Gracze

Rozmowy związane z rozgrywką sieciową w najlepszą bijatykę online.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Gracze

Post autor: szyper »

hmmm, ale wiesz, dla mnie kaillera to meczrania. mimo ze nie gram w tekkena jakos dlugo (1,5 roku) to i tak wszystko juz tak sobie opanowalem ze ciezko mi tutaj cokolwiek robic. zreszta patrz tez tak, jedziesz mnie do zera na kaillerze, a ja grajac swoj pierwszy turniej w t3o, zwyciezylem, poniewaz gralem 90 procent meczow na p2p. u mnie tym wieksza przewaga na online nad przecienikiem, im mniejsza sa lagi (dlatego miedzy innymi mam problemy z niedocenianym przez Was Devilem Ds, poniewaz z nim i tak lagi zawsze beda, wiadomo czemu). tyle, na kaillerze poprostu nic Wam ciekawego nie pokaze, sorki..
Stifler
Student
Student
Posty: 46
Rejestracja: 02-02-2007, 01:25
Lokalizacja: Olsztyn/Olsztynek

Re: Gracze

Post autor: Stifler »

A ja powiem tak. Szypera rozumiem bo mialem okazje zgrac p2p i dla mnie jest roznica, tak jak dla niego grajac na zwyklej kailerze. Kazdy sie przyzwyczaja do pewnych warunkow gry i w takowych ten ktos potrafi cos pokazac. I za to wg mnie chwala dla Szypera ze nie chce grac tylko po to tylko by grac. Z reszta mysle ze jest duzo dobrych graczy ktorych ograniczaja warunki gry przez kailere i sa tacy ktorym owe warunki pomagaja. Mysle ze nigdy nie bedzie obiektywnych mozliwosci pokazania tego co sie potrafi ale moze wlasie za minute zagrasz walke swojego zycia i ta mysla wlaczaj czy to p2p czy zwykla kailere.W kazdym raize tak jak obiecalem, Szyper zagramy na p2p
Awatar użytkownika
Buker
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 18-12-2007, 11:58
Lokalizacja: J-ów:)

Re: Gracze

Post autor: Buker »

szyper pisze:Buker, i co z tego ze uzywa tylko jedenj kombinacji? wszystko da sie obejsc w tekkenie, nie ma przeszkody nie do przeskoczenia (wyjatki sa tylko w t4). Qudans Patrz, ten koles wygral ze swoim przeciwnikiem2-3 ciosami, dlatego ze przeciwnik mu na to pozwolil ;p
Tylko ja jestem początkujący. I kalecze na klawie:(
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Gracze

Post autor: szyper »

jaki to ma zwiazek? :P

Ale przy okazji, kup przejsciowke, pada, poczytaj trche w forum o systemie i ogarniesz gre.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: Action »

Bo do normal kaillery potrzeba skilla... :P

...obliczanie delaya w czasie rzeczywistym etc. ;)
Awatar użytkownika
Buker
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 18-12-2007, 11:58
Lokalizacja: J-ów:)

Re: Gracze

Post autor: Buker »

Action pisze:Bo do normal kaillery potrzeba skilla... :P

...obliczanie delaya w czasie rzeczywistym etc. ;)
Chwilowo mam więcej szczęścia niż umiejętności. :wstyd:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: KRELIAN »

znow powraca wesoly temat. lagi potrafia zniechecic nawet najlepszych ale tutaj dochodzi jeszcze znajomosc systemu trojkowego o czym warto pamietac. kazdy kolejny tekken jest inny po prostu ... nie dla kazdego jednak musi to byc oczywiste
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Gracze

Post autor: szyper »

Ty lepiej kombinuj nowy net :P

nie znasz dnia ani godziny :luka:
Ostatnio zmieniony 04-01-2008, 23:06 przez szyper, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Buker
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 18-12-2007, 11:58
Lokalizacja: J-ów:)

Re: Gracze

Post autor: Buker »

szyper pisze:Ty lepiej kombinuj nowy net :P
Neo128 rulez:)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Random
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 06-07-2007, 11:13

Re: Gracze

Post autor: Random »

No cóż... bawię się tekkenem online już dosyć długo. Stoczyłem tysiące pojedynków z setkami graczy.
W mej pamięci(poetycko będzie :cwaniak: ) na zawsze pozostaną następujące osoby/gracze:
1st place - Yamada. Numer jeden wg mnie jesli chodzi o grę 4fun. Zawsze czymś podczas walki zaskoczy i nudno się z nim nie gra.
2nd place - świętej pamięci Dismaster. Z tym panem również bardzo przyjemnie się grało. Dis również z tego co zauwarzyłem kapy nie stosował. Kolorowe juggle, zajebisty Yosh i szok po przegranej boli przez całe życie :dontgetit:
3rd place - Statek. Na nim wzorowałem swoją grę Anką. Ten pan stosuje kape w zależności od wybranej postaci. Jeśli gra Anną, Julią, Gonem, Boskonem albo Ksjajką, to kapa=0
Jeżeli zaś wybierze Henia albo Jina, to już przyjemnie nie jest.

Dalej:
Czwóreczka - Shaiba. Grałem z nim pare walk i muszę przyznać, że ten Bryan wkrótce będzie przypominał Brajanka od Disa.

Piąteczka - Howl. Ma skilla, a gra wieśniakiem:( Miło sie z nim nie gra, bo wiadomo... Paul tak samo jak TO=100%kapa.
Grać z nim nie lubię, ale kicka nie posadzę, gdy sie podłączy

Szejść - Slayer. Swój chłop:D Od jakiegoś czasu tam pogrywa Heniem i całkiem to jemu wychodzi.

Siedem - Tu posadze pana MASTE, który nie wiem czy jeszcze gra. Szacun wielki dla tego "bota". Miło sie z nim grało. IMO najlepszy Heniek online.

8th - Sahiel vel Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch Święty. Nie wiem, czy w ogole mogę komentowac... może dam loga:
<Sahiel> zajebiscie (ojej :| tu było brzydkie słowo) ze moge wstac co nie?
<Sahiel> nie gram wiecej z noobami
* Player 2 (Sahiel) dropped from the current game.

Eh... wystarczy lizania tyłków.
Tyle z mej strony :padam:
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: Yamada »

<Sahiel> zajebiscie (ojej :| tu było brzydkie słowo) ze moge wstac co nie?
<Sahiel> nie gram wiecej z noobami
* Player 2 (Sahiel) dropped from the current game.
Kim go tak zeszmaciłeś? :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Gracze

Post autor: Schaiba »

Random pisze:Dalej:
Czwóreczka - Shaiba. Grałem z nim pare walk i muszę przyznać, że ten Bryan wkrótce będzie przypominał Brajanka od Disa.
Że ja? Boże, to jakaś pomyłka. Nie lubię Bryana jak cholera.

Ja uwielbiam grać z
!Dan!'em
K'em
Fel'em

i jeszcze kilkoma łebkami ;)

Edit : Tak poza, czemu wszyscy, wszyscy kur** piszą S "H" aiba xD A nie Schaiba. Chyba, że nie o mnie chodzi.
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
Random
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 06-07-2007, 11:13

Re: Gracze

Post autor: Random »

Yamada pisze:Kim go tak zeszmaciłeś?
Na 100% to była Anna :P
SCCCCChaiba pisze:Edit : Tak poza, czemu wszyscy, wszyscy kur** piszą S "H" aiba xD A nie Schaiba. Chyba, że nie o mnie chodzi.
O Ciebie chodzi. No trudny nick masz:P
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: Yamada »

Kurde, muszę kiedyś się w końcu nauczyć nią grać :D.
Obrazek
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Gracze

Post autor: Schaiba »

Randomie Kochany.

Czemu Bryan? To jakaś artystyczna metafora, której mój umysł, jakże ograniczony, nie wychwytuje, czy... Bryan ;|? Którego jako postać w Tekkenie nie mogę zrozumieć (jak nim dobrze grać).

Ad. Mojej ksywki. Może łatwiej Ci będzie jak zrozumiesz sens
Sch = Sz
ai=aj
ba=ba

Schaiba=Szajba (fonetycznie)
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o TK3Online”