Gracze

Rozmowy związane z rozgrywką sieciową w najlepszą bijatykę online.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
mazurkorn
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 78
Rejestracja: 17-01-2007, 18:15

Re: Gracze

Post autor: mazurkorn »

vho pisze:Ostatnio panuje nowa moda wśród noobów. W T3 online gram bardzo rzadko już, ale prawie zawsze jak tę grę uruchomię, trafi się kolo, który przegra dwie rundy, a pod koniec trzeciej pauzuje grę, a następnie albo ją wyłącza, albo wykopuje mnie z gry i dopiero wyłącza :D Dziś np. już dwa takie przypadki miałem :P
tez mialem taka sytuacje juz nieraz, a czasem jeszscze gratisowo dostaniesz bluzga :/

yyy...sory off top
"Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili pokaż, że sie mylili"
Awatar użytkownika
-=MASTA=-
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 03-09-2006, 22:24
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Gracze

Post autor: -=MASTA=- »

Chinczyk pisze:DevilDS lub JinKid bardzo dobry jin.Gosc pochodzi z wloch a tu jego filmik z tekken 5
Jeśli się nie mylę to JinKid i DevilDS to dwie różne osoby, ale głowy nie dam że tak jest na 100%. Z obojgiem grałem i rozmawiałem, obydwoje grają w bardzo podobnym stylu, także moga być jedną i tą samą osobą. JinKid jest podobno ze Szwecji jak mi napisał, a DevilDS jest z Włoch, z tym że ten pierwszy gra skuteczniejszą kapę na "trzy płaskie do usrania". Coś tam potrafi[ą], ale powiedzenie o tych graczach [graczu?], że gra[ją] bardzo dobrze to trochę przesada. Ja chociaż sam nigdy bym siebie nie nazwał dobrym mishima playerem, to wygrana z wyżej wymienionymi nie sprawia mi specjalnych problemów [Jin vs Jin]. Nie lubię takiego cwaniactwa jakim odznacza się DevilDS i tępie je bezwzględnie ;).

Tak naprawdę Online był jeden wymasterowany Jin, reszta wszystkich mishimowych graczy się przy nim chowa, a wszystkie inne dashe przy prędkości z jaką On zapierniczał są tylko marnym "kucaniem". Mowa tu oczywiście o ACXIAO. Kto z nim grał ten wie o co mi chodzi [paraliżujący dash, stoisz i czekasz co po nim wyleci, max szybkie ws+2, i napradę nie patternowa gra], a kto nie grał niech żąluję. ACXIAO gra przecież tylko właściwie na "trzy ciosy" a mimo wszystko walki z jego udziałem ogląda się z przyjemnością. Natomiast sparringi z nim sprawiają, że patrzysz w monitor z rozdziawina gębą. Szkoda że juz nie gra, ale może któregoś dnia znów pojawi się na jakimś serwerze, mam cichą nadzieję...
Awatar użytkownika
chudy_91
Beginner
Beginner
Posty: 6
Rejestracja: 21-11-2006, 21:27
Lokalizacja: Okolice Gniezna

Gracze

Post autor: chudy_91 »

Grałem przed chwilą z diabolem (red_diabol?) - miłe zaskoczenie - jak dla mnie, bardzo trudny do pokonania Jin. Polecam również Statka(-ek?), z którym niedawno miałem okazję się zmierzyć. :)

Fascynująca gra :clap:
Kogo los chce zgubić, czyni go głupcem (Stultum facit Fortuna, quem vult perdere), Publiliusz Syrus
Awatar użytkownika
yarosh
Master
Master
Posty: 249
Rejestracja: 17-05-2007, 14:42

Re: Gracze

Post autor: yarosh »

no potwierdzam diabol i statek są dobrzy :]
https://yarosh.deviantart.com/ zapraszam

trening czyni mistrza ale nie z każdego (to chyba o mnie ^^)
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: KRELIAN »

no ja dzis gralem z tym Devil DS i do bycia najlepszym mishima brakuje mu tylko ws2 z podjazdu , mniej uzywania 3 plaskich i znajomosci obrony przeciw innym postaciom
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Gracze

Post autor: Dismaster »

Ok faktycznie Devil DS sie wyrobil mialem z nim wczoraj zaciety pojedynek jednak mnie polozyl 10:8 (odziwo wczesniej nie mialem problemow z tym panem) a jednak widac ze chlopak potrzebowal troche czasu na "dostosowanie" sie do warunkow online beda z nigo ludzie ale skromnosci za grosz ;) text z jakim pojawil sie na servie; "BEST MISHIMA ON SERVER" no jak dla mnie to troche lol
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
-=MASTA=-
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 03-09-2006, 22:24
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Gracze

Post autor: -=MASTA=- »

Weźcie przestańcie z tym DevilDs/KidJin. Chłopak ma jakieś problemy ze sobą, ja osobiście już z niego nie moge. Ciągle mnie męczy żebym z nim grał, pieni się, wychwala jaki to on niby nie jest świetny, a w rzeczywistości gra zupełnie standardowo jak ja czy każdy inny jin. Zwyczajmy pyszałek i tyle, który nawet nie wie że Jin ma takie coś jak ws+2 z dasha, kapi wszędzie i gdzie tylko może na trzy płaskie, non stop cofając się i wyczekując na kontratak. Nic specjalnego nie pokazuje i dziwie się, że podobno wygrywa z takmi osobami jak Krelian, Dismaster i kilku innych. Dzisiaj z nim grałem kilka razy i zawsze dostawał, czy to Heńkiem czy to Jinem. Ostatnia walka jak on to określił była o tytuł najlepszego Jina na serwerach :) buahaha. 5 : 2 dla mnie. Dajcie spokój, co za lolek z niego. Przegrał i chyba poszedł płakać ;)
Oto kilka z jego wypowiedzi :
<Devil DS(MISHIMA PLAYER)> MASTA NOOBBBBBBBBBBBB
<Devil DS(MISHIMA PLAYER)> MASTA NOOOBBBBBBBBBBB
<Devil DS(MISHIMA PLAYER)> SO
<Devil DS(MISHIMA PLAYER)> I AM THE
- ssolidus created game: Real Bout Fatal Fury 2 - The Newcomers / Real Bout Garou Densetsu 2 - the newcomers
- JArek created game: TK3Online by Honmaru.xt.pl (JAP) - SLPS-01300
<Devil DS(MISHIMA PLAYER)> THE BEST JIN PLAYER OF ALL SERVERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
<JArek> grasz
<Devil DS(MISHIMA PLAYER)> I AM THE BEST JIN PLAYER
* shi no tenshi left the partyline (Normal client exit).
* shi no tenshi joined the partyline!
<Devil DS(MISHIMA PLAYER)> OF ALL SERVERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
<Devil DS(MISHIMA PLAYER)> AAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHA
<ssolidus> shut up devil
<Devil DS(MISHIMA PLAYER)> AHAHHAHAHAHA
<ssolidus> or i kick ur ass
<Devil DS(MISHIMA PLAYER)> show me
<ssolidus> wait
* ssolidus left the partyline (Normal Client Exit).
<Devil DS(MISHIMA PLAYER)> I PLAY ONLY AGAINST JIN
<Devil DS(MISHIMA PLAYER)> JIN VS JIN
Chłopak absolutnie nie umie przegrywać. Chwilę po przegranej walce widać było jak bardzo sie poirytował, bo wszedł na serwer z nickiem :
<-=MASTA=- IS A NOOBBBBBBBBB> MASTAS JIN SUCK
* jj left the partyline (jaja).

No comments... hehe :)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: Dumian »

Jeśli to tak jak pisze Masta rzeczywiście wyczekujący kapiarz a w dodatku taki lolek to nie wierze, że może być aż tak dobry jak niektórzy piszą :P
Szkoda, że już raczej nie grywam w Tekkena i nie chodze po serwerach bo też pokazałbym mu jego miejsce w szeregu hehe ;)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: K' »

Grałem z tym DevilDS z dwa razy i za każdym razem nie pokazał nic nadzwyczajnego... No może jedyną ciekawą rzeczą było jak raz udało mu się posadzić wybijającego elektryka po
CH b,f+2.Zawsze na wejściu sadził teksty typu "I kick ass" itp lecz po tym jak dostawał 10:2, 10:1 potrafił kulturalnie podziękować za gre. Wg mnie jest wielu lepszych onlinowych Jinów...
Awatar użytkownika
Chinczyk
Elite player
Elite player
Posty: 134
Rejestracja: 23-03-2007, 13:34
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Re: Gracze

Post autor: Chinczyk »

K' ale kiedy z nim grałeś bo jakieś 2 tygodnie temu grał znacznie gorzej niż teraz ;)
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: K' »

Raz grałem właśnie coś koło dwóch tygodni temu i było 10:2 dla mnie, przedwczoraj znów z nim grałem, ale tym razem było 10:1 dla mnie ;) Także niewiele się polepszył. Już ty od niego spokojnie lepiej grasz :)
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: KRELIAN »

gdyby ten koles faktycznie tyle gral co sie nosil to zrozumialbym powod waszej 'irytacji' , a z Krelianem wygral do zera ... tym z xenogearsa naturalnie
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Gracze

Post autor: Dismaster »

Ok przyszedl czas na gracza spod mojego skrzydla ( i z mojej oski :P ) czyli Kapitana. Uczylem chlopaka grac i sam nie moge w to uwierzyc jak on sie szybko wyrobil tym Bryanem i nie pisze tego dlatego ze to moj ziomal tylko naprawde chlopak ma potencjal i juz niedlugo bedzie mial jednego z najlepszych Bryanow online (takie mam wrazenie) i przeciez o to chodzi.
Goraco polecam spary z tym panem ;)
Before you see the light you must die...
Czater
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 26-09-2007, 18:16
Lokalizacja: sie biorą dzieci?

Re: Gracze

Post autor: Czater »

No to 1 moj post ... xD

Gralem jedynie z 3 panami .. xD ano dokladnie tak:

-=Masta=- - No taki przegięty Heniek ... xD. Ogolnie gra fajnie i widowiskowo ale gra z nim dla mnie ( gram 1 miesiac i jeszcze nie kosze wszystkich) jest troche denerwujaca bo nie da sie go zranic ... xD zazwyczaj podjezdza z dasha 2-3 dolne podciecia i ten punch .... Trudno sie przed tym obronic jak on tak "skacze" po ekranie. No ale ogolnie gra bardzo dobrze.


DevilDS - Mega selfcentryczny i na dodatek czasem gra jak patalach(wygralem z nim 2 razy a to przeciez taki "kosiarz"...). Nie lubie go bo udaje super cfaniaka a taki nie jest. Jego gra polega na EWGF 2 , 3 plaskie i pojazd z kosa. No jak go rozkminilem to dawalem rady trochu nawet, a na klawce trudno ...

KingKy - A no ten pan gra w miare dobrze choc z nim wygralem(<evul xiao>)xD. Bardzo dobrze rusza się po planszy. Moze zbyt czesto stosuje step +3+4, ale czasem mu sie udaje. Bardzo fajnie sie z nim gra ale moglby tego Kinga bardziej wykorzystac.

No.. to wszystko xD. Wszytko zniose tylko nie Hwo(33333333) Ed(p +3+4). takie postacie poprostu mnie rozbrajają . xD


Edit%
No jezuu !! Ktos tam napisal ze DevilDS po grze potrafi sie zachowac kulturalnie. Gralismy do 3 walk jak zawsze gram. Oczywiscie oklepalem mu morde 2:1 dla mnie. Po reconneccie jechal na caps locku "CZATER YOU BITCH. SON OF A whore... itp.itd." No ja rozumiem, ze sie zdenerwowal bo przegral, ale zeby jechac na mnie ... ? To juz trzeba miec odmóżdżenie.
Gram na klawce... xD
Awatar użytkownika
Primo
Master
Master
Posty: 225
Rejestracja: 02-08-2007, 11:03
Lokalizacja: wwa

Re: Gracze

Post autor: Primo »

Kinger

niezły eddy ale gra "na pałę", tzn odpala ciosy od tak i nie ma ustawionych jakiś set upów ani gwarantów, choć nie jest masherem. Za dużo używa 3~4, ale może po prostu ja tego za mało używam :suchy: . Ogólnie jego gra srednio mi się podoba, ale na pewno kuma czaczę i zna ciosy tekkenowym capoeiristą i jak ktos nie jest ograny na tą postać to moze mieć problem. Nie jest polakiem, mi strasznie lagowało
iTrick2Kill !!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o TK3Online”