Czy reguły tyczą sie wszystkich...

Tematy związane ze stroną, forum i profilami społecznościowymi Honmaru FGC, m.in. sugestie, pomysły, regulamin itp.

Moderator: ModTeam

sahiel
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 02-02-2007, 22:23

Czy reguły tyczą sie wszystkich...

Post autor: sahiel »

...bo ostatnio moderator uparł sie koniecznie żebym nie grał na serverze honmaru.
Dlalaczego?

Doskonałe pytanie,gram sobie w najlepsze gdy nagle dostaje bana jak sie potem okazało od actiona,tylko z jakiej racji?

Ano action uważa ze to doskonała zabawa i że skoro ma możliwość zbanowania IP MACA czy DSN DHCP to czemu nie??Bez ŻADNEGO konkretnego powodu bo specjalnie nie dawałem takiemu pretekstu banuje ludzi i myślę że to mało fair.Otrzymanie moderatora nie oznacza ze można robić co się komu podoba,wręcz przeciwnie oznacza że MUSZĘ być ponad pewne rzeczy.Bo to nie jest moja prywatna zbawka.

Za każdym razem pamiętajcie nadskakujcie moderatorowi i zawsze myślcie tak jak on nie wiadomo kiedy wy dostaniecie bana.
Spróbuj zagrać na klawce...
Rusz mózgiem nie kciukiem...
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Czy reguły tyczą sie wszystkich...

Post autor: KRELIAN »

Również uważam, że to nie fair, że moderator cie zbanował. W końcu tylko grałeś sobie w najlepsze i wyzywałeś ludzi, bo grali jak nooby/grali na kontre/bo tak. Life is pain.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Czy reguły tyczą sie wszystkich...

Post autor: Tygrys »

sahiel pisze:...bo ostatnio moderator uparł sie koniecznie żebym nie grał na serverze honmaru.
Dlalaczego?

Doskonałe pytanie,gram sobie w najlepsze gdy nagle dostaje bana jak sie potem okazało od actiona,tylko z jakiej racji?

Ano action uważa ze to doskonała zabawa i że skoro ma możliwość zbanowania IP MACA czy DSN DHCP to czemu nie??Bez ŻADNEGO konkretnego powodu bo specjalnie nie dawałem takiemu pretekstu banuje ludzi i myślę że to mało fair.Otrzymanie moderatora nie oznacza ze można robić co się komu podoba,wręcz przeciwnie oznacza że MUSZĘ być ponad pewne rzeczy.Bo to nie jest moja prywatna zbawka.

Za każdym razem pamiętajcie nadskakujcie moderatorowi i zawsze myślcie tak jak on nie wiadomo kiedy wy dostaniecie bana.
Na glupote nie ma lekarstwa ale zawsze mozna sprobowac ja zbanowac ;)
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
Stifler
Student
Student
Posty: 46
Rejestracja: 02-02-2007, 01:25
Lokalizacja: Olsztyn/Olsztynek

Re: Czy reguły tyczą sie wszystkich...

Post autor: Stifler »

Ty sahiel nie dosc, ze nie masz szacunku do ludzi to jestes jeszcze bezczelny, ze wyskakujesz z takim postem! Nikt takiego problemu nie mial, ale tobie zchcialo sie wyzywac ludzi malo tego ze od noobow to jeszcze takie epitety stosowales ze nie chce tu wymieniac a kazdy dobrze wie jakie. I wyzywales nie tylko graczy ale i ich rodzicow, znajomych i kogo jeszcze popadlo. Bo granie to nie tylko wlaczenie przycisku start ale i zachowanie. A jak tobie pojecie kultura jest obce tak jak i ortografia to daruj sobie te zale i wlacz practise i tam sobie graj, bo kazdy ma ciebie juz dosc. To tyle z mojej strony, a mysle ze nie tylko z mojej. Wystarczy zapytac sie graczy co o tobie mysla.
Tak wiec sahiel, SPIEPRZAJ DZIADU
Awatar użytkownika
Nadra
Student
Student
Posty: 56
Rejestracja: 13-04-2007, 06:41
Lokalizacja: Ciechanów
Ogrywam: Tekken 7
Kontakt:

Re: Czy reguły tyczą sie wszystkich...

Post autor: Nadra »

O lol. Naprawdę masz się o co czepiać. Jesteś niekulturalny do innych ludzi, obrzucasz je obelgami jakimi to tylko możliwe i jeszcze się dziwisz, że jesteś banowany? No wybacz, ale mnie tak jak innych użytkowników wcale tan "nocny pokaz" nie dziwy.
sahiel
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 02-02-2007, 22:23

Re: Czy reguły tyczą sie wszystkich...

Post autor: sahiel »

śmiechu warte wszyscy święci sie odezwali każdy z was robił robi i robić będzie a zachowujecie sie jak świętoszki.Jakby mieli banować za bluzgi na serwerze to wszyscy byście nie gali z ty stifler byłbyś pierwszy,was boli to ze jestem od was lepszy i to wszystko.A co najciekawsze to kłótnie na serwerze zaczynają właśnie takie średniaki jak on a ja to sie tylko bronię.Bo ogień zwalcza sie ogniem.

Widać na honmaru tylko macie sie za takich wspaniałych ale robicie co chcecie.Tylko po co tyle krzyku o ten cały regulamin skoro nikt go nie przestrzega.

A tak w ogóle to na tym kompie grają 3 osoby a przez KAPRYS jednego typka któremu coś sie przyśniło,albo miał zly dzień nikt nie może grać

swoją drogą syfler to mój tupet twojemu nie dorasta bo nie dość ze sam jesteś prowodyr i bluzgasz mnie zawsze pierwszy to ostatnio chciałeś do mnie przyjechać na ustawkę
Spróbuj zagrać na klawce...
Rusz mózgiem nie kciukiem...
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Czy reguły tyczą sie wszystkich...

Post autor: Yamada »

Action nie banuje dla zabawy. Zresztą sam dobrze znasz powód tego bana. A jeżeli nadal nie widzisz jego przyczyny to powiem Ci ją - niezależnie od tego czy wygrasz czy przegrasz zawsze pogardzasz przeciwnikiem i tego nie ukrywasz bluzgając na prawo i lewo. Nic dziwnego, ze ludzie mają dosyć twojego biadolenia. Albo zaczniesz sie zachowywać jak na cywilizowanego człowieka przystało, albo sorry winetou.

Aha i tutaj nie ma bluzgów - każdy następny = warn. Jak chcecie się sponiewierać to idźcie na czaterię czy inne headoff.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Czy reguły tyczą sie wszystkich...

Post autor: Dismaster »

Jak sie nie umie zachowywac jak czlowiek cywilizowany to takie sa pozniej efekty. Ten lament jest co najmniej smieszny trzeba bylo wczesniej o tym pomyslec, przeciez wiedziales ze to jest server honmau i moze im przyjsc do glowy ze ludzie maja juz dosc takiego zachowania jak twoje. A to ze na twoim kompie graja 3 osoby to tez warto zauwazyc ze jak gralem z twoim bratem to zachowywal sie dokladnie tak jak ty a moze i gorzej. Decyzje Actiona (jesli to on podarowal banana) uwazam za sluszna i nie ma co teraz plakac sahiel. Zawsze przeciez mozesz pograc sobie z bratem vs'a i sie powyzywac. W sumie jestem ciekaw jak to wyglada jak ktorys z was przegra czy tez na siebie tak mowiecie jak na innych? Moze to nieodparty element waszego zycia i wiecznej rywalizacji...
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Czy reguły tyczą sie wszystkich...

Post autor: vho »

W sumie jestem ciekaw jak to wyglada jak ktorys z was przegra czy tez na siebie tak mowiecie jak na innych? Moze to nieodparty element waszego zycia i wiecznej rywalizacji...
Prawie jak siostry Williams!

EDIT:

Ja się dziwię, że sahiel jeszcze tu na forum bana nie dostał... Dumian? Krel? Ktokolwiek?
Ostatnio zmieniony 01-02-2008, 16:02 przez vho, łącznie zmieniany 1 raz.
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: Czy reguły tyczą sie wszystkich...

Post autor: czit »

sahiel pisze:śmiechu warte wszyscy święci sie odezwali każdy z was robił robi i robić będzie a zachowujecie sie jak świętoszki.Jakby mieli banować za bluzgi na serwerze to wszyscy byście nie gali z ty stifler byłbyś pierwszy,was boli to ze jestem od was lepszy i to wszystko.A co najciekawsze to kłótnie na serwerze zaczynają właśnie takie średniaki jak on a ja to sie tylko bronię.Bo ogień zwalcza sie ogniem.

Widać na honmaru tylko macie sie za takich wspaniałych ale robicie co chcecie.Tylko po co tyle krzyku o ten cały regulamin skoro nikt go nie przestrzega.

A tak w ogóle to na tym kompie grają 3 osoby a przez KAPRYS jednego typka któremu coś sie przyśniło,albo miał zly dzień nikt nie może grać

swoją drogą syfler to mój tupet twojemu nie dorasta bo nie dość ze sam jesteś prowodyr i bluzgasz mnie zawsze pierwszy to ostatnio chciałeś do mnie przyjechać na ustawkę
jakby ktoś jeszcze nie wiedział to to jest próbka sahieolwego zachowania na serwach
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
sahiel
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 02-02-2007, 22:23

Re: Czy reguły tyczą sie wszystkich...

Post autor: sahiel »

jak bym jak bluzgał każdego kogo pokonam to bym czasu na granie nie miał i ja nigdy nie zaczynam awantury ale też nigdy jej nie unikam jak ktoś ma do mnie jakiś problem to nie zachowuję sie jak by nic sie nie stało a to ze zawsze znajdzie sie garść nobów bez skila to wszyscy naskakują na mnie razem.wygląda ze racja jest po stronie większości szkoda tylko ze w większość zawsze ma mord w oczach.prawda jest taka ze ubzduraliście sobie ze ja mam do was jakiś problem a sami zaczynacie paradę na noże.tak jak wy podchodzicie do mnie tak i ja do was.

ale to akurat najmniejszy problem bo przez to ze daliście bana mi moi 2 bracia nie mogą grać,a oni są tu niczemu winni.a jako mężczyzna w moim obowiązku,jest to naprawić.

dlatego ze względu na nich choć niełatwo im to pisać zwłaszcza ze nie tylko ja na tak owgo zasługujęna : PROSZĘ o zdjęcie bana

dismaster ty akurat nie powinieneś narzekać ze ktoś ci powiedział do słuchu ze grasz tak a nie inaczej bo to sama prawda
Spróbuj zagrać na klawce...
Rusz mózgiem nie kciukiem...
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Czy reguły tyczą sie wszystkich...

Post autor: Schaiba »

sahiel pisze:was boli to ze jestem od was lepszy
Ty nawet nie masz zamiaru zrozumieć. Myślisz, że nagle ot tak wszyscy się na Ciebie uwzięli? Nie sądzisz, że skoro kilkanaście (pewnie nawet kilkadziesiąt by przyznało rację) osób popiera jakieś stanowisko to jest w tym grube ziarno prawdy?

I jeszcze nie pozwolę, żebyś np. Stiflera obrażał bo kurde grałem z nim kilka razy i nawet "kurde" nie było.

I u nikogo na Honmaru nie spotkałem się z takim ogólnym brakiem szacunku do innych. Było kilka nieprzyjemnych słów, ale nie co drugie zdanie.

I zawsze, ale zawsze wręcz biło po oczach, że zabierasz to o co chodzi w Tekkenie. Zabawę. Chyba nie było osoby, która grając z tobą kończyła grę/rundę w dobrym humorze.

Dlatego rękami i nogami podpisuję się pod tym banem i Action ma u mnie piwo ^^
sahiel pisze:jak bym jak bluzgał każdego kogo pokonam to bym czasu na granie nie miał i ja nigdy nie zaczynam awantury ale też nigdy jej nie unikam jak ktoś ma do mnie jakiś problem to nie zachowuję sie jak by nic sie nie stało a to ze zawsze znajdzie sie garść nobów bez skila to wszyscy naskakują na mnie razem.
To jest wręcz śmieszne. Jesteś człowiekiem-czystą-prowokacją. Jeszcze niedawno grałem z tobą. Z ciekawości zajrzałem w czasie gry na okienko czata i chyba z 5 wiadomości już miałem. M.in. nazwałeś mnie "p**dą". Więc jak śmiesz tak bezczelnie kłamać, że nigdy nie zaczynasz awantury?

A jak nooby mają na ciebie naskakiwać jak zawsze rzucasz txtem "no noobs"?
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Czy reguły tyczą sie wszystkich...

Post autor: Dismaster »

dismaster ty akurat nie powinieneś narzekać ze ktoś ci powiedział do słuchu ze grasz tak a nie inaczej bo to sama prawda
Za kazdym razem gdy gralem z toba pod innym nickeim (nie gram juz jako Dismaster) pisales mi ze gram dobrze, bo nie gram jak (tu cytat): "te bobki z honmaru", ostatnio napisales ze nawet niezle wiec troche twoje wypowiedzi sie nie trzymaja kupy. Aha i nie ty zaczynasz klotnie? Text z okna gry "co sie tak czaisz kur**?" Faktycznie to nie nie jest zaczynanie klotni zwalszcza ze to ty czekasz na atak przeciwnika. Generalnie rzecz biorac masz zryty beret i udowodniles to po raz n-ty.
I tak w ogole to czemu on na forum nie ma bana? Przeciez on nienawidzi calej tej honmarowskiej spolecznosci ;]
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Czy reguły tyczą sie wszystkich...

Post autor: Action »

sahiel pisze: ...bo ostatnio moderator uparł sie koniecznie żebym nie grał na serverze honmaru.
Dlalaczego?

Doskonałe pytanie,gram sobie w najlepsze gdy nagle dostaje bana jak sie potem okazało od actiona,tylko z jakiej racji?
Tu chodzi o mnie czy o Suba?

...

W dalszej czesci wypowiedzi sahiela dowiadujemy się, że cierpi on na sklerozę... Ubolewamy ;)

No i nie dziękujcie mi za tego bana, tylko Subowi bo to on wykminił jak zbanowac zmienne IP (impossible is nothing). :p
sahiel pisze:was boli to ze jestem od was lepszy
Krelian, szykuj się na piekło... jesteś od nas lepszy :P
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Czy reguły tyczą sie wszystkich...

Post autor: Arucardo_1 »

sahiel pisze:śmiechu warte wszyscy święci sie odezwali każdy z was robił robi i robić będzie a zachowujecie sie jak świętoszki.Jakby mieli banować za bluzgi na serwerze to wszyscy byście nie gali z ty stifler byłbyś pierwszy,was boli to ze jestem od was lepszy i to wszystko.

:rotfl: :rotfl: :rotfl:


Sahiel, powiem to tak: ja cię nie pamiętam z serwerów bo skończyłem z graniem online w ogóle zanim ty zacząłeś, ale nasłuchałem sie o tobie tyle, że mam zdanie wyrobione. Twoje rozmowy są cytowane przez wielu graczy i przytaczane nie tylko na Honmaru na wielu forach (nawet na forum PSX Extreme wzmianki o tobie widziałem)


I nie są to komiczne dialogi jak swego czasu z Pitrexem, (pozdro stary :D ) który się wkurzał jak diabli ale potrafił jakoś nad sob zapanować... w twoim przypadku są to chamskie pojazdy i tyle.

Wzmianka o tobie pojawiła się nawet w żartobliwym projekcie jednej z honmarowych pseudokibolowskich przyśpiewek (miały powstać dla teamu który... eee... miał być budowany z pół roku temu ale chyba Dumian zapomniał albo się rozmyślił :P ). I to w niezbyt przychylnym kontekście xD

Żeby grać z ludźmi, musisz po prostu zmienić podejście do ludzi. Gdybyś na turnieju zaczął kogoś bluzgać to albo byś wyleciał, albo by cię wszyscy przerobili na kotlety mielone. I skończ już odpisywać tylko sobie spokojnie przemyśl o co chodzi i wyciągnij wnioski.

A najlepiej kup sobie PS3 i DRkę, pogracie sobie sympatycznie z braćmi w takiej atmosferze jaką lubicie. Pozdro


PS. Jeśli on będzie nadal tu trollował to wnioskuję o ban na forum.
Ostatnio zmieniony 01-02-2008, 17:14 przez Arucardo_1, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Zablokowany

Wróć do „Strona, forum, sociale”