Grupa 1 - druga faza turnieju

Powrót do korzeni, czyli prestiżowy turniej w standardowej oprawie z najlepszą obsadą graczy wyłonionych na przestrzeni lat.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
TomU
Elite player
Elite player
Posty: 127
Rejestracja: 07-07-2006, 13:53
Lokalizacja: Kalisz

Re: Grupa 1 - druga faza turnieju

Post autor: TomU »

No kurde Na dziada wcale grac nie umiem i dlatego...
G-I-R-L---P-O-W-E-R
Awatar użytkownika
Statek
Student
Student
Posty: 32
Rejestracja: 08-04-2007, 08:13
Lokalizacja: Piotrków

Re: Grupa 1 - druga faza turnieju

Post autor: Statek »

Statek(boskon) 5:3 Marioitaly(nina)

Jak na razie najciezsza walka
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Grupa 1 - druga faza turnieju

Post autor: Dumian »

[Nina, Heihachi, Jin, Law, Xiaoyu] Dumian 5 : 1 Marioitaly [Nina, Jin]

Trochę chrupała animacja na p2p ale chociaż bez opóźnień.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
marioitaly
Beginner
Beginner
Posty: 18
Rejestracja: 19-11-2007, 20:56

Re: Grupa 1 - druga faza turnieju

Post autor: marioitaly »

(jin,nina)marioitaly 5-4 Gemi(king,lei)
miałem szczęście.
mario
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Grupa 1 - druga faza turnieju

Post autor: Dumian »

Dumian 5 : 0 Wawrzyn (walkower)

Wawrzyn nie chciał spróbować grać na p2p mimo, że w przypadku lagów mieliśmy wyłączyć grę. Sorry ale jeśli ktoś jawnie wymusza grę na serwerze tylko po to aby janić na opóźnienia to nie ma zmiłuj. Nalegałem abyśmy jednak sprawdzili bo nie po to gram w turze aby nie grać walk ale co zrobić...
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Grupa 1 - druga faza turnieju

Post autor: Wawrzyn »

Dumian pisze:Dumian 5 : 0 Wawrzyn (walkower)

Wawrzyn nie chciał spróbować grać na p2p mimo, że w przypadku lagów mieliśmy wyłączyć grę. Sorry ale jeśli ktoś jawnie wymusza grę na serwerze tylko po to aby janić na opóźnienia to nie ma zmiłuj. Nalegałem abyśmy jednak sprawdzili bo nie po to gram w turze aby nie grać walk ale co zrobić...
Po pierwsze nie chodzi o lagi ale o skoki animacji o których można było przeczytać w moim wcześniejszym poście.Po drugie nic nie wymuszałem, chciałem zagrać na serwerze, kiedy powiedziałeś że chcesz p2p i na serwerze nie zagrasz to zaproponowałem walkowera.Kto coś wymuszał? :oczami:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Grupa 1 - druga faza turnieju

Post autor: Dumian »

Po pierwsze lagi to są właśnie skoki animacji, nie szukaj wymówek. Napisałem wyraźnie, jeśli będą lagi na p2p to później pomyślimy, więc nie trudno się domyśleć, że byłem skłonny zagrać na serwerze. Kilka razy namawiałem abyśmy zagrali walkę (przecież nic nie szkodzi spróbować). Oddanie walkowera to tania zagrywka i cios poniżej pasa ale skoro nie jesteś skłonny do żadnych kompromisów a twoja odpowiedź jest jednoznaczna "nie gram na p2p" to dla mnie ewidentnie sępisz na opóźnienia i wymuszasz grę na serwerze.
Wawrzyn pisze:i na serwerze nie zagrasz
Ani razu tak nie napisałem.
Wawrzyn pisze:Kto coś wymuszał?
Ty.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Grupa 1 - druga faza turnieju

Post autor: Wawrzyn »

Po pierwsze lagi to są właśnie skoki animacji, nie szukaj wymówek
Nie szukam wymówek.Dałem walkowera Tobie ponieważ chciałeś grać na p2p a co do tej sprawy wyraziłem swoje zdanie parę postów wyżej.Ja przez lag rozumiem opóźnienie(lekkie, zazwyczaj stałe).Skoki animacji występują również w grach offline czego nie możesz powiedzieć o lagach.
"nie gram na p2p" to dla mnie ewidentnie sępisz na opóźnienia i wymuszasz grę na serwerze.
Wydało się :P
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Grupa 1 - druga faza turnieju

Post autor: luc_october »

dźizas krasjt...

po co się problemować? od początku tura gram na tym co woli przeciwnik. co za róźnica? bo przegram? co przegram? a moźe chodzi o to, źe " będzie po mojemu, i ch.j"?

...ostatnio grałem na serwie w cięźkich lagach i po wygranej zaproponowałem rewanź w innym terminie jak będą mniejsze lagi. powtórzyłem walkę i tyle.

więcej koleźeństwa panowie...i tolerancji dla słabszych przedewszystkim :)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Grupa 1 - druga faza turnieju

Post autor: Dumian »

Dokładnie luc, zgadzam się z tobą ale skoro druga strona stawia sprawę tak jak napisałeś "będzie po mojemu, i ch.j" i nie chce nawet spróbować zagrać (typowy foch - będzie po mojemu albo wcale) no to co zrobić. Grałem z Wawrzynem wiele razy na serwie czy to tur czy spary, więc ten jeden raz nie zrobiłby różnicy. Wystarczyła odrobina dobrej woli.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Grupa 1 - druga faza turnieju

Post autor: luc_october »

z tym źe to działa w obie strony... :)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Grupa 1 - druga faza turnieju

Post autor: Dumian »

Wiem dlatego napisałem, żebyśmy tylko sprobowali i jeśli będą lagi to przerwiemy gre. Przecież mi ten walkower do szczęścia nie był potrzebny :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Grupa 1 - druga faza turnieju

Post autor: Wawrzyn »

Dumian pisze:Wiem dlatego napisałem, żebyśmy tylko sprobowali i jeśli będą lagi to przerwiemy gre. Przecież mi ten walkower do szczęścia nie był potrzebny :P
Żadnej propozycji gry na serwerze z twojej strony nie było.Mi walkower również nie był na rękę bo myślę że coś bym Ci urwał.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Grupa 1 - druga faza turnieju

Post autor: Dumian »

Nie napisałem, że nie gram na serwerze tylko, że najpierw chce zobaczyć czy rzeczywiście będą te lagi o których pisałeś. Ty z kolei odpisałeś, że albo serwer albo walkower. Dla mnie taka postawa jest po prostu śmieszna a twoje wypowiedzi bezcelowe. Nie wiem w ogóle po co odpowiadałeś na posta z wynikiem, jest tam jedynie wyjaśnienie twojego walkowera. Argumentacja była prosta, od razu jasno stwierdziłeś "nie gram na p2p" i po chyba pół godziny namawiania skończyłeś tym samym mimo, że w przypadku lagów mieliśmy nie grać to dalej sie upierałeś. Kilka razy pytałem czy jesteś pewien, że wolisz dać walkowera niż tylko spróbować, więc nie wiem do czego teraz zmierzasz.

To mój ostatni post w tej sprawie, niepotrzebnie dałem się sprowokować głupiej dyskusji bo robimy tylko syf w temacie i nic więcej. Jeśli dalej masz mi coś do powiedzenia to zapraszam na priv.

EDIT: Zasady mówią jasno, że trzeba przynajmniej spróbować (p2p jest lepsze i to jest fakt a nie oponia, jeśli nie działa lub są jakie problemy to już inna sprawa). Z różnymi osobami gra chodzi różnie.

Komentarz Wawrzyna po jednej z walk wyjaśnia chyba wystarczająco jego postawę:
Wawrzyn pisze:Mało mnie interesuje kto będzie miał ochotę "tracić na mnie nerwy".Gram tylko turniejowo a więc będzie musiał zagrać :P

I na koniec definitywnie: NIE GRAM NA P2P, koniec i kropka.
Ostatnio zmieniony 14-03-2008, 13:49 przez Dumian, łącznie zmieniany 1 raz.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Grupa 1 - druga faza turnieju

Post autor: Nadine »

a ja wam powiem tak... wcale sie nie dziwie ze Wawrzyn nie chcial podejsc w tej walce do p2p... gralam z nim na p2p i faktycznie jest nieciekawie, na serwerze jest nieco lepiej ale tez strasznie, moze wina neta/kompa... grając z Wawrzynem od razu poszlismy na serwa bo bylo wiadome czym sie skonczy kolejna próba gry na p2p... wiec po co bylo sie meczyc i tracic czas. Wiec jezeli myslisz ze on cos tam chcial wymusic poprzez granie na serwerze to sie mylisz... to bylo poprostu mniejsze zło... i tak btw to ja przez moment sie zastanawialam czy ja nie oddam walkowera Wawrzynowi, bo czy na p2p czy na serwie to byly jak dla mnie tragiczne warunki, wiedzialam ze przez takie warunki nie ugram duzo, do tego klawa dawala sie ostro we znaki... ja se gralam for fun bo wiedzialam ze i tak nie ugram wiele... i tyle.
Zablokowany

Wróć do „TK3Online All Stars Tournament”