Crash Bash

Zapytaj o cokolwiek.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Crashian
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 03-11-2007, 11:23
Lokalizacja: RokitaCity

Crash Bash

Post autor: Crashian »

Witam. Jestem jednym z największych fanów Crash Bandicoot. Trafiłem na to forum dzięki siostrze która ubóstwia Tekken'a. Pokazała mi ona że można grać w Tekken 3 wraz z innymi userami. Pomyślałem sobie że mógł bym pograć z innymi fanami Crash'a w Crash Bash.

I tu rodzi moje pytanie. Jak zrobić żeby w trakcie Create New Game mam oto taki tekst
Unknown Game (PAL) - SCES-02834. Czy zna ktoś jakiś sposób żeby zamiast tego napisu widniał napis "Crash Bash" i żeby można było ustawić ilość graczy na 4?

A i czy w ogóle gra ruszy. W grze da się maksymalnie grać w czterech.

Kolejnym Pytanie. Jak ustawić wiadomość powitalną na swoim serwerze? Gdzie mogę dodać odpowiedni tekst żeby np. po wejściu na serwer moim znajomi mogli ujrzeć wiadomość typu "Wita cię pan i władca tego serwera".

Będę bardzo wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Crash Bash

Post autor: Yamada »

Powiem, ze nie wiem, ale to chyba raczej nie przeszkadza - jeżeli się z kimś umówisz na partyjkę to i tak Ciebie rozpoznają po nicku

ew możesz w ogólnym drzeć się "crash bash" itd :P.
Obrazek
Awatar użytkownika
Crashian
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 03-11-2007, 11:23
Lokalizacja: RokitaCity

Re: Crash Bash

Post autor: Crashian »

Nazwa gry już mi nie przeszkadza bo z kolegami się ugadałem. Ale jak zrobić tą wiadomość powitalną ? Wie ktoś może :D?
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Crash Bash

Post autor: Dumian »

W tym samym pliku, w którym wstawiałeś numer IP dodajesz wiadomość powitalną po MotdLine=

Co do gry w 4 osoby to przejrzyj temat Crash Team Racing, nie wiem jak to się będzie sprawdzać, musisz sam przetestować ;-)

Unknown Game wyświetla się ponieważ wersja pliku obsługującego multi (ps4net) nie ma w "bazie danych" gry którą zakładasz.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Crashian
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 03-11-2007, 11:23
Lokalizacja: RokitaCity

Re: Crash Bash

Post autor: Crashian »

To wiem że w tym samym pliku :D tylko nie wiem do końca gdzie :D
Co do gry w 4 osoby na razie sobie podaruje gdyż mam straszne problemy z grą na 2 graczy :| Gra ma non stop komunikat "Out of Sync" i ze tak powiem gram w screen shot'ach :/ wie ktoś może jakie były by odpowiednie ustawienia dla tej gry by się tak nie cieło :(
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Crash Bash

Post autor: Aserot »

Co do OOS to spróbujcie na ustawieniach do T3 + zmiana memorki ( obaj musicie mieć te same ).
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Crashian
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 03-11-2007, 11:23
Lokalizacja: RokitaCity

Re: Crash Bash

Post autor: Crashian »

Memory Card mamy te same bo sam im je udostępniłem i ostrzegłem ze nie mają nic zmieniać :) Co do ustawień ePSXe to mam wszystkie tak samo jak w T3 oprócz jednej. Mianowicie mam zastąpioną wtyczkę ISO Image Drive 1.0 na wtyczkę Mooby2 cd disk image driver 2.6. Czy może to być wina tej wtyczki? Bo jak wcześniej działałem na ISO Image to miałem też OOS ale skokowo, teraz mam niestety non stop :(

EDIT:
_______________________________
Udało mi się rozwiązać problem. Musiałem zmienić ePSXe z 1.5.2 na 1.6.0 :D Mam jedno pytanie jak stawiam grę używając Creat New Game to jak mam zrobić zeby na serwer 4 osoby mogły wejsc i zagrać w 4 :| Bo może tylko 2 wbić niestety :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania & Pomoc”