Gracze

Rozmowy związane z rozgrywką sieciową w najlepszą bijatykę online.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fel
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 74
Rejestracja: 17-04-2007, 07:04
Kontakt:

Kim jest Cheong-re?

Post autor: Fel »

Od jakiegoś czasu na kanałach można spotkać zawodnika o nicku Cheong-re, grającego Ogrem.
Gościu porusza się jak MASTA, atakuje jak MASTA, wygłasza te same teksty (tyle że po angielsku... dla niepoznaki?) i ogólnie mam przeczucie, że to on. Znam przynajmniej dwie osoby, które podzielają moje zdanie.
W związku z tym pytam tak "przy wszytkich" - MASTA, czy to Ty?

/Usunięto tego posta jako nowy topic więc wklejam tu/
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Gracze

Post autor: Dismaster »

Ostatnio gralem z Tan'em koles z Estoni i przyznam sie ze nie wiem czy gral dobrze bo gral Boskonem, ale to jedyny Dr. B ktory cos potrafil w zwiazku z tym jak wyzej napisalem nie wiem czy byl dobry czy poprostu umial minimum tym gosciem. W kazdym badz razie dostal spore baty, ale milo popatzec na "nowa postac" ;)
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Kim jest Cheong-re?

Post autor: KRELIAN »

Fel pisze:Od jakiegoś czasu na kanałach można spotkać zawodnika o nicku Cheong-re, grającego Ogrem.
Gościu porusza się jak MASTA, atakuje jak MASTA, wygłasza te same teksty (tyle że po angielsku... dla niepoznaki?) i ogólnie mam przeczucie, że to on. Znam przynajmniej dwie osoby, które podzielają moje zdanie.
W związku z tym pytam tak "przy wszytkich" - MASTA, czy to Ty?

/Usunięto tego posta jako nowy topic więc wklejam tu/
i ja nad tym chwile myslalem ale raczej obstawilbym ze to Hyowon poniewaz obaj graja identycznie zarowno ogrami jak i xiao. Cheong nie wzial na mnie nigdy henka ani nawet po nim nie przejechal , podobnie z jinem.

no ale kto ich tam wie :oczami:

a co do Masty - oficjalnie zapowiedzial ze konczy z netem a codziennie buszuje w moim profilu na forum pe :D
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Gracze

Post autor: Dismaster »

Dzis mialem taka sytulacje...

Gralem z tym Cheong-Re gral ogrem i mnie pojechal ale tylko do 3 pozniej znow postawil gre i mnie kickal ciagle. Po jakims czasie znow sie wbilem do niego i zagral do 5 i znow koniec praz powtorka z kickaniem... Jak probowalem z nim pogadac to nic nie napisal. Chwile pozniej pojawia sie gosc z nickiem "co jest ci*y?" i wybiera Jina i jedzie mnie i to sporo ale dash mu kulal i iws+2 tez zle cancelowany (robiony z ws bardziej niz z dasha) i zachowuje sie dokladnie tak samo jak cheong czyli do 3/5 zwyciestw i koniec i tak 2 razy.

Wnioski...

1) "Cheong-re" i "co jest c*py?" to prawdopodobnie ta sama osoba
2) Wyzej wymienieni to nie -=MASTA=- bo on wie jak sie dashuje Janem i ja sie robi iws+2 :P

PS. ten gosc gral konkretnie :D
Before you see the light you must die...
Kozera
Beginner
Beginner
Posty: 10
Rejestracja: 24-06-2007, 07:48

Re: Gracze

Post autor: Kozera »

Ta mnie też strasznie drażnił ten Cheong. Ogór jak to ogre kapiasty, ale Cheong na serio dawal rade, nie grałem z lepszym Shrekiem online.

Ps: Chyba rzucam t3 online, to chora gra.
Pogram w Soul calibura 3, Vf4, Sf'y, T5 ...Bydgoszcz :)
Awatar użytkownika
ślimak
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 71
Rejestracja: 25-07-2007, 11:13
Lokalizacja: Warmia

Re: Gracze

Post autor: ślimak »

Wariat 12 jin i heniek i nic ponadto slaby poziom i tyle
Ostatnio zmieniony 28-03-2008, 16:27 przez ślimak, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Buker
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 18-12-2007, 11:58
Lokalizacja: J-ów:)

Re: Gracze

Post autor: Buker »

Stifler:
Głownie gra Ling, raz Ninką. Z pojedynku z nim wyniosłem dużo nauki. :padam: Jak dla mnie bardzo dobry, chociaż cały czas używa jednej kombinacji. :wstyd: Brakuje mu spontaniczności . Ogólnie dobry zawodnik. :luka:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Gracze

Post autor: szyper »

2) Wyzej wymienieni to nie -=MASTA=- bo on wie jak sie dashuje Janem i ja sie robi iws+2 :P
ja tez wiem, i co z tego? :O na online nie robie tego ze wzgledu na lagi. przeciez to jest timingowe, to jak chcesz to robic na lagach. mega ciezko jest juz na p2p, w sumie tam tez robie "raz wejdzie, raz nie wejdzie".
Stifler:
Głownie gra Ling, raz Ninką. Z pojedynku z nim wyniosłem dużo nauki. :padam: Jak dla mnie bardzo dobry, chociaż cały czas używa jednej kombinacji. :wstyd: Brakuje mu spontaniczności . Ogólnie dobry zawodnik. :luka:
Buker, i co z tego ze uzywa tylko jedenj kombinacji? wszystko da sie obejsc w tekkenie, nie ma przeszkody nie do przeskoczenia (wyjatki sa tylko w t4). Qudans Patrz, ten koles wygral ze swoim przeciwnikiem2-3 ciosami, dlatego ze przeciwnik mu na to pozwolil ;p
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Gracze

Post autor: Dismaster »

Cytat:
2) Wyzej wymienieni to nie -=MASTA=- bo on wie jak sie dashuje Janem i ja sie robi iws+2 :P
ja tez wiem, i co z tego? :O na online nie robie tego ze wzgledu na lagi. przeciez to jest timingowe, to jak chcesz to robic na lagach. mega ciezko jest juz na p2p, w sumie tam tez robie "raz wejdzie, raz nie wejdzie".
No patrz ja tez wiem i robie (robilem) i lagi mi w tym w ogole nie przeszkadzaly, poza tym to chyba jest wiecej timingowanych rzeczy w tk3 i jakos sie je robi online. Nie wiem jak u ciebie ale ja na p2p nie mialem lagow jedynie opoznienia ktore byly do przelkniecia. A i co najwazniejsze napisalem to dlatego ze Masta robil to tak jak trzeba a ten gosc nie i to go wyroznialo.

P.S: Chyba wszyscy juz wiedza ze ten Cheong-re to Hywon (czy jak to sie pisze) wiec moje wnioski mozna o kant dupy potluc
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Gracze

Post autor: szyper »

ach tak? to macie wiecej szczescia niz rozumu, bo trzeba widziec kiedy w trakcie CD, n, b, on jest w pozycji kucajacej i wtedy docisnac 2 (sa moze ze 2-3 klatki na wcisniecie tej dwojki, a na onlinie tracimy ze 1-2 w stosunku do real timu). przeciez kazdy crauch dash robimy z inna szybkoscia. no nie wiem, ja mam problemy nawet a tym p2p. a wlasnie dis, to ty grasz w t3o jeszcze czy nie? bo pogralbym z toba przez p2p.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: Yamada »

Szyper naprawdę - daj spokój z tym jęczeniem na lagi i w co drugim poście kryptoreklamę p2p. Grałem z ludźmi którzy iWS+2 sadzili online z częstotliwością na poziomie 80% wiec to żadne szczęście. Po prostu zamiast marudzić na opóźnienia pograj trochę i wyczuj nowe timingi dla różnych akcji jak inni, a problem zniknie. A jeżeli Ci się nie chce... no, cóż - innym graczom może się nie chcieć wracać do starych timingów na p2p skoro już się przyzwyczaili do warunków panujących na kailerze :) .
Obrazek
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Gracze

Post autor: szyper »

hhahahaah, "starych"? Przeciez online to granie 4fun, czemu wiec mam sie uczyc grac na lagach, skoro chyba wiecej sie gra na konsolach, co nie? to jest moja dodatkowa rozrywka, w ktora niestety nie moge za czesto grac bo nie ma z kim. a gdzie ja w tym momencie reklamowalem p2p? ze uwazam ze tam tez sa lagi to reklama? ogarnijcie sie ziomki.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: Action »

szyper pisze:czemu wiec mam sie uczyc grac na lagach, skoro chyba wiecej sie gra na konsolach, co nie?
tak? :oczami:
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Gracze

Post autor: Dismaster »

a wlasnie dis, to ty grasz w t3o jeszcze czy nie? bo pogralbym z toba przez p2p.
Gralbm jak bym mial pada a nie mam kasy na nowego wiec nie gram i moze dobrze jeden nalog mniej choc troche mi teskno za tk3 :/
Ostatnio zmieniony 05-08-2008, 08:43 przez Dismaster, łącznie zmieniany 1 raz.
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: Yamada »

Przeciez online to granie 4fun, czemu wiec mam sie uczyc grac na lagach, skoro chyba wiecej sie gra na konsolach, co nie?
Jeżeli to granie "4 fun" to po co bawić się w "profesjonalne" granie na p2p skoro tak też fajnie można pograć na zwykłej kailerze?

Jak widzisz, każdy medal ma 2 strony :) .
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o TK3Online”