Refleksje...

Trafiają tu tematy stare, zdublowane, łamiące regulamin i wszystkie inne, które nie kwalifikują się do przebywania na forum.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Refleksje...

Post autor: Yamada »

Obrazek
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Refleksje...

Post autor: Tygrys »

Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Refleksje...

Post autor: Yamada »

Obrazek
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Refleksje...

Post autor: Arucardo_1 »

eee... gdzie tu dowcip? :zdziwko:
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Refleksje...

Post autor: Schaiba »

Czarnym humorem chyba to zwą.
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
Cargo
Graphic Master
Graphic Master
Posty: 246
Rejestracja: 03-08-2006, 10:11
Lokalizacja: Cz-wa

Re: Refleksje...

Post autor: Cargo »

specjalnie mnei to nie rozsmieszylo. W ostatniej katastrofie zginal kapitan, ktory mieszkal niedaleko mnie... zostawil zone i 5cio letnia coreczke... ;/
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Refleksje...

Post autor: Arucardo_1 »

eee... gdzie tu dowcip?

To oczywiście było pytanie retoryczne
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Refleksje...

Post autor: Schaiba »

Wiesz... patrząc szerzej na świecie giną codziennie tysiące ludzi. Zależy jak spojrzysz. A tak poza większość polaków do żałoby podchodzi mniej więcej tak : "no fuck, to pewnie mojego filmu w telewizji nie puszczą". Taka wg. mnie jest dramatyczna, ale prawda i żałoba jest zbyt często maszynką do napędzania wyborców dla sejmowych egoistów. Tyle.
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Refleksje...

Post autor: Yamada »

Nie no litości - ludzie umierają codziennie, do tego w większych "ilosciach" i równie niesprawiedliwie, a wtedy żałoby nie ma. Wszelkie przejawy rządu w stylu "żałoba narodowa" nie robią na mnie żadnego wrażenia i są po prostu sztuczne.
Obrazek
Awatar użytkownika
yarosh
Master
Master
Posty: 249
Rejestracja: 17-05-2007, 14:42

Re: Refleksje...

Post autor: yarosh »

Yamada pisze:Nie no litości - ludzie umierają codziennie, do tego w większych "ilosciach" i równie niesprawiedliwie, a wtedy żałoby nie ma. Wszelkie przejawy rządu w stylu "żałoba narodowa" nie robią na mnie żadnego wrażenia i są po prostu sztuczne.

Popieram w całości niczego nie ujmując ofiarom i rodzinom
https://yarosh.deviantart.com/ zapraszam

trening czyni mistrza ale nie z każdego (to chyba o mnie ^^)
Awatar użytkownika
ślimak
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 71
Rejestracja: 25-07-2007, 11:13
Lokalizacja: Warmia

Re: Refleksje...

Post autor: ślimak »

Honmaru - Fighting Online Center Strona Główna » Inne » Humor » Fotki

To może coś śmiesznego a nie refleksje na takie tematy jak śmierć
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Refleksje...

Post autor: Schaiba »

Dla jednych to refleksja, dla drugich czarny humor i szyderstwo ze sztuczności żałoby narodowej. Zrozum. Zresztą... wyżej o tym było.
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Refleksje...

Post autor: Bury »

lol Jesli nawet nie uwazacie zaloby jako czas do refleksji ok.. ale zeby sie z tego smiac..


edit'
Yamada odzywaj sie ladnie.Tu bardziej chodzi o to ze zginelo wiele osob dlatego jest zaloba Narodowa. mial byc temat smieszne zdjecia a wyszlo niewiadomo co :przestraszony:
Ostatnio zmieniony 13-02-2008, 13:27 przez Bury, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Refleksje...

Post autor: Yamada »

Jakich ku.rwa znowu refleksji? Nie, żebym był jakimś nieczułym szmaciarzem, ale naprawdę jestem ciekaw jakie refleksje nasuwają się ludziom podczas takiej żałoby - "Że życie jest kruche?", "Jak to strasznie źle jest na tym świecie?", "Jak to bardzo nieuczciwy jest ten świat?"? O tym już prawili starożytni filozofowie, a i nawet szkolne lektury o tym mówią więc nie wiem co jeszcze można do tego dopisać. Kilka dni temu zmarła matka mojego kumpla i popatrzcie - nie było żałoby narodowej. Co innego gdyby zmarła w jakimś wypadku zagranicą, lub np. gdyby w Anglii ktoś ją napadł, zgwałcił i zamordował - wtedy politycy jak hieny rzuciliby się na okazję, ogłosili żałobę narodową "jak to bardzo współczują" rodzinie ofiary. No dajcie spokój.


Żałoby, Walentynki ("jesteś dziw.ką, ale ten jeden dzień w roku dam Ci czekoladki i zaproszę do kina") i reszta pseudo użytecznych i na siłę wymyślonych świąt mogła by spokojnie nie istnieć - dorosłego człowieka niczego nie nauczą. Rzekłem.

Ok wracamy do tematu:
http://img515.imageshack.us/img515/171/bozpxp5sd4.jpg
Obrazek
Awatar użytkownika
yarosh
Master
Master
Posty: 249
Rejestracja: 17-05-2007, 14:42

Re: Refleksje...

Post autor: yarosh »

[quote="Bury"]lol Jesli nawet nie uwazacie zaloby jako czas do refleksji ok.. ale zeby sie z tego smiac..:[/quote]

ja się nie śmieję
https://yarosh.deviantart.com/ zapraszam

trening czyni mistrza ale nie z każdego (to chyba o mnie ^^)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kosz”