team cup

Rozmowy związane z rozgrywką sieciową w najlepszą bijatykę online.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Jesteś za powstaniem klanów czy przeciw?

za
24
57%
przeciw
18
43%
 
Liczba głosów: 42

Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: team cup

Post autor: KRELIAN »

prosze przedstaw
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: team cup

Post autor: luc_october »

też jestem ciekaw...

może i bym zdołał uskładać taką ekipę :)
tylko njwiększe zbokole i tym podobni :hyhy: ...znaczy się tochirostyle'owi :)
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: team cup

Post autor: czit »

no to przedstaw ten cały schemat bo nie lubimy iść w ciemno.
moim zdaniem klany były by ciekawym rozwiazaniem , co do olewania itp to jest jak jest a mimo to każdy tur póki doczekiwał sie fajerwerek i happy endu wiec czemu Krelianie jestes przeciwko, czyżbyś bał sie nowych wyzwań ?:P
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: team cup

Post autor: KRELIAN »

czit pisze:no to przedstaw ten cały schemat bo nie lubimy iść w ciemno.
moim zdaniem klany były by ciekawym rozwiazaniem , co do olewania itp to jest jak jest a mimo to każdy tur póki doczekiwał sie fajerwerek i happy endu wiec czemu Krelianie jestes przeciwko, czyżbyś bał sie nowych wyzwań ?:P
ale przeciez ja wyraznie napisalem we wczesniejszym poscie ze jestem za :). sek w tym ze na dobra sprawe w tej chwili to nie ma racji bytu. mowilem o poziomie wiec podam to na przykladzie : zalozmy ze teamy sa min. 3 osobowe i kazdy ma prawo wyboru. sam odpowiedz sobie na pytanie jak by to wygladalo w praktyce. odnioslem sie do klanow w CSa i Q bo scena istnieje tam od x lat , graczy jest wiecej i przede wszystkim poziom rozgrywek klanowych jest bardziej zaciety (wiem bo 2 lata gralem klanowo w q3) . ja naprawde chcialbym zeby tak bylo i w tk3 ale scena wciaz kwitnie i jeszcze poczekamy sobie troche. o zainteresowaniu nawet nie ma co sie rozwijac bo jak jest kazdy widzi na podstawie poszczegolnych turow.

no ale jesli ktos tak mocno pragnie tych klanow to niech sobie zaklada. ja wrecz pragne nowych wyzwan ale pamietajcie ze Xeno Team jest zajety jakby co :P
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: team cup

Post autor: luc_october »

... i cisza :)

... pewnie Mr_Editor obmyśla plan :P
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: team cup

Post autor: Mr_Editor »

KLANY BĘDĄ PODZIELONE NA GRUPY GWIAZDKOWE I PODGRUPY PUNKTOWE. AWANS W POSTACI WIĘKSZEJ ILOŚCI GWIAZDEK MOŻNA
OTRZYMAĆ PRZEZ WYGRANĄ Z KLANEM O WIĘKSZEJ ILOŚCI GWIAZDEK. PODGRUPA PUNKTOWA TO PUNKTACJA KTÓRA POKAZUJE UMOCNIENIE
KLANU W SWOJEJ GRUPIE GWIAZDKOWEJ. GWIAZDEK MAKSYMALNIE MOŻNA MIEĆ SZEŚĆ A PUNKTÓW DZIESIĘĆ. PUNKTY ZDOBYWA SIĘ PODCZAS WALK
Z KLANEM O TAKIEJ SAMEJ ILOŚCI GWIAZDEK. GWIAZDKI MOŻNA ZDOBYWAĆ TYLKO PO OSIĄGNIĘCIU ODPOWIEDNIEJ ILOŚCI PUNKTÓW PRZEKRACZAJĄCEJ 9 I TYLKO
Z KLANEM KTÓRY MA MAKSYMALNIE JEDNĄ GWIAZDKĘ WIĘCEJ NP. KLAN 3* Z KLANEM 4* . JEŚLI KLAN OSIĄGNIE ILOŚĆ PUNKTÓW PONIŻEJ 3 AUTOMATYCZNIE
ZOSTAJE OBNIŻONY O JEDNĄ GWIAZDKĘ. KAŻDA ZMIANA POZYCJI GWIAZDKOWEJ WIĄŻE SIĘ Z OTRZYMANIEM NOWEJ ILOŚCI PUNKTÓW POCZĄTKOWO
WARTEJ 3.

Prościej nie umiem ale w praktyce jest to dosyć proste

Edit by Dumian: A jeszcze prostsze jest wyłączenie Caps Locka przed pisaniem posta :looka:
Ostatnio zmieniony 04-09-2007, 15:44 przez Mr_Editor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Chinczyk
Elite player
Elite player
Posty: 134
Rejestracja: 23-03-2007, 13:34
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Re: team cup

Post autor: Chinczyk »

Co za durny pomysl ;) powstanie 4-5 bardzo mocnych ekip, ktore beda graly na rownym poziomie ,a reszta nie bedzie wiedziala co wogole sie dzieje
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: team cup

Post autor: czit »

Chinczyk pisze:Co za durny pomysl ;) powstanie 4-5 bardzo mocnych ekip, ktore beda graly na rownym poziomie ,a reszta nie bedzie wiedziala co wogole sie dzieje
ostatnio wchodząc na kailere sporo osób potrafi pozytywnie rozczarować swoją grą więc myśle że to mogłoby jednak mieć sens,
muszą być lepsze klany zeby slabsze miały dla kogo sie starać byc jeszcze lepsiejszym :P
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: team cup

Post autor: Mr_Editor »

Dzięki czit że jesteś ze mną
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: team cup

Post autor: Nadine »

Mr_Editor pisze:Dzięki czit że jesteś ze mną
bo sie zaraz wzrusze :rotfl:

... a wracajac do tematu to jak dla mnie bezsens, nie bede tu sie rozpisywac, ale niby z jednej strony (moze) i by bylo fajnie, ale jakos nie leży mi ten pomysl wogole, i tak jak mowi chinczyk... a wg mnie nic z tego nie wyjdzie.
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: team cup

Post autor: Mr_Editor »

Hmm... A gdyby tak nie zaśmiecać honmaru klanami tylko stworzyć osobną stronę o tej tematyce. wtedy ci którzy są za zarejestrowali by się tam i wszystko toczyło by się swoim życiem a ci co są przeciw mogą się o nic nie martwić że na honmaru powstanie coś beznadziejnego ich zdaniem. Ja proponuję przerobić "Onlinetournament" na "Honmaru clans site" stronka leży pusta a jeszcze może być z niej pożytek.
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: team cup

Post autor: eq2D »

Mr_Editor pisze:"Honmaru Warriors najlepszym klanem na honmaru" Czyż to nie piękne?
Nie. To głupie. I nawet głupio brzmi. Znajdź jeszcze 100, które poprą Twój postulat, a ja zmienię zdanie. Nie mam tu za bardzo nic do gadania, choć i tak jestem głosem większości, a większość jest głosem mym :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: team cup

Post autor: Dumian »

Jeśli chodzi o klany to nie widzę przeciwwskazań żeby to zrobić tutaj, przecież jeśli kogoś coś nie interesuje (jak np. 2D lub 3D) to po prostu nie zagląda na dane sub fora. Zrobić nowe sub forum to jet moment tylko po co coś robić skoro jak zwykle nikt się tym nie zajmie? Jak coś to nadal czeka niedokończony turniej teamowy (klanowy?) więc jak już to najlepiej od tego zacząć.

PS. Co do stronki to projekty związane z bitkami online mogą spokojnie być "pod szyldem" Honmaru jak chociażby kwonho.honmaru.xt.pl :)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: team cup

Post autor: KRELIAN »

juz widze te bojki o chec przystapienia do Honmaru Warriors
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: team cup

Post autor: Mr_Editor »

Chinczyk pisze:Co za durny pomysl ;) powstanie 4-5 bardzo mocnych ekip, ktore beda graly na rownym poziomie ,a reszta nie bedzie wiedziala co wogole sie dzieje
Nie masz racji (przynajmniej wg mnie) słabe ekipy z małą ilością gwiazdek będą się starać o zajęcie wyższego miejsca rywalizując z niemal równymi sobie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o TK3Online”