Co was irytuje w T3Online??

Rozmowy związane z rozgrywką sieciową w najlepszą bijatykę online.

Moderatorzy: ModTeam, Support

hanys_damned
Beginner
Beginner
Posty: 28
Rejestracja: 10-10-2007, 19:01

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: hanys_damned »

pozdro&poćwicz? :wstyd: musiałeś to "zaczerpnąć" od jakiegoś zespołu dla nastolatków typu morwa bo sam byś chyba tego nie wymyślił SZYpER, zbyt głębokie dla ciebie , ale ok, ładnie z twojej strony że użyczyłeś mi trochę twojej mądrości.

tępe pitbulle o których wspominałem na początku muszą być dumne z takiego adwokata jak ty:)

POZDRO&POćWICZ ( bardziej przemyślane odpowiedzi)
po to sie przegrywa by kto inny mógł wygrać:)
moje gg 11567510 hanys
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Schaiba »

Byłbyś mądry to byś się już po prostu zamknął. Nazwy pisze się z wielkich liter, a tak poza pewnie nawet nie wiesz co to jest Mor W.A. <-- bo tak się to pisze.

Wybacz, ale mam dość stereotypów nt. rapu.
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
hanys_damned
Beginner
Beginner
Posty: 28
Rejestracja: 10-10-2007, 19:01

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: hanys_damned »

Oj schaiba, złe wychowanie...nikt cię nie nauczył żebyś się nie wpierdaXXX między wódkę a zakąskę... Ale nic, zaraz to naprawimy

Widzę że uraziłem twoje uczucia ...( cholera, zapomniałem że przed że ma być przecinek!!!)

Jeśli faktycznie znałbyś się na rapie chłopcze i miał to subtelne poczucie piękna co ja :) , to byś wiedział, ze w dzisiejszych czasach dużo rapu to syf typu tede, m-OR-vA, peja, nie wspominając o landrynkowym rapie amerykańskim..( tylko proszę cię, nie rozpisuj mi się tu o undergroundzie...).

No trochę się rozpędziłem, ale cóz trzeba uczyć kooltury i logiki, nawet niektórych studentów... :)

Także teksty typu "Byłbyś mądry to byś się po prostu zamknął" zostaw sobie dla twoich przyjaciół, schaiba.

Stereotypy stereotypami a gówniana muzyka dalej zostanie gównianą muzyką. Przykro mi, ale z wiekiem może wyrobi ci się słuch, życzę ci tego.

POZDRO&POćWICZ ( bardziej sensowne odpowiedzi)


KARZDY BłąT óCZY
po to sie przegrywa by kto inny mógł wygrać:)
moje gg 11567510 hanys
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: KRELIAN »

Jaka napinka :D. Tematy muzyczne macie w odpowiednich działach więc przystopujcie, a tak poza tym puśćcie sobie Lecha Stawskiego, album "Żółte tulipany" w trakcie grania - tajemnica mojego sukcesu!!. Pozdrawiam i idę poćwiczyć.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
hanys_damned
Beginner
Beginner
Posty: 28
Rejestracja: 10-10-2007, 19:01

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: hanys_damned »

Majin vegeta przestał być majin:) ( specjalnie dla was)

Oficjalnie przerywam narastający beef z szyperem i schaibą. Nie będę odpisywał na ata-ki, macie pole do popisu.

Redemption for ya.

Miód dla tych, którzy nie znają jeszcze miodu:




"LE TEMPS DETRUIT TOUT"
po to sie przegrywa by kto inny mógł wygrać:)
moje gg 11567510 hanys
Stifler
Student
Student
Posty: 46
Rejestracja: 02-02-2007, 01:25
Lokalizacja: Olsztyn/Olsztynek

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Stifler »

ty to juz hanys sprawe przeginasz, nie dosc ze gadasz jakies glupoty o muzyce w temacie o tekkenie to jesze na ludzi jedziesz. probujesz wykazac sie elokwencja madrasciai i Bog wie czym jeszcze.bierzesz tego swojego leia i pokazujesz(bo nie grasz) dwa ruchy ktore sa odzwierciedleniem twoich procesow myslowych, chociaz i tak watpie by twoje szare komorki uskutecznialy chociaz te dwa procesy. i nie gadaj mi i Ludziom ktorzy to czytaja, ze lei ma 4 pozycje lezace i taki jest twoj styl. mialem watpliwa przyjemnosc zagrac z toba pare razy w ranku i los chcial ze jeszcze w obecym turze. i zawsze bylo tak ze kladzisz sie jak pani w domu publicznym i czekasz az ktos do ciebie podejdzie!czlowieku!!!t3 ma 10 lat, w ciagu ktorych jednal ludzi i sprawial ze po dekadzie jest nie do pobicia. niestety tez ludzi dzielil ale to za sprawa takich pierwotnikow jak ty. zagraj z Tymi ktorych obrazasz i postaw sobie pytanie czy o twoim pseudo skilu swiadczy rozegranie ponad 80 walk w ranku(walk ktore wygladaly na pewno jak wizyta z pania we wspomnianym domku p.)czy ambicja pokazac cos wiecej.

i nie gadaj mi tylko o stawianiu przecinka tu i tam albo rozpoczynania jakiegos wyrazu z wielkiej litery.
1pomysl
2przwemysl
3 a jak juz przejedziesz przez dwa pierwsze punkty to t3 bedzie mial lat 20 i takie jak ty pantofelki(Paramecium))caly czas niestety sie beda pojawiac.
4zaskocz mnie i nie badz w ich gronie
5nie lez...
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: szyper »

Oficjalnie przerywam narastający beef z szyperem i schaibą. Nie będę odpisywał na ata-ki, macie pole do popisu.
Kiedy ja cie zaatakowałem? :O
Chyba, że obraziłeś się tym, że powidziałem, iż twoja technika gry jest łatwa do ominięcia. Ale nie zagramy bo masz kompleksy na punkcie p2p.
t3 ma 10 lat, w ciagu ktorych jednal ludzi i sprawial ze po dekadzie jest nie do pobicia.
tu już przesadziłeś, albo coś źle zrozumiałem :D Jak troche pogra się w 5.0/DR a potem załączy t3, to od razu widać jaka ta gra jest uboga :D
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Schaiba »

Ja tylko napiszę, że zrobiłeś to, co Ci zasugerowałem, choć się tego wzbraniałeś. hanysie.
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Yamada »

A ja nadal nie czuje jednej rzeczy na kailerze. Timingu techrollowania.
Obrazek
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Schaiba »

Ja zawsze napieprzam 1 jak dziki xD Pełna skillu technika.
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Mr_Editor »

No No Shaiba... Wiele się zmieniło od naszego ostatniego pojedynku (który zresztą skończył się moją porażką) Nie wiedziałem że z Ciebie taki agressor xD Pozdro
hanys_damned
Beginner
Beginner
Posty: 28
Rejestracja: 10-10-2007, 19:01

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: hanys_damned »

Ehhh, kolejny obrońca uciśnionych w postaci Stiflera a.k.a. " drewniany książę" chce dorzucić swoje 3 grosze w temacie " pitbulle vs. lei"...

Nie będę się tu wysilał na górnolotne słowa Stifler, dostosuję się do twojego burackiego stylu.
A więc, zaczynamy:)

Widzę , że nie czytasz pierwszych postów mających wpływ na pozostałe wypowiedzi a co gorsza, nie potrafisz wyciągać logicznych wniosków z tego co ktoś pisze ( analiza tekstu zaczyna się od pierwszych lat podstawówki - trzeba było chodzić na zajęcia a nie masturbować się w piaskownicy) bowiem w tej, jakże owocnej dyskusji nie chodzi o to kto jakiego ma skilla ani o wyższość lei'a nad innymi graczami( przeczytaj WSZYSTKIE posty żeby się dowiedzieć o czym gadamy, drewniany książę STIFLERZE)

Nigdy nie twierdziłem też że mój lei jest świetny albo że jestem lepszy od Szypera czy Schaiby, masz chyba za dużą wyobraźnię - może jakieś głosy w twojej głowie podsuwają ci takie pomysły, idź do kontroli najlepiej.

Również argument mojej ilości gier w rankingu jest bezsensowny, może chciałeś zakozaczyć twoim pierwszym miejscem?hmm..nie udało się. Masz za duże mniemanie o sobie...chyba jesteś jedynakiem z kompleksem małego penisa, ale to twoja prywatna sprawa, wybacz.

Co do pozycji leżacych Lei'a -
" nie gadaj mi i Ludziom ktorzy to czytaja, ze lei ma 4 pozycje lezace i taki jest twoj styl."

Przypuszczam, że angielski to dla ciebie czarna magia, ale popytaj twoich 14 letnich kolegów z gimanzjum czy świetlicy, to może ci to przetłumaczą:

1. Knockdown - 4,4
description: lying face-up on the ground; head is farther
than the legs with respect to the opponent

2. Play Dead - D+3+4
description: lying face-up on the ground; legs are farther
than the head with respect to the opponent

3. Post-slide - Hold D+1 (during Knockdown Stance)
description: lying face-down on the ground; head is farther
than the legs with respect to the opponent

4. Facedown - D+1+2

description: lying face-down on the ground; legs are farther
than the head with respect to the opponent


Po cyferkach może już się wstępnie domyślisz, ze wyjawiły się z otchłani 4 pozycje leżace!! super, nie?



Mógłbym się tu rozpisywać nad resztą twoich delikatnie mówiąc " z dupy wziętych"uwag, ale podaruję to sobie bo nie mam całej nocy na tłumaczeniu dziecku jak działa turbosprężarka.

Taaa.teraz możesz ładnie odpisać albo.... nie odpisywać, co będzie lepszym rozwązaniem.
po to sie przegrywa by kto inny mógł wygrać:)
moje gg 11567510 hanys
Stifler
Student
Student
Posty: 46
Rejestracja: 02-02-2007, 01:25
Lokalizacja: Olsztyn/Olsztynek

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Stifler »

drewnianego, a raczej sprochnialego ksiecia to w swoich gaciach mozesz znalezc.to ze lei ma 4 pozycje lezace to ja dobrze wiem, a chodzilo mi o to ze po co o nich wpominasz skoro twoja gra to dwa ciosy i zero skilla a jeszcze do ludzi sie burzysz.
a masturbowac sie nie musze, wole seks, ale to slowo poznasz dopiero w gimnazjum. i daj juz spokuj z tym swoim marnym wywodem
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Yamada »

Jeszcze jeden post utrzymany w pseudo-chamsko-inteligentnym stylu i leci warn dla właściciela bo:

1. mam dzisiaj zły dzień
2. dyskusja zeszła z tematu i bardziej pasuje do topicu "Gracze"
3. zaczyna zawiewać wiejskim przedszkolem
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: KRELIAN »

Ja za to mam mocno ok dzień dlatego hanys dostaje osta w prezencie. Koniec trolowania tematu. O Leiu jest odpowiedni wątek, a o masturbacji sobie załóż w hyde parku pod warunkiem, że dorośniesz do prowadzenia dyskusji na poziomie.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o TK3Online”