Grupa C

Powrót do korzeni, czyli prestiżowy turniej w standardowej oprawie z najlepszą obsadą graczy wyłonionych na przestrzeni lat.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Grupa C

Post autor: KRELIAN »

Powoli zaczyna być wesoło w tym turze :). Już widze te klany fanatyków p2p vs kailery robiących burdy na mieście. Szyper więcej luzu, weź pod uwagę to o czym wczoraj rozmawialiśmy na gg, ewentualnie zaciśnij wargi i do przodu. Nie gramy przecież o ps3.

Masta nie ma co krytykować ludzi, przecież to wzorowy styl grania Paulem. Lepiej już doradzić jak używać danych ciosów, a nie jakich używać ;)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Grupa C

Post autor: Ana »

Kochani możemy wrócić do wypisywania wyników? Załóżcie może tradycyjny topic "skargi i zażalenia" or sth
Obrazek
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Grupa C

Post autor: szyper »

ostatnie Krelian, to zdanie
Oświadczam, że nie mogę grać na p2p, strasznie się kaszani i mam o wiele większy delay niż na serwie honmaru [tu mam ping 8ms], po prostu nie da się grać !
co to ma byc za oswiaczenie tylko. sporo ludzi mi takie pierdoly gada. po prostu graja z ludzmi ktorzy maja zamulone kompy i im sie wydaje ze zle to dziala.
Awatar użytkownika
!Dan!
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 20-05-2006, 12:37
Lokalizacja: Kraków ^^
Ogrywam: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.

Re: Grupa C

Post autor: !Dan! »

Eh Krelian... Na nic moje obeznanie każdą postacią, gdy zostane skapiony po wsze czasy Paulem (2-3 ciosy +reversale)... Kapa nie ma sensu bo nie ma przyjemności z gry... Powinno się ją palić na stosie :D (Ana wybacz prooooszę ^^')
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Grupa C

Post autor: Action »

Ana pisze:Kochani możemy wrócić do wypisywania wyników? Załóżcie może tradycyjny topic "skargi i zażalenia" or sth
Ana, to jest wlasnie taki temat ;)
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Grupa C

Post autor: SubZero »

szyper pisze:co to ma byc za oswiaczenie tylko. sporo ludzi mi takie pierdoly gada. po prostu graja z ludzmi ktorzy maja zamulone kompy i im sie wydaje ze zle to dziala.
Jak gra z tą samą osobą najpierw na p2p a potem na serwie i jest jakaś różnica (nie ważne w którą stronę) to raczej nie jest wina zamulonego kompa, nie sądzisz ?
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Grupa C

Post autor: szyper »

dobra, jak z kims bede mial grac w DE to najpierw chce widziec jak nam chodzi gra gdy gramy przez p2p, bo jak na razie nie spotkalem sie z jakims mocnymi lagami na p2p (i ludzie narzekaja ze to tak szybko chodzi :D)
Awatar użytkownika
-=MASTA=-
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 03-09-2006, 22:24
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Grupa C

Post autor: -=MASTA=- »

[Hei] -=MASTA=- 5 : 1 !Dan! [Moku, Hei, Jin]

komentarz : Z Danem jak zawsze dobrze mi się gra, chociaż tym razem widać było że jakiś nierozegrany i wiele nie chciało mu siedzieć. Najbardziej emocjonującą była ta część naszego meczu kiedy oponent uszczknął mi punkt Jinem :)

Miałem poruszyć kilka spraw, ale stwierdziłem że nie ma co zabierać głosu żeby oftop się nie rozwijał i podliczający mieli "czysta robotę'. Szkoda czasu na rozpisywanie się, bo do niektórych i tak nic nie trafi i ciągle będą uważać swoje trzy grosze za najważniejszą monetę ;)

info do Krakersa - odezwij się do mnie jakoś. Pisze do Cibie na gg i zero odzewu, nawet jak jesteś widoczny, co jest nie tak ?
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Grupa C

Post autor: Action »

-=MASTA=- pisze:żeby oftop się nie rozwijał
wbrew pozorom to nie byl OT :)
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Grupa C

Post autor: Ana »

Okej uznałam po prostu, że w innych grupach ludzie mogliby miec podobne problemy więc takowy topic dla ogolu moglby sie przydac. Nie kazdy czyta 1 post a co dopiero wszystkie topicki z ktorymi nie ma nic wspolnego ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Grupa C

Post autor: KRELIAN »

Patrząc na liczbę wyświetleń nie muszę nawet wątpić w fakt że każdy czyta bez wyjątku przynajmniej xyz razy dany topic.

Sprawdzenie + analiza danej osoby i jej podeścia plus skill (tekken story) + zasady obowiązujące w tym turze powinny dać jasny obraz odpowiedniego miejsca w szeregu.

Zabieranie głosu wskazane, konstruktywna krytyka/uwaga w jakimkolwiek temacie poświęconym temu turowi byłaby offtopem wyłącznie dla skażonych umysłów.

Liczba wyswietlen nie jest rowna temu, ze te osoby przeczytaly topic. Rzut oka na wyniki, jak ktos sobie z kims poradzil, tez nie znaczy ze doczytano koment pod walka lub ktos zerknal na posty bez wynikow. Pamietasz ile razy sie upominalo ludzi aby poprawnie wyniki zapisywali? Do dzis niektorzy nie potrafia. Zaproponowalam osobny topic dla wszystkich i mam wrazenie ze jest to traktowane teraz jak wrog numer 1, jak rzecz ktora mialaby rozwalic to forum. Luz ludzie. A teraz serio skonczmy offtop, bo to juz na pewno odbiega od tematu
Ostatnio zmieniony 21-02-2008, 10:18 przez KRELIAN, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
ewenement
Student
Student
Posty: 56
Rejestracja: 16-08-2007, 21:35
Lokalizacja: zduńska wola łódzkie

Re: Grupa C

Post autor: ewenement »

(Paul,Heihachi,Gunjack,Bryan,king)Ewenement 5:0 Krakers (Ogre,mokujin,Bryan)

ok
Ostatnio zmieniony 22-02-2008, 14:34 przez ewenement, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gemi
Beginner
Beginner
Posty: 17
Rejestracja: 04-01-2008, 01:34
Lokalizacja: DG
Kontakt:

Re: Grupa C

Post autor: Gemi »

ok panowie mozecie mnie juz bic... potestowalem poinstalowalem i chyba wszystko ladnei smiga :D

Zapraszam chetnych do walki. Ja raczej jestem aktywny poznymi wieczorami no i w nocy. Czasami w dzien tez mozecie mnie zlapac.

Pozdrawiam :>

EDIT:
Hah nie ma jak poranna porra ;)

Chcial bym dodac ze gram tylko przez p2p.. standardowa gra przez serwer nie interesuje mnie odkad odpalilem p2p. Jest to wieksza roznica niz gra w t3 PAL a t3 NTSC. Mowie to juz teraz zeby pozniej nie bylo nieporozumien. Oczywiscie zagram na serwerze jesli bede musial, ale nie zdziwcie sie jak wyjde po 1 walce.

Przy okazji jeszcze jedna sprawa.. proponuje zbanowac boskiego doktorka.. bo skoro banujemy pokemona gona to dlaczego mozna grac pokraka boskonem? Postac jest teoretycznie slaba, ale ma masa zagran baaardzo chamskich ktorymi mozna latwo karac przeciwnika mniej obeznanego.

I ostatnia sprawa.
Kolo 1-5 marca musze wyjechac i niestety nie wiem na ile dokladnie, ale mysle ze moze to byc nawet 2 tygodnie. W zwiazku z tym ciezko bedzie mi rozegrac mecze w 2 fazie grupowej (o ile sie tam dostene :P). Jak mozna to niech mi ktos powie na kiedy planowany jest start 2 fazy i do kiedy trzeba bedzie mecze rozegrac? To samo z faza DE (chociaz pewnie sie tam nie dostane :>).

EDIT2:

Wreszcie udalo m isie rozegrac walke w turnieju ;)

Gemi (Lei, Jin, King) 5 : 0 Pattrick (Bryan, Hwo, Law, Jin, Paul)

Coz moge napisac ;) Widac ze Pattrick raczej rekreacyjnie traktuje gre, ale czasami wchodzily mu ciekawe akcje. Nie mniej kilka rzeczy musisz zmienic jesli chcesz nawiazac walke z kims w miare obeznanym. Przede wszystkim nie turlaj sie za kazdym razem do tylu :) W miare dobrze operujesz Lawem, a to calkiem niezla postac wiec moze skup sie na niej. Bryan czy Hwo jednak wymagaja troche wprawy.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 23-02-2008, 23:54 przez Gemi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gemi
Beginner
Beginner
Posty: 17
Rejestracja: 04-01-2008, 01:34
Lokalizacja: DG
Kontakt:

Re: Grupa C

Post autor: Gemi »

Gemi (Lei, King, True Ogre) 5 : 4 Primo (Eddy, Bryan)

Na poczatek powiem tylko, ze mielismy strasznie problemy z polaczeniem, ale w koncu jakos udalo sie rozegrac w bardzo komfortowych warunkach cale 9! walk bez przerw.

Z poczatku Priomo wydawal mi sie przecietnym graczem bo grajac Bryanem czy Kingiem latwo bilem go swoim policjantem.. jednak kiedy zaczelismy grac turniej on ku memu zdziwieniu wybral Edka i sie zaczelo :( Bylem w szoku bo moj Lei padl bardzo szybko.. Coz no to bierzemy kogos innego, Lei niestety nie jest zbyt dobra postacia na Edde'go. Powiedzial bym wiecej, jest po prostu slaby (co innego ten z t5 - f,f+3 :P). Po krotkim namysle padlo na moja 2 najbardziej ograna postac w T3 czyli Kinga.. (ma dobre dobitki i lowy w miare sensowne). Walka toczyla sie niezwykle wyrowanie i przy stanie 3:4 dla Priomo, on wzial Bryana :D Dla mnie to jest jak woda na mlyn bo ta postac mam rownie dobrze opanwana w t3 co Kinga i Leia, tak wiec latwa walka dla mnie no i zaczely sie nerwy (4:4) :P. Ja obawiajac sie troche tego ze tym razem moze sie nie udac wygrac Kingiem zmienilem taktyke i wzialem prawdziwego Ogra :D No to walczymy.. oczywiscie nie moglem tego wygrac latwo i gralismy runda za runde, nerwy siegaly zenitu az w koncu przy odrobinei szczescia przy stanie 2:2 w ostatniej decydujacej walce wygralem calosc na zyletce 3:2.. i w calym pojedynku 5:4. Emocji co nie miara i wlasnie ta walka przekonalem sie do T3 Online :) Cos pieknego, az stare czasy turniejowe mi sie przypomnialy :>

Wielkie dzieki Priomo za walke. Rownie dobrze to ty mogl bys wyjsc z niej zwyciezko.. no ale tym razem ja bylem gora :cwaniak:. Oczywiscie do mojej formy jaka kiedys prezentowalem to lata swietlne ale mimo wszystko bardzo dobrze grasz Eddym i sadze spokojnie dojdziesz do fazy DE. Wielkie GG!
Ostatnio zmieniony 23-02-2008, 23:53 przez Gemi, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Primo
Master
Master
Posty: 225
Rejestracja: 02-08-2007, 11:03
Lokalizacja: wwa

Re: Grupa C

Post autor: Primo »

O jaaaaaa chyba moja jedyna taka walka odkąd gram online

Tak jak już Gemi pisał, mieliśmy ostry problem z oos na P2P i cały czas były walki rozgrzewkowe, więc po co miałem brać postać turniejową nie? ;). Zagraliśmy takich w sumie z 8 z których większość wtopiłem aż w końcu ostatnia próba i ku naszemu zdziwieniu wszystko ładnie śmiga, więc biorę murzyna i jazda...

Lei poległ, czas na Kinga. 2-0 dla mnie, czuć rozkojarzenie przeciwnika :P. następne dwie walki dla Gemiego, pocę pachy. Jego crouch dash --> hop kick sieje spustoszenie :D . później na zmianę aż jest 4-3 dla mnie. Myślę sobie "a se wezme Bryana zakończę w niezłym stylu" :rotfl: . Zonk 4-4. Finał dużyOgr vs Edas ..jest mój . Taa znów na zmianę i jest 2-2 w rundach.
Żyletki, i teraz mid czy dół???? KUr.wa nie pamietam co się stało... jest KO i przegrałem
Drę ryja!!! ojciec wpada z drugiego pokoju . Trzęsą się łapy. LUDZIE co sie działo!!!!!!!!!! :D:D:D

Kocham tą grę !!!!!!! :padam: :D

Dzieki Gemi gratulacje .. i tak skopie ci dupę później ;] i nie nie wciągałem przed tą walką, kofeinka robi swoje xD

-----------------------------------


Primo (King,Hwo,Bryan,Julia) 5 : 0 Pattrick (Law,Hwo,Bryan)

Luzźna walka, widać rekreację ;}. Będzie rewanż w SF: Alpha 3
iTrick2Kill !!!
Zablokowany

Wróć do „TK3Online All Stars Tournament”