Dead or Alive Online na PC?

Wszystko na temat gier z serii DoA - Dead or Alive.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Dead or Alive Online na PC?

Post autor: SubZero »

Widziałem, widziałem, przydało by się załapać na jakiś beta-test, ale niestety po chińsku to ja nie poradzę :P
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Dead or Alive Online na PC?

Post autor: kemot722 »

Ana pisze:czyli jednak dostajemy DOAU PC

a niektóre sceny sa zywcem wyciete z trailerów DoAU :P
Te trailery (czy trailer, żeby sie nie minąć w z prawdą), to tak naprawdę wideo-montaż trailerów DOAU + scenki z chibi, sklejone na odwal się, bo chibi-Ayane zamienia sie w Lei Fang.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Dead or Alive Online na PC?

Post autor: Ana »

To nie jest chibi-Ayane kolego, Ayane NIGDY nie miala takiego stroju. To jest Lei ino z białymi wwłosami [wtf]
Obrazek
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Dead or Alive Online na PC?

Post autor: kemot722 »

To też wymyslili - białe włosy u Lei. Niedługo okaże sie, że Hayabusa jest Murzynem, bo Tecmo fantazjuje przy robieniu chibi.

Gapię się w ten schemat i próbuję coś z niego zrozumieć
http://doa.sdo.com/project/character/2.htm

Myślę sobie, że strzałka o dwóch grotach oznacza dobry team do tag'a
Leon <=> Bayman - cóż, tu i tu ruska sztuka walki (w DOA1 Bayman'owi wprost napisali "Command Sambo")
Lei Fang <=> Jann Lee - ci to zawsze byli do siebie dobrani :P zaryzykowałbym stwierdzenie, że są dla siebie stworzeni :luka:
Kasumi <=> Ayane - hmm... obie wymiatają w swoich ninjitsu

Dobra, pofilozofowałem to szukam kolejnych ciekawostek w świecie "krzaczków"...

A to pewnie ankieta "Jak sobie wyobrażasz swoje wymarzone DOA Online? - Udzielaj tylko szczerych odpowiedzi" ;)
http://ploy.sdo.com:8083/VoteManage/Vie ... AD0446390E
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Dead or Alive Online na PC?

Post autor: Ana »

moze chodzic o tagowe rzuty/powiazania fabularne

edit: pewnie to 2
Obrazek
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Dead or Alive Online na PC?

Post autor: kemot722 »

Serwis Gamespot umieścił w swoim temacie poświęconym DOA Online (PC) obrazki. Szkoda, że to jak na razie (lub tylko) zbieranina tego co już widzieliśmy odnośnie DOAO(PC), jak i innych gier z serii DOA (np. DOA4, DOAX2), fan artów czy fotek z ekranizacji.

Na początku Lievo Studio umieszczało na swojej stronie poświęconej DOAO obrazki z DOA4 i udostępniło trailer będący połączeniem fragmentów trailerów DOAU z popisami chibi. Teraz kiedy widzę ten obrazkowy bałagan i znana jest już lista postaci, która pojawi się w DOAO, jestem ciekaw czy Lievo Studio rzeczywiście będzie w stanie pochwalić się czymś oryginalniejszym, niż przeniesieniem DOAU na PC, jak zapowiadało.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Reszta tutaj
Ostatnio zmieniony 02-03-2008, 19:58 przez kemot722, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Dead or Alive Online na PC?

Post autor: KRELIAN »

No no fajny projekt się zapowiada :). Jeśli to będzie DOA:U to wbijam na scenę. Ciekawe tylko jakie bedą wymagania oraz jak będzie z płatnościami, kiedy powstaną 'darmowe' servy i na jakim poziomie ta gra wydoli na polskich łączach. Jak ktoś zdobędzie te informacje to niech tu zapoda ;).
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Dead or Alive Online na PC?

Post autor: kemot722 »

KRELIAN pisze:Ciekawe tylko jakie bedą wymagania oraz jak będzie z płatnościami, kiedy powstaną 'darmowe' servy i na jakim poziomie ta gra wydoli na polskich łączach. Jak ktoś zdobędzie te informacje to niech tu zapoda ;).
Jak zdobędę te informacje i będą czytelne (po angielsku), to chętnie przekażę ;)


Tak według Leifang 12 (użytkownika forum DOA Kunoichi), będzie wyglądać pudełko z DOA Online
Obrazek

Oczywiście fantazja, nic pewnego ;)

Choć to jest pewnego rodzaju obietnica:
Mr. Yoshimi Yasuda, president and CEO of TECMO pisze:"DOA ONLINE is not a simple replant from the console platform to the PC platform. It is a completely new game featuring the characteristics of a PC online game. We are confident that the game will become one of the most successful online games in China."
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Dead or Alive Online na PC?

Post autor: JJxenon »

Nareszcie jedna z moich ukochanych bijatyk może wylądować na PC :) . Tylko ciekawi mnie jaki będę musiał posiadać komp żeby to chodziło tak płynnie jak na konsolach _^_ . Scena DOA mogła by się nieżle rozkręcić przez taki projekt i nareszcie może ta wspaniała gra zdobyła by większe uznanie w naszym pięknym Kraju . Do pudełka z doa pc nie mam ale , ale LEIKA z białymi włosami o-O :przestraszony: . Dobrze że RUDA nie jest blondi :wstyd: bo bym wymiękł chyba !

Jeśli to będzie miało silnik DOA U to wbijam na scenę :)

KEMOT 722 : O Kolego ! widzę że obydwoje lubimy tego samego kolesia ( taa .. BAYMAN to morderca jak przystało na prawdziwego komando . Wraz z LEONEM ! :P
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Dead or Alive Online na PC?

Post autor: Action »

Ana pisze:To jest Lei ino z białymi włosami [wtf]
To też wymyslili - białe włosy u Lei.
JJXENON pisze:LEIKA z białymi włosami o-O
Wy się dziwicie a ja się ciesze - te białe włosy mogą oznaczać, że możliwość customizacji nie będzie uboga.
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Dead or Alive Online na PC?

Post autor: JJxenon »

Zdadzam się ACTION :) , to jeden z bajerków jaki bym chciał zobaczyć w tym DOA PC ! :P . Fajna by była też ingerencja w stroje i ich kolory jak w innych bitkach :hyhy:
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Dead or Alive Online na PC?

Post autor: Ana »

A ja bym chciała aby coś z tymi postaciami w chibi było :) Słodkie są.

Scena DoA w Polsce? We will see...
Obrazek
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Dead or Alive Online na PC?

Post autor: K' »

Oby to miało jakieś przystępne wymagania sprzętowe/internetowe :) Oj pyknął bym sobie też tymi CHIBI postaciami ;) Już widzę te mody i inne wariacje do tej gry...
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Dead or Alive Online na PC?

Post autor: JJxenon »

Fajny mógłby być dodatek do całej gry DOA U :D . Taki jak VIRTUA FIGHTER KIDS ! na S SATURN ( lubiałem te chibi Kidsy :hyhy: ) . I ANA masz rację , chibi są słodkie :P

Scena DOA w Polsce . No co ANA ? :) , nie chciałabyś aby inni Fani bijatyk mieli poszanowanie dla naszej ukochanej serii ? :) . Może nareszcie zdobyła by ona należne jej uznanie . JA KOCHAM DOA ! od tej części na PSX ! :hyhy:
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Dead or Alive Online na PC?

Post autor: KRELIAN »

Chibi uznaje wyłącznie w formie minigierki ala. Puzzle Fighter 4d. To ma być normalna bijatyka wzorowana na DOA:U i basta. Jak tam sobie ktoś w firmie zakpi to w życiu już nie tknę żadnej częsci tej gry na znak protestu i w ogóle foch.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dead or Alive”