Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Wszystko na temat gier z serii DoA - Dead or Alive.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: kemot722 »

Dumian pisze:Jeśli uważacie, że jakieś subforum sie przyda to nie ma problemu. Tylko pomyślcie najpierw czy rzeczywiście będzie co w nim pisać aby nie stało puste lub czy nie lepiej dopisać te rzeczy w aktualnym podforum. Jakby co dajcie znać i sie zrobi ;)
Dzięki za wsparcie Dumian :D
Dumian pisze:Moja ulubiona postać to nadal bez zmian Jann Lee i to już nie tylko w DoA1
Wiesz co dobre :D
Dumian pisze:JKD rulez:)
Jako osobie, która interesuje się JKD także od strony treningu, miło coś takie przeczytać. Jednak staram hamować teksty o podobnej treści, gdyż na forach sztuk walki, ludzie sie kłócą, a nawet bywają wulgarni, bo nie umieją dyskutować o różnicach między "sw 1", a "sw 2".

Osobiście myślałem trochę o treningu tego co prezentują Bayman i Leon - Sambo, bo te ich łamania są boskie :D kombinuję też trochę nimi w teamach - czuję, że mają destrukcyjny potencjał ;)

A tak konkretniej (po mieszance off-topu z topem), to chyba będzie dobrze jak pojawi się sub-forum o Tagach, ale topici już raczej pod kątem zapotrzebowania np. ja nie będę grał teamem Kasumi+Hayabusa, ale może komu innemu będzie potrzebny topic o tym teamie, więc wtedy się założy, żeby uniknąć pustych tematów.
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: Dumian »

Ok, dział DoA Tag zrobiony.
JJXENON pisze:Grasz Online W T3 ?
Gram nie tylko w TK3Online ale i DoA jeśli jest z kim plus jeszcze pare innych bitek :P

Co do JKD to niestety ja sie mogę tylko interesować bo trenować nie mam możliwości. Jeśli chodzi o kłótnie na temat wyższość jednej sztuki walki nad drugą itp. to największa głupota jaka może być ale to już kwestia na inną dyskusję ;)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: kemot722 »

Action pisze:Nie polecam trenować czegoś tylko dla tego, że "gdzieś to zobaczyłeś i fajnie to wygląda"... sam sie na tym przejechałem :D
Rozumiem, że chodzi ci o gry, bo ja widziałem na żywca kilka technik, niektóre z nich nawet osobiście zdarza mi się ćwiczyć w ramach parteru w Jeet Kune Do.
Dumian pisze:Ok, dział DoA Tag zrobiony.
Chwała Ci :padam:
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: JJxenon »

Spoko ! Dumian :) ale zrobiliście dział z DOA TAG na temat DOA3 , a co z DOA2 ? , można tam umieszczać swoje zagrania z DOA2 HARDCORE ?
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: SubZero »

Podforum jest ogólnie o DoA Tag, a że Yamada już zrobił topic o DoA3 to nie znaczy że kto inny nie może zrobić topicu o DoA 2 ;)
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: s[h/z]inden »

1. Bayman ... postać przechwytowo-rzutowa z możliwością podnoszenia z ziemi i wklepania dodatkowego multipartsa po knockdownie (albo po poprzednim multipartsie xD xD xD)
do tego jak na tę grę jest 'skillerski', bo im dalej w DoA, tym przechwyty się trudniej stosuje.
nieststy Leon przejął jego ciosy, a to mnie trochę zabolało przy drugiej części.

2. Jann-Lee ... uluibona postać z DoA1 w DoA2 stała się dziwnie słabsza... dalej go lubię za ładnie 'odbijające akcje' ale to już nie to samo... spada na drugie.

3. chyba już nie... :(, ale jakbym miał częśc 3 na codzień, to chyba albo Gen-Fu, albo Brad Wong

za to nie przepadam ze wrestlingową rodziną (chociaz sa zabawni) i nindżokami (takie toto puste jest)... xD
precz z shinobi, topy cholerne! ;D

nie wiem czemu, ale jakoś w bijatykach odrzucaja mnie postaci żeńskie... lol, jeszcze nigdy nie spotkałem takiej postaci laski, którą fajnieby mi się grało (w 3D, bo w SS Charlotte rządzi i w KoF - Whip, ale to wszystko)
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: Sylvan Wielki »

Jenn Lee, Bruce jest wszędzie a z dam to Kasumi.
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: JJxenon »

Sylvan Wielki pisze:Jenn Lee, Bruce jest wszędzie a z dam to Kasumi.
Ha Ha ! :D Swój Chłop :D . Do kolesi dodałbym jeszcze Eina i Hayabusę + Leon i Bayman :P a do panienek Ayane , Lei Fang , Tinę , Hitomi , Helenę :P
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: Ana »

Moze napisz od razu "wszyscy"?
Obrazek
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: JJxenon »

Ana pisze:Moze napisz od razu "wszyscy"?
Chyba tak Ana :) , bo gram chyba wszystkimi oprócz tych nowych postaci w DOA3 i 4 :) .Od dzisiaj rozpisuję tagi do DOA2 HARDCORE :D
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: mcl »

Muszę mówić, że Kasumi ? ;] Pozatym, nawet dobrze [ o dziwo ] mi się grało Hitomi [ taga nie próbowałem, za wszystkie grzechy serdecznie żałuje blablabla... :P ]
Obrazek
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: kemot722 »

Wydaje mi się, że jak ktoś grał Einem to nie ma żadnych problemów z przesiadaniem się na jego żeńską wersję, czyli Hitomi ;)
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: Ana »

kemot722 pisze:Wydaje mi się, że jak ktoś grał Einem to nie ma żadnych problemów z przesiadaniem się na jego żeńską wersję, czyli Hitomi ;)
No teoretycznie, bo Einem gra sie bardziej bezstresowo
Obrazek
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: mcl »

Einem kombosy same jakoś takoś wchodzą, podobnie jak u kasumi i w/w hitomi ;) Odpowiednia postać dla newbie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Ulubiona las.....postac w DoA ;)

Post autor: Sylvan Wielki »

Co nie zmienia faktu , iż to Kasumi jest najpotężniejsza.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dead or Alive”