Grupa C

Powrót do korzeni, czyli prestiżowy turniej w standardowej oprawie z najlepszą obsadą graczy wyłonionych na przestrzeni lat.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
Gemi
Beginner
Beginner
Posty: 17
Rejestracja: 04-01-2008, 01:34
Lokalizacja: DG
Kontakt:

Re: Grupa C

Post autor: Gemi »

Gemi (Lei, King) 5 : 3 Dan (Mokujin, Heniek, Jin, Lei)

Niestety walka spod znaku lagow ;/ Dan wychowal sie na serwerowej kaillerze, ale mimo wszystko zgodzil sie grac przez p2p - dzikuje mu za to bo inaczej pewnie oddal bym walke - nie trawie tych lagow na serwach :(

Widac, ze potrafisz grac i to na niezlym poziomie. Mysle ze jak bysmy nie mieli lagow to mogl by byc bardzo wyrownany pojedynek.

Dzieki za gre.
Ostatnio zmieniony 23-02-2008, 23:54 przez Gemi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
!Dan!
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 20-05-2006, 12:37
Lokalizacja: Kraków ^^
Ogrywam: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.

Re: Grupa C

Post autor: !Dan! »

Ehh... Co tu dużo mówić - od dziś nie gram na p2p. Kasuję je i ani mi się ktoś waży poprosić mnie o grę na tym gównie. Nie wychodziło mi NIC co chciałem zrobić. Np. tsunami kick wyglądał tak: d+4 a bird hunter tak: ss, 4. Nie muszę chyba niczego wyjaśniać.
Mimo wszystko to byla dobra gra i Gemi wykazał się dobrym Leiem i... no, powiedzmy "finezyjnym" Kingiem ^^

ok :)
Ostatnio zmieniony 23-02-2008, 18:44 przez !Dan!, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Primo
Master
Master
Posty: 225
Rejestracja: 02-08-2007, 11:03
Lokalizacja: wwa

Re: Grupa C

Post autor: Primo »

(Hwo,Bry,Ed) Primo 5:2 Cargo (Xiao,Jin,King)

dzięki za grę, mam już 3 zaliczone, więc teraz bez napinki, sami się odzywajcie :]

Po walce z Gemim na P2P kiedy to każdy qr wchodził i klatkowe straty były karane, gra na serwerze to po prostu pomyłka :kwasny:
Wcześniej mi to wisiało ale teraz serwer to tylko ostateczność....
iTrick2Kill !!!
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Grupa C

Post autor: Dumian »

!Dan! pisze:Co tu dużo mówić - od dziś nie gram na p2p. Kasuję je i ani mi się ktoś waży poprosić mnie o grę na tym gównie. Nie wychodziło mi NIC co chciałem zrobić.
Ja tylko dodam, że nie ma czegoś takiego jak "nie gram bo nic mi nie wychodzi". To, że ktoś nie potrafi grać w dobrych warunkach (p2p - brak delaya) nie znaczy, że osoba, która to potrafi musi się przez to męczyć w lagach. Wiem jak to jest przy przesiadce z serwera na p2p, różnica jest tak duża, że na początku trudno się przyzwyczaić ale po czasie różnica jest i to duża, nie chce sie już wracać na serwer ;)
Nie zrażać się tak szybko tylko pograć a zmienicie zdanie.

Gemi i Primo, niezłe opisy ;-)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Gemi
Beginner
Beginner
Posty: 17
Rejestracja: 04-01-2008, 01:34
Lokalizacja: DG
Kontakt:

Re: Grupa C

Post autor: Gemi »

Dumian, no akurat jesli chodzi o !Dan!'a to tutaj problemem nie byl komfort walki, a raczej jego brak. Ceste przycinki skutecznie obrzydzaly walke, ale szczerze powiedziawszy wole grac z takimi "wtykami" niz meczyc sie na serwerach z opoznieniem przez ktore nie mozna blokowac ciosow i karac przeciwnika w odpowiedni sposob. !Dan! ma chyba slabe lacze i to jest problem niestety... chociaz jeszcze nie mam pojecia tych roznicach miedzy p2p a kaillera serwerowa to powoli zaczynam sie jakos orientowac co i jak :)

A sama przesiadka z serwerow na p2p jest podoba do przesiadki z tekkena pal na ntsc. Na poczatku szok bo wszystko trzeba robic szybciej itp, ale z czasem jak sie pogra to nie ma takiej osoby ktora by wrocila do tekkena pal. Tak wiec panowie nie zrazac sie chwilowymi lagami. Probujcie grac p2p o roznych porach, moze po prostu macie swoja siec przeciazona albo cos nie tak z netem. Roznie z tym bywa, wiem z wlasnego doswiadczenia (mam chello 5mb, a bywaly momenty ze chcialem wrocic do neostrady 1mb :). p2p to przyszlosc i nie da sie tego zahamowac, tak wiec probujcie grac z roznymi osobami o roznych porach, testujcie i przede wszystkim nie zrazajcie sie po jednej czy 2 walkach!! Zreszta co ja mam mowiac. Dumian ktory zjadl zeby na Kaillerze starej teraz jest wyznawca p2p - to chyba o czyms swiadczy czyz nie? :suchy:
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Grupa C

Post autor: szyper »

Ehh... Co tu dużo mówić - od dziś nie gram na p2p. Kasuję je i ani mi się ktoś waży poprosić mnie o grę na tym gównie. Nie wychodziło mi NIC co chciałem zrobić. Np. tsunami kick wyglądał tak: d+4 a bird hunter tak: ss, 4. Nie muszę chyba niczego wyjaśniać.
Mimo wszystko to byla dobra gra i Gemi wykazał się dobrym Leiem i... no, powiedzmy "finezyjnym" Kingiem
i tak grasz na PSP w chacie? nie wierze, skoro pieszesz takei rzeczy, pozro i najlepiej jeszcze pocwicz.
p2p to przyszlosc i nie da sie tego zahamowac, tak wiec probujcie grac z roznymi osobami o roznych porach, testujcie i przede wszystkim nie zrazajcie sie po jednej czy 2 walkach!! Zreszta co ja mam mowiac. Dumian ktory zjadl zeby na Kaillerze starej teraz jest wyznawca p2p - to chyba o czyms swiadczy czyz nie? :suchy:
no, ale to i tak nie jest granie offline. jak jeszcze poprawia te p2p to niedlugo bedzie mozna sie poruszac po planszy i nie bedzie sie trzeba bac ze sie lyknie cos przez lag :)
Awatar użytkownika
Gemi
Beginner
Beginner
Posty: 17
Rejestracja: 04-01-2008, 01:34
Lokalizacja: DG
Kontakt:

Re: Grupa C

Post autor: Gemi »

Gemi (Lei, King, Ling) 5 : 0 Cargo (Ling, Jin, King)

Zaczne moze od tego, ze Cargo przed walka zapieral sie ze p2p mu nei dziala i w ogole tylko serwer :). Przekonalem go zeby sprobowal zagrac przez p2p i jak sie okazalo nei dosc ze wszystko dzialalo to i arunki do gry byly bardzo dobre, no moze poza niewielkimi chwilowymi przycieciami.

Co do samej walki. Niby poszlo latwo, ale jednak musialem sie troche wysilic bo Cargo ma przyzwoita Xiajke i calkiem niezlego Jina. Jednak ja sam powiedzial gra glownie z kumplami, ktorych bije.. a wiadomo jak to jest. Grajac z kims kto nie stawia zadnych warunkow samemu sie nie chce doskonalic umiejetnosci :). Pograj wiecej z ludzmi przez p2p a na pewno z czasem to zaowocuje. Doradzam wiecej Ling bo w niej sie najlepiej orientujesz. Z tym ze musisz zdecydowanie urozmaicic swoja gre. Granie na same midy lowy z BK + czasami naskok itp. to troche malo jak na ta postac, totaj trzeba uruchomic AOP i wiecej kombinowac z BK :).

Dzieki za gre i powodzenia w turze :)
Awatar użytkownika
!Dan!
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 20-05-2006, 12:37
Lokalizacja: Kraków ^^
Ogrywam: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.

Re: Grupa C

Post autor: !Dan! »

Dumian pisze:Ja tylko dodam, że nie ma czegoś takiego jak "nie gram bo nic mi nie wychodzi". To, że ktoś nie potrafi grać w dobrych warunkach (p2p - brak delaya) nie znaczy, że osoba, która to potrafi musi się przez to męczyć w lagach.
Dumian, na singlu gra się jak na masełku a na tym p2p to istny papier ścierny (jeżeli wiecie o co mi chodzi ^^). Potrafie grać na albo na dobrych warunkach albo na nawet sporym delayu, ale na lagach - wybaczcie - nie potrafię. :wstyd:
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Grupa C

Post autor: SubZero »

!Dan! pisze:delayu [...] lagach
Eeee, n00b pytanie, czym to się różni ?
Awatar użytkownika
Cargo
Graphic Master
Graphic Master
Posty: 246
Rejestracja: 03-08-2006, 10:11
Lokalizacja: Cz-wa

Re: Grupa C

Post autor: Cargo »

heh dzieki Gemi xD widze ze nawet o komentarz do walki sie pokusiles :D
Racja, kilka razy wczesniej probowalem grac przez p2p, ale niestety rezultaty tych prob były... marne. Teraz jednak sprobowalem i wszystko wyszło ok, gralo sie miło.

Racja... ostatnio sparuje rzadko (photoshop "wessał" mnie juz doszczętnie), a jak juz grywam to najczęściej ze znajomymi całkowicie 4fun xD (no... moze jeszcze czasami troche z Nadine na jany) :P

Pozdro Gemi, mam nadzieje ze jeszcze kiedys zagramy :)
Awatar użytkownika
Primo
Master
Master
Posty: 225
Rejestracja: 02-08-2007, 11:03
Lokalizacja: wwa

Re: Grupa C

Post autor: Primo »

dealey to opóźnienie, tyle że zazwyczaj stałe wiec idzie się przyzwyczaić
a lagi są kiedy na moment animacja spada do 0fp
iTrick2Kill !!!
Awatar użytkownika
ewenement
Student
Student
Posty: 56
Rejestracja: 16-08-2007, 21:35
Lokalizacja: zduńska wola łódzkie

Re: Grupa C

Post autor: ewenement »

elo
a wiec chciałem oznajmić że w moim przypadku p2p odpada dlaczego otóz w 2-3 rundzie wyskakuje oss sprawdzałem juz kilka razy z róznymi graczami .Gemi potwierdzi oraz Krakers z ktorym mi sie tez nieudało zagrac p2p :zdegustowany:
Awatar użytkownika
Gemi
Beginner
Beginner
Posty: 17
Rejestracja: 04-01-2008, 01:34
Lokalizacja: DG
Kontakt:

Re: Grupa C

Post autor: Gemi »

dodam tylko ze lagi moga przybierac bardzo rozne postaci.. od zrywania animacji po tak zwane wtyki. Zwykle lagi na tak zwanym wysokim pingu objawiaja sie skokowa animacja (tak zwanym zrywaniem animacji), a wtyki/rekiny czy jak to tam kto nazywa to chwilowe przestoje w animacji.. tak jak by sie cos zacinalo. Przy gdzie p2p najczesniej mamy doczynienia wlasnie z tymi wtykami. Jesli sie to dzieje sporadycznie to wszystko jest ok bo wole po stokroc grac z takimi niedogodnosciami, ale bez opoznien niz meczyc sie z opoznieniami w najbardziej komfortowych warunkach :D. Niestety czasem te wtyki robia sie na tyle czeste ze gra staje sie srenio przyjemna. Tak wlasnie mialem z Danem.
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Grupa C

Post autor: Schaiba »

Ja na p2p grałem raz, ale co mogę stwierdzić:
To nie jest tak, że na p2p zawsze wszystko pięknie i płynnie chodzi. Oczywiście bywa, że gra chodzi jak offline (na Kaillerze też) i da się dobrze pograć, ale...
P2p jest po prostu jakby z innej bajki... Animacja potrafi pozostawać płynna przy jakimś dziwnym delayu. I nie jestem skłonny teorii, że p2p jest o wiele wiele lepsze i bardziej bliskie grze offline.

I Drogi Sub'ie, też widzę różnicę między delayem a lagami. =]

Przy lekkim, stałym delayu da się przyzwyczaić do rozgrywki. Za to lagi, to już coś, co ją uniemożliwia =) Ja tak to widzę.
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Grupa C

Post autor: szyper »

P2p jest po prostu jakby z innej bajki... Animacja potrafi pozostawać płynna przy jakimś dziwnym delayu. I nie jestem skłonny teorii, że p2p jest o wiele wiele lepsze i bardziej bliskie grze offline.
a grales kiedys na konsoli? nie wiem czy zauwazyles ale gracze ktorzy regularnie graja na konsoli i regularnie graja w turniejach, wybieraja p2p.
Zablokowany

Wróć do „TK3Online All Stars Tournament”