Gracze

Rozmowy związane z rozgrywką sieciową w najlepszą bijatykę online.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
Primo
Master
Master
Posty: 225
Rejestracja: 02-08-2007, 11:03
Lokalizacja: wwa

Re: Gracze

Post autor: Primo »

fakt. grałem z nim, niezły wpier....
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Gracze

Post autor: AK »

red diabol rzeczywiście bardzo dobry gracz,swego czasu myslalem ze to Goken bo dobrze gra xio i jinem robi specyficznego juggla,ale jednak to chyba nie on :D
fajnie sie z nim na jiny gra chociaz nie ma tej postaci jakoś super opanowanej,tylko jego xio sprawiała mi problemy i to spore.
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: Yamada »

Nowy user - Random : załapie trochę wiecej doswiadczenia i ogrania i bedzie bardzo ok graczem. Gra praktycznie wszystkimi i stara sie kombinować - warto pograć.
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: KRELIAN »

Primo - mocno kompletny bryan z ktorym nie mozna nie zagrac , taunty w jugglach to podstawa :P , pozytywne zaskoczenie
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: Yamada »

Dismaster - pisałem już o nim, ale zasługuje na kolejną wzmiankę bo po prostu szybko się rozwija. Bardzo efektowna gra Yoshim, bryanem i Jinem. Myśli co robi i zaczał używać d+1:P. Zobaczycie ze bedzie jeszcze chłopak zamiatał kazdym na honmaru :D .
Obrazek
Awatar użytkownika
Random
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 06-07-2007, 11:13

Re: Gracze

Post autor: Random »

Dzisiaj stoczyłem kilka rund z ||M||.
Fajna Ksjajka i Julia. Widać, że gra 4fun.
Wczoraj jeszcze grałem z Noobem(yaroshem) i kurde zmylił mnie nickiem :p
Liczyłem na jakiegoś kapiastego edka, a ten mi wyjechał z całkiem fajnym jinem i mi nakopał :D Też miło sie grało, ale rozłaczyło nas w środku walki :( (zresztą ostatnio często mnie wywala z gry).
Yamady, -<MASTY>- itp. itd. nie bede opisywać, bo tylko powtórze to, co pisane było wcześniej.

:padam:
Obrazek
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Gracze

Post autor: Dismaster »

Gracz: Lutor/Preist - ciekawey Heniek, malo tych dziad-playerow ktorzy umieja grac na wiecej niz 2 juggle a Lutor naprawde wie co w grze jest fajne i do tego gra na poczciwym poziomie

Gracz: kozi - kolejny pan ktory zaczyna czajic baze co u mnie znaczy zabawa gra ;] fajny Law i Jin ostatnio proby nowymi charakterami: Hwo i King ktorzy juz sie rozkrecaja, poza tym w porzadku koles ;)

Gracz: ewgf - kolega ze wschodu swietny Jin sporo mi do niego brakuje ;) akcje typu ewgf, tgf lub iWS+2 i tego typu bajerki naprawde dobry gracz kto gral ten wie, wraz z nim czesto wystepuja lagi ale wieczorem to mija ;)


EDIT:

Dodam jeszcze cos takiego:

Dla mnie GRACZAMI zawsze beda 4 osoby (myslalem czy napewno tylko 4 ale jednak tak zostalo):

1. DuMiaN - Osoba ktora potrafi sie sprawnie poslugiwac najwieksza liczba postaci, gra mi sie z nim najlepiej z wszystkich graczy z jakimi mialem przyjemnosc grac (jest pare osob z ktorymi gra sie fajnie ale jednak pan D. to przebija ;) ) Nasze spary to czesciej zabawa postaciami niz czysta rywalizacja czesto jest tak ze jak widze ze robi jakiegos ciekawszego juggla specjalnie nie uciekam techrollami (choc moge) zeby cala akcja sie udala (taki maly przykladzik w celu lepszej wizualizacji sytulacji) :PP

2. Yamada - kolejny GRACZ ktory swietnie sie bawi gra ale tak naprawde cenie go za cos innego wydaje mi sie ze jako jeden z niewielu potrafi dokladnie odczytac gre przeciwnika szybko wyciagnac wnioski i sie dostosowac, nie raz pisal mi na kogo jak grac :P thx za to. Co wiecej gra TYLKO "drogimi postaciami" przynajmniej na powaznie :P

3. -=MASTA=- - "czlowiek burza" :D , chodzi mi o to ze ten GRACZ robi 150 ciosow na sekunde i wszystkie sa zaplanowane, wszystkie wchodza jak wejsc maja (no moze nie wszystkie ale wiekszosc ;) ). Jak mozna sie spodziewac kolejny gracz o ogromnej palecie ciosow oraz juggli, zabawa gra. W prawdzie umiejetnosc takiej gry pasowala by mi najbardziej no ale cóż... musze jeszcze sporo pocwiczyc... sporo sporo :D

4. Krelian - moze nie bawi sie gra tak jak towarzystwo z jakim tu wystepuje ale ja cenie go za to ze jak zaden inny gracz zna wszystkie haczyki w tej grze, dobrze wie kiedy moze sobie pozwolic na atak a kiedy sie przyczaic i ukarac. Nazwal bym go Generalem tekkena bo swietnie zna ta gre od strony technicznej i potrafi dostosowac sie do kazdej strategi przeciwnika. Wielokrotnie po walce ze mna udziela mi wskazowek co robic zeby poprawic swoja gre lub czego nie robic ;) wielkie dzieki za to.

Ci wyzej wymienieni GRACZE zawsze beda dla mnie scisla czolowka honmaru Masta co prawda dolaczyl pozniej ale mam wrazenie ze byl w niej od zawsze. Ponadto sa to osoby z ktorymi chcialbym toczyc najwiecej sparow bo sprawia mi to najwieksza frajde i ucze sie gry jak z nikim innym. Wiem ze nigdy im nie dorownam choc bardzo bym chcial ale z drugiej strony scisla czolowka to scisla czolowka ;) ... Te osoby zawsze beda dla mnie najwiekszymi mentorami. Amen. :D

(kolejnosc wymienionych GRACZY jest przypadkowa)

PS1: moze brakuje tam jeszcze paru innych osob ale nie chce ich wymieniac bo czegos im brakuje, za malo z nimi gralem lub wedlug mnie sie nie nadaja do GRACZY

PS2: ten temat powinien sie nazywac "rycerze tk3online" albo cos w tym stylu :D
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: KRELIAN »

Dis ja sie bawie swietnie :P

a co do tematu

Okra - pierwszy kontakt z tym panem moze zaskoczyc ;) . kumajacy Hwo i calkiem niezle dashujacy Jin - przekonajcie sie sami
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
yarosh
Master
Master
Posty: 249
Rejestracja: 17-05-2007, 14:42

Re: Gracze

Post autor: yarosh »

popieram dis prawdziwi rycerze online teraz tylko anime zrobić o rycerzach ze wschodu :P
https://yarosh.deviantart.com/ zapraszam

trening czyni mistrza ale nie z każdego (to chyba o mnie ^^)
Kozera
Beginner
Beginner
Posty: 10
Rejestracja: 24-06-2007, 07:48

Re: Gracze

Post autor: Kozera »

Hmmm... wszyscy sobie liżą, to co mi tam ; )

Ogólnie, to stwierdziłem, że wszyscy grają z Dismasterem, dla wszystkich znajduje czas i wszyscy grają z nim z wielką przyjemnością (w tekkena oczywiście, bo "gierka" i "przyjemność" może się różnie kojarzyć ; ). Ja jestem wśród tych ludzi i tak właśnie jest. Swietny Yoshi ("śmiertelnie zabawny";)) i Bryan ; )

Z Yamandą grałem może z raz i to dawno. Pamiętam tylko, że miał dobrego Lawa i nic więcej : ) Trzeba ustukać kilka fightów i sprawdzić, jak aktualnie wygląda gra ; )

Masta - hmmm...też nie wiele grałem, ale nie da się odmówić urokowi jego kapiastego dziada:) Na bank najlepszy Henio online i jeden z lepszych graczy w t3 w ogóle.

Krelian - Bije mnie i to na klawie, więc komentarz sobię daruję ; )

KingKY- uwielbiam z nim grać, bo nasze walki są cholernie wyrównane (też zależy od dnia oczywiście). Nie cierpię jego hop kicka ; ) Na dodatek "Bydgoszczok" i b. w porządku koleś.

Red diabol - gra mi się z nim b.dobrze. Na serio warto zagrać z jego Jinem.

Nadine- nie będę na tyle żałosny, żeby używać cytatów z "seksmisji", ale ta kobieta na serio umie dołożyć ; )

VHO - grałem z nim raz i trochę szkoda, że tak rzadko jest na serverach t3 online, bo gra znakomicie ; )

To są persony które wryły mi się jakoś w pamięć i z którym z pewnością warto zagrać.

Jeśli ktoś chce żebym go dopisał, niech mi skopie tyłek ;) Na ogół siedzę na aepie z nickiem: kozi, koz', koz'i (niegdyś snake11). Złapcie mnie tylko gdy jestem trzeźwy albo niezmęczony, bo inaczej nie jestem zdolny do gry : )

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 02-09-2007, 21:40 przez Kozera, łącznie zmieniany 1 raz.
Pogram w Soul calibura 3, Vf4, Sf'y, T5 ...Bydgoszcz :)
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: KRELIAN »

'wesoly rolnik'? nie moze byc :D ;)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Gracze

Post autor: vho »

Ostatnio panuje nowa moda wśród noobów. W T3 online gram bardzo rzadko już, ale prawie zawsze jak tę grę uruchomię, trafi się kolo, który przegra dwie rundy, a pod koniec trzeciej pauzuje grę, a następnie albo ją wyłącza, albo wykopuje mnie z gry i dopiero wyłącza :D Dziś np. już dwa takie przypadki miałem :P
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Chinczyk
Elite player
Elite player
Posty: 134
Rejestracja: 23-03-2007, 13:34
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Re: Gracze

Post autor: Chinczyk »

DevilDS lub JinKid bardzo dobry jin.Gosc pochodzi z wloch a tu jego filmik z tekken 5
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Gracze

Post autor: Dismaster »

DevilDS az taki dobry nie jest przynajmniej nie taki jak pisze: "best mishima on the world" i gra patologicznie :P ale fakt cos potrafi ;)
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
Chinczyk
Elite player
Elite player
Posty: 134
Rejestracja: 23-03-2007, 13:34
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Re: Gracze

Post autor: Chinczyk »

Moze przesadzilem piszac ze bardzo dobry ,ale mysle ze jeszcze nie przyzwyczail sie do gry online ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o TK3Online”