Papa Smerf miał zawsze jakieś zastrzeżenia (no ale w trosce o jak najlepszy efekt ;)). Wersji było z 5 minimum - długo walczyłem aby site nie był czarno-szary (nie udało sie...). Ostatecznie została zaakceptowana wersja którą pokazał Dumian. Jako że w moim kodzie był niezły burdel (brak kompatybilności z niektorymi przeglądarkami) Dumian zrobił site od początku (lecz design został ten sam + baner który dorzucił Jackiel).

Teraz pozostaje tylko umieszczanie materiałów. Myślę, że Papcio szuka redaktorów więc każdy może zacząć pisać przyczyniając sie do rozbudowy site'a.

Ostatnia wersja której nie dokończyłem (nie miała szans ;))
Obrazek
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: Aserot »

Narazie prezetuje się nieżle :), przyda się troszke odświerzyć stronke :).
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: Action »

lay niezly wszystko ok jak najbardziej tylko LOGO... rozumiem, ze na piewrszym planie powinien byc tekken no i niech bedzie ta Unknown, ale juz na drugim planie zamiast Mokujina, Kazuyi, Kinga i Xiaoyu powinny byc postacie z innych bijatyk (+mozna by dodac loga tych bijatyk) np Terry Bogard z gier SNK, [ktostam] z SE, [ktostam] z DoA i [ktostam] z Bloody Roar :)
Ostatnio zmieniony 09-11-2006, 14:07 przez Action, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Żółw
Master
Master
Posty: 243
Rejestracja: 24-02-2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: Żółw »

Layout bardzo ładny, podoba mi się :] Troszeczkę jeszcze można by dorobić kilka rzeczy, ale ogólnie spoko :] A działów będzie, mam nadzieję, jeszcze więcej :]
Fotoszop
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 22-11-2006, 19:03

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: Fotoszop »

a ja pomarudze top ma sie ni jak do sajta, styl modern na lewej stronie owszem ladny ale gdzie jest modern w reszcie layouta? To samo z czerwienią na topie jest tego za dużo. I ostatnia uwaga - fatalnie dobrana czcionka w tych "butonach". Amen.
Awatar użytkownika
erROr
Beginner
Beginner
Posty: 22
Rejestracja: 18-01-2007, 14:00

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: erROr »

Bardzo ale to bardzo dobra strona....... Podziekowania dla DuMiaNa za takie cudo :P :D
Awatar użytkownika
Dados
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 66
Rejestracja: 09-01-2007, 20:02
Lokalizacja: Maków Maz

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: Dados »

Strona wyglada bardzo profesjonalnie. Podziwiam cie Dumian za nakład pracy włozony w honmaru. Ja bym tak nie umial :P zbyt leniwy jestem :]
Ale styl subSilver jest do bani!!! Sorry ale ja bym to zmienił
zbieram na konsole
Awatar użytkownika
Żółw
Master
Master
Posty: 243
Rejestracja: 24-02-2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: Żółw »

No jest jeszcze subBlack :]
strugibugi
Beginner
Beginner
Posty: 6
Rejestracja: 03-12-2006, 08:51

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: strugibugi »

bardzo dobra strona...


P.S. - Rzadko kiedy można znaleźć taką stronę...
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: AK »

ostatnio siedzę na wielu różnych forach i nigdzie tacy debile jak tekken killer nie sa tolerowani dłużej niż dwa posty,zauważyłem że Admini honmaru maja to do siebie że lubią dyskutować z takimi pajacami,i nie wiem po co,ani to nie jest śmieszne,ani nie dodaje pkt "respectu"...
szczerze mowiąc jest to dla mnie troche żałosne. i z dnia na dzień coraz bardziej mi się nie chce tu wchodzić przez takie walenie głupa jak z tym pajacem,pod tym względem takie jechane przeze mnie nie raz forum extreme,jest przynajmniej o klase lepsze :zalamany:
,Honmaru od jakiegoś już czasu śmierdzi Noobem na kilometr, a kiedyś było dla mnie miejscem gdzie wchodziłem z przyjemnością i naprawde cieszył mnie klimat na forum,czasy graczy którzy nie byli najlepszymi graczami ale naprawdę na poziomie użytkownikami (chumba,Magus i wielu innych)
paru z aktualnych bywalców juz prawie przeniosło się na forum extreme...a ogromna wiekszość juz nawet nic nie pisze (pitrex,kingky,Luc,Got,mati,koras,Veritas,Calops i wielu wielu innych)
myśle że podswiadomie wiekszość z nich się ze mną zgodzi i czuje to samo mimo że nie zastanawiali się jeszcze dlaczego tak jest.
może i przybywa ludzi na forum ale poziomem merytorycznym i pod zwgledem klimatu spadło o pare klas nie różni się już praktycznie niczym od "psx"...
nie ma już czego takiego jak "stara gwardia" nie ma godnych następców,moim zdaniem czas świetności forum pod względem klimatu już przeminął i teraz bedzie stagnacja,bo ilość nie idzie w parze z jakością...przez ostatnie miesiace nie doszedł żaden wartościowy gracz,tylko coś tam w 2d się rusza ale Honmaru to 2D?? (w tym nie ma żaden przyszłości powiedzmy sobie szczerze,przynajmniej nie dla ludzi takich jak ja)
nie mogłem się dłużej nie odzywać bo coś sie ostro pojebało,(coś ala gazeta psx extreme swego czasu) i nie podoba mi się to w ogóle chociaż wiem że i tak się już tego nie da zmienić...
tyle odemnie to tylko moje zdanie nie musi się wam podobać i pewnie wielu nie bedzie ale musiałem to napisać.
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
yarosh
Master
Master
Posty: 249
Rejestracja: 17-05-2007, 14:42

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: yarosh »

Adriankiller pisze:,Honmaru od jakiegoś już czasu śmierdzi Noobem na kilometr,
to znaczy że ci mój deodrant nie pasuje ? :] ( sorki musiałem )
https://yarosh.deviantart.com/ zapraszam

trening czyni mistrza ale nie z każdego (to chyba o mnie ^^)
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: czit »

noob pisze:
to znaczy że ci mój deodrant nie pasuje ? :] ( sorki musiałem )
chodziło mu o teksty tego typu ,czasem żarty są na nie miejscu :]

moim zdaniem forum jest jak każde inne, nie wiem jak inni ale mnie każde forum po jakimś czasie zaczyna mniej bawić aczkolwiek pozostaje sentyment, to jest taka sama zasada jak z kobitami...przypadkowo poznajesz jakąś nową, która jest dla Ciebie czymś zupełnie nowym i wyjątkowym, nie znasz i nie dostrzegasz prawie żadnych jej wad więc to działa na Twoje instyknky pobudliwie przez chętnie i często w nią wchodzisz (lolz) , z czasem znasz ją już bardzo dobrze i staje sie jedną z innych przyzwyczajeń co z czasem (dłuższym lub krótszym) każdego potrafi znudzić.

dodatkowo wydaje mi sie że coraz więcej ludzi z honmaru zaczyna Cie wkurzać (nie wiem czemu i szczerze mówiąc nie obchodzi mnie to i conajmniej dziwi) , choć zapewne chodzi o prostą zasade która mówi 'łatwiej powiedzieć PLEJDOR SIE , niż spróbować dojść z kimś do porozumienia' (właśnie to wymyśliłem:P ) ,no ale ćóż ... nikt nie jest doskonały

AdrianKiller pisze: ostatnio siedzę na wielu różnych forach i nigdzie tacy debile jak tekken killer nie sa tolerowani dłużej niż dwa posty,zauważyłem że Admini honmaru maja to do siebie że lubią dyskutować z takimi pajacami
nie wiem czy zaważyłeś ale sam tak 'lubisz' dyskutować
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: AK »

czit pisze:AdrianKiller napisał/a:
ostatnio siedzę na wielu różnych forach i nigdzie tacy debile jak tekken killer nie sa tolerowani dłużej niż dwa posty,zauważyłem że Admini honmaru maja to do siebie że lubią dyskutować z takimi pajacami
ja nie toleruję debili i ludzkiej głupoty poprostu...dlatego często,wchodze w niepotrzebne dyskusje z baranami którzy i tak olewaja to co pisze,nie mam możliwości banowania ich wiec pozostaje m i tylko tyle.
czit pisze:dodatkowo wydaje mi sie że coraz więcej ludzi z honmaru zaczyna Cie wkurzać
ostatnio zawiodlem sie na jednej moze dwoch osobach ktore lepiej znalem na forum,a całą reszta noobow mnie wali wiec,nie wiem czy tak do konca masz racje.
koniec tej prywaty.
P.S
to znaczy że ci mój deodrant nie pasuje ? :] ( sorki musiałem )
a takiego gownianego poczucia humoru nie trawie,to miedzy innymi przez takich jak Ty to forum w moich oczach podupadło. weź nie odpisuj tylko,prosze Cie.
riposta w stylu "a ja nie lubie ciebie bo...."nie ma zadnego sensu.
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: Oen »

Chym niedawno byla dyskusja, ze jestesmy zbyt hermetyczni w stosunku do nowych, teraz pojawiaja sie glosy iz jestesmi zbyt poblazliwi dla noobow ehh i znajdz tu zlot srodek... No ale przyznam sie, ze sam mam Was dosc i tyczy sie to zarowno nowych debili jak i tych starych zgrzybialych tetrykow, codziennie jak wchodze na forum zmuszam sie do przeczytania z paru nowych postow ale juz po chwili mam dosyc. W sumie to nic dziwnego, ze na honmaru nie udzielaja sie raczej "powazni gracze z powaznej sceny". Niektorzy sie pewnie zastanawiaja czemu ja ciagle jestem JA skoro nieraz wrecz zlewam to forum, chcecie wiedziec czemu? Bo reszta jest za porwycza/lagodna/glupia/itp chociaz jest chyba jedna osoba ktora by sie jeszcze nadawala bo na forum byla zawsze normalna... W sumie to nie wiem po co ja w ogole to pisze ale chyba sie wkurzylem i postanowilem napisac co sadze o wiekszosci osob tutaj.

PS: Do osob co sie teraz oburzyly i chca mi sie odgryzc. Powyzszy post nie zawieral zadnych konkretnych nickow wiec nie mozesz byc pewnym, ze Ciebie dotyczy jesli jednak pomyslales iz mialem na mysli Ciebie to musisz miec racje skoro sam o sobie tak myslisz ;>
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: AK »

dobrze napisane, mnie juz ze starej gwardi nie ma kto nawet denerwować bo tych co wymieniłem juz nie ma,a tych co zostali to w sporej wiekszości juz od wielu miesiecy ignoruje wide Oen chociazby, Zołw itd :P zresztą z wzajemnością :D
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strona, forum, sociale”