wielki problem ;/

Zapytaj o cokolwiek.

Moderator: ModTeam

Chmaju
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 09-08-2007, 12:53

wielki problem ;/

Post autor: Chmaju »

Mam problem,usutawilem sterowanie (mam gamepada) i wszystko dzialalo ok, ale w tekkenie3 w practice mode jak nacisnal klawisz 1 na gamepadzie wyswietla sie jakbym nacisnal dwa.
Obrazek
Tu jest moj gamepad jakiego uzywam i ustawienie sterowania zaden klawisz sie nie powtarza wiec co jest? Jak ten problem rozwiazac?
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: wielki problem ;/

Post autor: Aserot »

Nic wielkiego jeśli naciskasz któryś z spustów np: L1 to pod nimi domyślnie są ustawione odpowiednie kombinacje klawiszy :).

I ogólnie popraw sobie stery chyba że grasz jednocześnie na padzie i klawie :D.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: wielki problem ;/

Post autor: SubZero »

Bo masz przycisk 1 ustawiony jako R2 na padzie z PSX'a, czyli w Tekkenie standardowo są to któreś dwa przyciski na raz (nie pamiętam teraz które).
Ustaw według tego obrazka.
Chmaju
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 09-08-2007, 12:53

Re: wielki problem ;/

Post autor: Chmaju »

SUB ZERO DZIEKI WIELKIE! Problem rozwiazany mozna zamknac temat :)
Ostatnio zmieniony 09-08-2007, 13:32 przez Chmaju, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: wielki problem ;/

Post autor: SubZero »

Jak ustawisz, żeby był jeden to będzie jeden.
Ustawiasz przyciski 1, 2, 3, 4 na padzie pod kwadrat, trójkąt, krzyżyk i kółko w emulatorze i śmiga. Problem u ciebie jest właśnie taki, że jeden z tych przycisków (1) masz ustawiony nie jako ten który powinien być (trójkąt) tylko jako jeden z triggerów (tych przycisków z tyłu). Tam gdzie teraz masz ustawione 'D' tam powinien być J1_B1.
Chmaju
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 09-08-2007, 12:53

Re: wielki problem ;/

Post autor: Chmaju »

subzero mozesz mi jeszcze powiedziec co to sa te strzalki strzalka czarna jeden raz nacisnac (?) strzalka zolta trzymac (?) gwiazda ?????
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: wielki problem ;/

Post autor: SubZero »

Oznaczeń z samej gry to ja niestety nie pamiętam, ale jakoś tak to było. Gwiazdka to chyba było opóźnienie między naciśnięciami.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: wielki problem ;/

Post autor: Yamada »

Niu problem.

zassałem Scarface'a (film) był pocięty na ileś archiwów, jak rozpakoalem to to wypakowalem 40 mniejszych archiwów + plik .sfv. teraz zassałem paczkę z subami i w środku byly jakies dziwne pliki .sub i .idx. z tych 40 archiwow wypakowalem jeden plik z filmem - wsadzilem wsio do jednego folderu i odpaliłem film - okazało się ze nie ma w nim dialogow - muzyka jest, napisy są ale nie słysze żadnych dialogow! Ktoś ma jakieś pomysły "o co chodzi jakby"?
Obrazek
Awatar użytkownika
Młody
Student
Student
Posty: 48
Rejestracja: 29-07-2007, 17:26
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Ogrywam: TTT2, MK9
Kontakt:

Re: wielki problem ;/

Post autor: Młody »

Yamada pisze:Niu problem.

zassałem Scarface'a (film) był pocięty na ileś archiwów, jak rozpakoalem to to wypakowalem 40 mniejszych archiwów + plik .sfv. teraz zassałem paczkę z subami i w środku byly jakies dziwne pliki .sub i .idx. z tych 40 archiwow wypakowalem jeden plik z filmem - wsadzilem wsio do jednego folderu i odpaliłem film - okazało się ze nie ma w nim dialogow - muzyka jest, napisy są ale nie słysze żadnych dialogow! Ktoś ma jakieś pomysły "o co chodzi jakby"?
dziwna sprawa, filmy scenowe zwykle są pakowane w małe archiwa ale raz, a po wypakowaniu od razu mamy film z rozszerzeniem .avi - tej akcji z głosem nie rozumiem, może codeki, chociaż to bezsensu, bo jeżeli słyszysz głos to powinieneś słyszeć cały głos - audio nie było nigdy w taki sposób rozbijane :O - możliwe, że film jest w 5.1, pościągaj codeki AC3

a plik .sub to tak samo jak .txt plik z napisami
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: wielki problem ;/

Post autor: Komandos »

Yamada pisze:Niu problem.

zassałem Scarface'a (film) był pocięty na ileś archiwów, jak rozpakoalem to to wypakowalem 40 mniejszych archiwów + plik .sfv. teraz zassałem paczkę z subami i w środku byly jakies dziwne pliki .sub i .idx. z tych 40 archiwow wypakowalem jeden plik z filmem - wsadzilem wsio do jednego folderu i odpaliłem film - okazało się ze nie ma w nim dialogow - muzyka jest, napisy są ale nie słysze żadnych dialogow! Ktoś ma jakieś pomysły "o co chodzi jakby"?
Pewnie brakuje ci jakiegoś kodeka. Pewnie chodzi o ac3filter. Jak go zainstalujesz to wszystko powinno być OK.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: wielki problem ;/

Post autor: Yamada »

Przysiagłbym ze miałem te kodeki... w każdym badź razie dzięki za pomoc - już wsio śmiga:).

"u fuckin'mericon" :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: wielki problem ;/

Post autor: Dismaster »

Trzaba bylo do mnie uderzyc to bym ci jakos uploadowal tan jakze zajebisty film :D a BTW jak ktos zna jeszcze jakies filmy z tego typu to poprosze na PM albo gg bo kocham takie ciasteczka :P ogolnie ten pan Marcin robi takie fajne te filmy :P

Sorry za OT
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
Takashi
Beginner
Beginner
Posty: 9
Rejestracja: 29-08-2007, 12:24

Re: wielki problem ;/

Post autor: Takashi »

Pewnie brakuje ci jakiegoś kodeka. Pewnie chodzi o ac3filter. Jak go zainstalujesz to wszystko powinno być OK.
Ostatnio zmieniony 01-01-1970, 01:00 przez Takashi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: wielki problem ;/

Post autor: Yamada »

Dobra wczoraj zepsuła mi się płytka z Photoshopem - czy moge zrobić kopię instalki z zainstalowanego już programu? (jak np kopię systemu)
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: wielki problem ;/

Post autor: SubZero »

Jeśli prog nie wymaga do uruchomienia odpowiednich wpisów w rejestrze (tworzonych przez instalator) to możesz spróbować skopiować katalog zainstalowanego programu, ale nie gwarantuję że to później zadziała. Lepiej zassać kopię zapasową :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania & Pomoc”