VF2 i SOUL EDGE

Zapytaj o cokolwiek.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
CERBER
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 26-09-2007, 19:12

VF2 i SOUL EDGE

Post autor: CERBER »

jestem laikiem i nie wiem jak uruchomic Soul Edge ani VF2! z Tekkenem 3 nie mialem problemow i teraz ostro w niego pocinam ale nie wiem jak wlaczyc Soul Edge ani VF2 ktore sciagnalem z tej stronki... pomóżcie!!! piszcie na gg jak mozecie - 9135052 dzięki!!!
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: VF2 i SOUL EDGE

Post autor: SubZero »

Co do SE to uruchamiasz tak samo jak Tekkena, tyle że zamiast obrazu tekkena (plik T3Online.iso bodajże) otwierasz obraz Soul Edge (soul.edge.online.bin).
A co do VF2 to nie rozumiem jaki problem? Instalujesz, odpalasz i śmiga.
CERBER
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 26-09-2007, 19:12

Re: VF2 i SOUL EDGE

Post autor: CERBER »

tylko ze mi sie scignelo tak jak tekken 3. to nie jest spakowane jak tekken tylko jakies biale ikony a na nich jakby otwarte okno windwsa czy cos takiego. jak chce wlaczyc soul edge przez epsxe to mi pisze error tekken3online plugins i nie wiem co zrobic? jesli masz spakowanego soul edge to moze bys mi ti jakos wyslal? moze wtedy pojdzie. odezwij sie do mnie na gg i pogadamy to moze wtedy do tego dojde co i jak albo wyslesz mi przez gg obraz soul edge. moj nr gg 9135052
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: VF2 i SOUL EDGE

Post autor: Dumian »

Nie wiem czy znajdziesz kogoś tak głupiego żeby ci wysyłał pliki które bez problemu można ściągnąć ze strony. Nie potrafisz nawet rzeczowo opisać problemu tylko jakieś
CERBER pisze:to nie jest spakowane jak tekken tylko jakies biale ikony a na nich jakby otwarte okno windwsa czy cos takiego.

a zabierasz sie za granie.

Soul Edge wypakowujesz gdzie chcesz następnie w ePSXeCutorze odpalasz zamiast Tekkena właśnie SE i to cała filozofia.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Patis
Beginner
Beginner
Posty: 6
Rejestracja: 26-11-2007, 23:45
Lokalizacja: z Czeladzi

Re: VF2 i SOUL EDGE

Post autor: Patis »

Ej ludzie mam prosbe moze mi ktos napisac ja wybrac w SE sophite w Bikini zdobylem wszystkimi postaciami 8 Bron i nie wiem jak mam ja wybrac zeby byla w bikini alba jak wybrac evil Siegfrieda mam nim 8 bron I NIE WIEM JAK SIE WYBIERA TE DODATKOWE POSTACIE BLAGAM POMOCY :( :( :(
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: VF2 i SOUL EDGE

Post autor: Aserot »

Najprościej ściągnij memorke z Honmaru.

Ale drobne info:
Ana pisze:- 2 dodatkowe stroje Sophiti (gra crushuje)
- Han Myong (jak wyzej)
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: VF2 i SOUL EDGE

Post autor: SubZero »

Jeśli masz wszystkimi postaciami 8 broni to dodatkowe postacie są 'poza' ekranem przy wyborze, ale tak jak napisali Aserot i Ana japońska wersja gry (czyli ta na Honmaru) przy wybraniu dodatkowych postaci się wysypuje. Na pewno działa to na wersji PAL bo taką posiadam i testowałem.
Patis
Beginner
Beginner
Posty: 6
Rejestracja: 26-11-2007, 23:45
Lokalizacja: z Czeladzi

Re: VF2 i SOUL EDGE

Post autor: Patis »

Dzieki juz wiem :) kumpel przez przypadek to odkryl i wlasnie nie dzialalo :( Ma ktos z was link do wersij FULL na ePSXe ?? bardzo mi zalezy tylko Soul Edge nie do Soul Blade (wole po chinsku czy po japonsku chyba to 2 ;) )
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: VF2 i SOUL EDGE

Post autor: SubZero »

Jeśli chcesz grać na emulatorze to różnica pomiędzy Soul Edge a Soul Blade jest żadna, a wersja japońska to właśnie ta dostępna na Honmaru. Ja już dłuuugi czas gram w Soul Blade (PAL) i nie narzekam, no chyba że na konsoli, wtedy wersja PAL może być nieco wolniejsza.
Patis
Beginner
Beginner
Posty: 6
Rejestracja: 26-11-2007, 23:45
Lokalizacja: z Czeladzi

Re: VF2 i SOUL EDGE

Post autor: Patis »

w kazdym badz razie masz link do wersij full na pcta?? bo chce pograc han myongiem i ta reszta ;) i filmiki i muza..... to into..... masakra :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania & Pomoc”