Co sądzisz o Honmaru?

Tematy związane ze stroną, forum i profilami społecznościowymi Honmaru FGC, m.in. sugestie, pomysły, regulamin itp.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: Dismaster »

wzruszyła mnie Twoja historia
aż się musze wysrać bo od tych pozytywnych wibracji i miłości do bliźniego jaka płynie z Twojego postu zatwardzenia dostane przez noc i bedzie jutro problem.
komentarz:
a takiego gownianego poczucia humoru nie trawie,to miedzy innymi przez takich jak Ty to forum w moich oczach podupadło.
A teraz do rzeczy...

Byly kiedys takie kapele jak Sex Pistols i Black Sabbath stworzyly nowe gatunki muzyki byl naprawde wielki boom wszyscy zaczynali ich sluchac nie wazne czy im sie to podobalo od strony muzyki czy tez od strony otoczki jaka sie z tym wiazala ale po pewnym czasie muzycy tych kapel przestali sobie radzic z tym co sami zapoczatkowali, nie byli w stanie tego dalej kontynuowac na ich miejsce znalazly sie inne kapele grajace "ich" muze a oni byli cenieni tylko za to co zrobili kiedys, nie rozwijali sie bo nie potrafili juz tego dzwignac bylo dobrze dopuki to wszystko sie rozkrecalo, gdy byli na szczycie wszystko sie rozjebalo...

I dla mnie moral z tego takie ze trzeba byc jak najbardziej elastycznym otwartym na nowe i starac sie wprowadzac nowosci ...zmiany w cale nie musza byc zle, czasami a nawet bardzo czesto sa wskazane nie badzmy tacy jak Sex Pistols czy BS...

Honmaru przez to ze stworzylo scene TK3O stalo sie bardzo hermetyczne kazdy o tym wie, kazdy "nowy" jest czesto traktowany jako nie z "rodziny" (oczywiscie nie wszyscy) i tak sobie mysle ze dobrze ze sie dowiedzialem o tej stronie troszeczke wczesniej niz inni ale z drugiej strony nie piepszylem glupot (przynajmniej tak mi sie wydaje) w stylu: <hak hak kop w bok i piacha i perfect Jinem> tacy ludzie wiadomo zawsze beda wysmiani i tu nie ma co pisac ze "dajcie mu spokuj on jest mlody" Grunt zeby nie przeginac z pisaniem glupot i "brakiem pomyslunku" i z granicami na forum...Tyle

moze malo zrozumiale ale zawsze mialem klopoty z wypowiadziami pisemnymi :P mysle ze wiekszosc skumaja o co mi tu chodzi

Edit:
EDIT: dismaster,nie wiedzialem ze taki przyjebany jesteś. ssij :]

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
A to a propo czego ma niby byc :rotfl: ? ak jak zwykle sam sie pograza. Ponoc z reala taki nie jestes wiec robienie z siebie pana twardziela jest conajmniej zalosne
Ostatnio zmieniony 22-08-2007, 12:16 przez Dismaster, łącznie zmieniany 1 raz.
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: KRELIAN »

Adriankiller pisze: Krelian lubie jak mowisz takie rzeczy dając do zrozumienia ze "wy nic nie robicie" za to Ty normalnie aż Cie pot zalewa od siedzenia przed kompem, jak dla mnei to gowno robisz poza pisaniem jakichś filozoficznych postów,z ktorych nic nie wynika,od pseudo "sztuka dal sztuki"
moderatora mi dumian nie da bo wie co by się działo.
poza tym osłabia mnie Twoje mniemanie o Twojej pozycji na forum,ale olewam to bo szczerze mam ten temat w dupie,nie wątpie że w realu jesteś spoko,bez otoczki pana,"pisz tak żeby nie zrozumieli,będą myśleli ze jestem zajebisty" i nie jedną flaszke byśmy obalili ale jeśli chodzi o forum to takie jest moje zdanie,i nie tylko moje (zdziwił byś się).
ten temat jest juz dla mnie zamknięty i nie pisze tu wiecej,masz moje gg jak chcesz to pisz.

odpisze tutaj a nie na gg poniewaz ta sprawa nie dotyczy wylacznie nas.

Nigdy nie napisalem ze robie dla honmaru wszystko a reszta nic procz olewania. Caly czas powtarzam ze przy odrobinie checi i malym wkladzie mozna w jakis sposob pomagac w rozwoju sceny. Pytasz co zrobilem? faktycznie niewiele gdyz rzeczywiscie wszystko zawdzieczamy Dumianowi. Na dobra sprawe moge powiedziec ze 2 rzeczy.

Pomijajac napisanie dwoch recek ktore dla samego rozwoju sceny nie maja zadnej wartosci organizuje kilka turow – z roznym skutkiem ale jednak i zawsze wyciagam z nich wnioski na przyszlosc chociaz jako uzytkownicy nie bardzo mi w tym pomagacie o czym swiadczy wciaz powracajaca olewka i zero spostrzezen czy bezposrednich sugestii na przyszlosc.mimo to wciaz nad tym pracuje i bynajmniej nie sam.

Kolejna sprawa ktora faktycznie wydaje sie malo znaczaca a wbrew pozorom jest bardzo istotna to podejscie do ludzi. Tutaj wlasnie mozna polaczyc Twoj tok myslenia :‘moje mniemanie o mojej pozycji na forum’. Dla mnie na dobra sprawe nie ma zadnego znaczenia czy mam tego moda czy nie jesli chodzi o kwestie wypowiadania sie na dany temat. Ja zawsze z kazdym jestem w stanie porozmawiac (inna sprawa ze nie zawsze sie da) i nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia czy jest dobry czy slaby w tk3. nigdy tez nie obnosilem sie z tym jak gram za to slyszalem juz mase opini ludzi zawistnych z tego powodu. Tak – doskonale wiem o zdaniach wielu osob na moj temat z tym ze sa to opinie ludzi ktorzy mnie nie znaja i nie maja pojecia kim jestem a ponadto ze znanych tylko dla siebie powodow nie potrafia mi to powiedziec wprost. Ze niby mam sie dla nich zmieniac? No i jeszcze te ‘pseudo filozoficzne smuty’ – no ja was prosze. Ja po prostu pisze co mysle w taki a nie inny sposob bo taki po prostu jestem. Czasem naprawde ciezko mi uwierzyc ze dla kogos cos jest niejasnego w tym co przedstawiam (a i tak ostatnio probuje to robic bardziej ‘łopatologicznie’). Ale to oczywiscie powod do tego aby twierdzic ze ‘Krelian kazdego uwaza za nizszego’ . troche pomyslunku nie zaszkodzi. generalnie mocno ok :)

Moze teraz niech kazdy jesli nie tu to przynajmniej przed samym soba z osob narzekajacych odpowie na pytanie: co robie dla Honmaru


aha zapomnialem o jeszcze jednym : Krelian siedzi tu od poczatku a jest 'powaznym graczem z powaznej sceny' :D
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: Action »

Teraz troszkę „przetłumacze” to co napisałem poprzednio. :) Chodziło mi po prostu o to, by podchodzić do nowych „z głową”. Taki Karington na przykład… niebyło mnie pare dni na Honmaru akurat wtedy gdy on zaczął się rozkręcać… a nikt nie wpadł na to by pousuwać jego posty czy chociażby dać mu ostrzeżenie… a jak widać tyle wystarczyło by się zmienił. Za to swego czasu dostawali warny ludzie, którym się one w ogóle nie należały (niektórzy dla jaj, inni bo napisali ripostę na kogoś obraźliwy post czy po prostu próbowali wyrazić swoje zdanie). Tak wiec, więcej pomyślunku a będzie dobrze. :)

Teraz z serii "cytowanie i odpowiedz". :)
Adriankiller pisze:czasy graczy którzy nie byli najlepszymi graczami ale naprawdę na poziomie użytkownikami (chumba,Magus i wielu innych)
paru z aktualnych bywalców juz prawie przeniosło się na forum extreme...a ogromna wiekszość juz nawet nic nie pisze (pitrex,kingky,Luc,Got,mati,koras,Veritas,Calops i wielu wielu innych)
A nie pomyślałeś o tym, ze im Tekken / 3 Online sie po prostu znudził? Ile można grać i wałkować to samo? Dlatego właśnie Honmaru ruszyło z miejsca i staje się „Fighting Online Center”. Napisałeś także, że 2D nie maja przyszłości… twoje zdanie, ale samo to iż na turnieje 2D zapisuje się coraz więcej osób mówi samo za siebie.
noob pisze:to znaczy że ci mój deodrant nie pasuje ? :] ( sorki musiałem )
Nic do ciebie nie mam, ale teraz po prostu sie nie popisałeś.
Karington pisze:jak można mówić o zdrowym człowieku down
Nic takiego nie napisał. :P Miał chyba na myśli, ze pochodzę z miasta Daun położonego w Niemczech, ale sie mylił. ;)
KRELIAN pisze:Czasem naprawde ciezko mi uwierzyc ze dla kogos cos jest niejasnego w tym co przedstawiam
Przeczytaj sobie wszech znany temat Sylvana na PE… tak właśnie wyglądają nieraz twoje posty. (Często nie można dostrzec jakże oczywistego "drugiego dna" twoich wypowiedzi ;)).

Tyle na dziś, może coś jeszcze dopisze, na razie mi sie nie chce. :P
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: KRELIAN »

porownanie roku :przestraszony:

z Sylvanem rozmawialem zanim zalozyl w ogole ten temat na forum pe. z tym ze jego posty zawsze charakteryzowaly sie pojsciem w zaparte no i nigdy nie przyznal sie do bledu.

caly ja :D
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: czit »

Actionowi zapewne chodziło poprostu o to że w jednym poście zbyt wiele mądrych i logicznych rzeczy piszesz co nie każdy potrafi ogarnąć ;) ,co mnie dziwi...
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: eq2D »

Action pisze:że 2D nie maja przyszłości
Act napisał "twoje zdanie", a ja napisze, że "pierdolisz byle rym dla rymu". Chuja wiesz o bijatykach 2D i przez pryzmat swojego "ja nie umie" oceniasz te gry. Nie umiesz grać w to? Zostaw temat w spokoju bo nic o nim nie wiesz.

A porównanie Sylvana (którego miałem okazję przeczytać dwa posty) do Kreliana (czy też odwrotnie)... może na PW? Bo mnie - jako użytkownika tego forum - wkurwiają osobiste wycieczki a'la przedszkole. Krelian - nie kocham Cię i nigdy nie będę, bo czasami pierdolisz, że aż głowa boli ale to tylko i wyłącznie świadczy o tym, że mamy kolejny (?) ewenement osobowościowy na forum, co sobie bardzo chwale.
czit pisze:Actionowi zapewne chodziło poprostu o to że w jednym poście zbyt wiele mądrych i logicznych rzeczy piszesz co nie każdy potrafi ogarnąć ;) ,co mnie dziwi...
Sylvan konstruował zdania z mądrych słów, a Krelian składa mądre zdania z słów. Różnica - chyba - dość widoczna. I mnie też dziwi...
Obrazek
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: AK »

eq2D pisze:Act napisał "twoje zdanie", a ja napisze, że "pierdolisz byle rym dla rymu". Chuja wiesz o bijatykach 2D i przez pryzmat swojego "ja nie umie" oceniasz te gry. Nie umiesz grać w to? Zostaw temat w spokoju bo nic o nim nie wiesz.
to ty pierdolisz i to tak ze az sie nie chce czytac,gowno z tego 2d bedzie jak o tym nie wiesz to twoj problem,widocznie jestes ignorantem,to ze jest z 5 moze 10 osob co w to gra w miare powaznie na forum,to fakt ale pewnie myslisz ze to sie rozwinie...i masz racje rozwinie się do 20 osob za rok co mozan sobie w dupę wsadzić tak naprawde,riposta że "20 osób aktywnie grających to dużo" do mnie nie trafia.bo wiecej osob chyba w tetrisa na forum psx extreme w "graczowisku" gra niż was bedzie do końca siwata w to wasze 2d grało,taka jest prawda i tyle.
na 2D honmaru nie pociagnie i tyle!! bez tekkena bylo by niczym.
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: Ana »

AK a odpowiedz sobie na pytanie ile osob tak naprawde na powaznie gra w Tekkena...

PS. dołączam się do zdziwionych...
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: Action »

rotfl, zescie sie pobawili w interpretacje posta... :D Mi chodzilo o cos innego... wyskakiwanie z postem wielkosci wypracowania, gdy caly sens mozna by bylo zachowac w paru zdaniach... a pozniej dziwienie sie, ze ktos czegos nie moze zrozumiec. :)
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: Mr_Editor »

z mojej strony może zaproponowałbym jakiś nowy wygląd strony. Pracuje nad projektem może się spodoba
Awatar użytkownika
Phantom
Elite player
Elite player
Posty: 161
Rejestracja: 03-08-2006, 22:35
Lokalizacja: Tyle pytań
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: Phantom »

Stronka już teraz wyglada bardzo ciekawie a zostalo zmnienione pozytywnie jedynie kilka drobnych rzeczy
Power dream within your finger
Obrazek
Awatar użytkownika
Nadra
Student
Student
Posty: 56
Rejestracja: 13-04-2007, 06:41
Lokalizacja: Ciechanów
Ogrywam: Tekken 7
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: Nadra »

strona spoko ale chcialbym zeby byly organizowanie turnieje. kazdy pewnie tego chce.
pomimo braku turniejow nic nie mozna tej stronce zarzucic
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: KRELIAN »

Nadra pisze:strona spoko ale chcialbym zeby byly organizowanie turnieje. kazdy pewnie tego chce.
pomimo braku turniejow nic nie mozna tej stronce zarzucic
gdybym nie luknal na Twoje posty to moglbym sie zgodzic , ale tekkenowych ostatnio jest conajmniej w normie
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: Arucardo_1 »

W sumie jakoś przeoczyłem ten temat :P ale i tak się wypowiem.


Honmaru zawsze było kameralnym środowiskiem, jest i jeszcze długo będzie. Ja właśnie za to lubię tą stronę i głównie ze względu na klimat tu siedzę, pomimo, że w Tekkena 3 online nie gram, a w całym życiu stoczyłem tylko 4 walki w tą grę (2 z jakimiś nOObami i po jedną z Oenem i Pitrexem). W Tekkena 5 gram też już dość rzadko bo wszyscy przerzucają się na DR ktorego w życiu nie widziałem... a na Honmaru i tak lubię wpadać. Dlaczego? Ta strona ma swój unikalny klimat i to właśnie dzięki userom. Honmaru traktuję trochę jak forum wielotematyczne. Co do noobów, fakt, zawsze trochę śmierdziało nOObem, (bynajmniej nie Yaroshem :P ) ale nie jest to smród uciązliwy bo tych nOObów nie ma aż tak wielu (co innego początkujących ich jest sporo ale pomiedzy początkującym a noobem jest spora różnica) i nie są wg mnie aż tak upierdliwi. Za wyjątkiem jednej sytuacji - kiedy się wypieli na SE online, kiedy to tylko moja grupa rozegrała 100% walk. No cóż... nie miałem na to wpływu ani nikt z orgów też.


Co do nOObów - a czemu by nie stworzyć całego SUBFORUM dla początkujących, w którym zebrałoby się wszystkie opisy, FAQi i porady? Wtedy liczba idiotycznych tematów spadnie i wszyscy będą zadowoleni


Inna sprawa, że mam pewien ciekawy pomysł dotyczący rozwoju Honmaru ale musiałbym to obgadać z Dumianem "w realu" bo na GG czy zwłaszcza forum nie wystarczy, za dużo jest gadania. Ostatnio próbowałem się z nim ugadać na spary ale chyba zapomniał :P więc pomysł poczeka...


Aha, co do podobieństwa Sylvana i KRELIANa to mają jedną cechę wspólną - lubią robić za autorytety i to widać w ich postach, jednak ich posty różnią się od siebie i wywołują różne reakcje.
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co sądzisz o Honmaru?

Post autor: Di »

W niusach powinny być podawane wyniki turniejów rozgrywanych na Honmaru (miejsca 1-4).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strona, forum, sociale”