Tenchu - memorki

Zapytaj o cokolwiek.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Solidopera
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 25-10-2007, 13:02

Tenchu - memorki

Post autor: Solidopera »

Witam.
Posiadam grę Tenchu Silent Assasins na PSX'a i mam problem z utworzeniem do niej memory card.
Utworzyłem w ePSXecutor’ze oddzielne configi, utworzyłem nowe memorki ze slotami (create format add slot itd.) jednak nie wiem czy dobrze to zrobiłem, gra niby pokazuje że czyta memory card po przejściu jednego z poziomów pojawia się "Save succesfull" mimo tego gdy wyłączam emulator i uruchamiam grę jeszcze raz nic na karcie pamięci nie jest zapisane.
Czy mógłby mi ktoś napisać jak utworzyć odpowiednią memorkę i jak powinna wyglądać?
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Tenchu - memorki

Post autor: SubZero »

Najłatwiej po prostu zrobić tak:
W Cutorze dajesz zakładkę Memcards, zaznaczasz opcję Custom memcard files i dajesz ... dla pierwszej memorki. Wybierasz katalog, w którym zapisać plik memorki (standardowo katalog memcards w katalogu emulatora) wpisujesz nazwę (w polu Nazwa pliku, koniecznie z rozszerzeniem, np. tenchu.mcr) i dajesz Otwórz. Potem OK, zamykasz Cutora i powinno śmigać.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tenchu - memorki

Post autor: KRELIAN »

sorry za ot ale jako fanboy tenchu musialem :P
Solidopera pisze:Witam.
Posiadam grę Tenchu Silent Assasins na PSX'a
prosze mnie w ten sposob wiecej nie straszyc , nie ma takiej gry na psxa - jest tylko stealth assasins, birth of the stealth assasins , shinobi gaisen i shinobi hyakusen ;)

czekałem na ten post :D

no dobra jest jeszcze Tenchu 1 jap. z 8 misjami (bez misji 4 i 5 ktora dodali w Stealth Assasins ale to wciaz nie jest Silent Assasins :P
Ostatnio zmieniony 01-01-1970, 01:00 przez KRELIAN, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Solidopera
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 25-10-2007, 13:02

Re: Tenchu - memorki

Post autor: Solidopera »

KRELIAN pisze:sorry za ot ale jako fanboy tenchu musialem :P
Solidopera pisze:Witam.
Posiadam grę Tenchu Silent Assasins na PSX'a
prosze mnie w ten sposob wiecej nie straszyc , nie ma takiej gry na psxa - jest tylko stealth assasins, birth of the stealth assasins , shinobi gaisen i shinobi hyakusen ;)
Sory pomyliło mi się z Hitman'em Silent Assasin :)

Dzięki SubZero działa musiałem nazwać memorke identycznie jak gre nawet z dużymi literami.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania & Pomoc”