Zmiany w T5

Forum poświęcone piątej odsłonie Tekkena oraz Dark Resurrection.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Zmiany w T5

Post autor: Ana »

Mi wlasnie bardziej chodzilo o roznice Edek-Krycha niz roznice T5-T:DR :) Thx
Obrazek
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Zmiany w T5

Post autor: Arucardo_1 »

Wacho, to ile mniej dmg bierze ten nowy gwarant Niny od starego?
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Zmiany w T5

Post autor: vho »

Na chwilę obecną nie mam jak sprawdzić dokładnego dmg (a z głowy się ta liczba ulotniła niestety :P ), ale bierze to mniej więcej tyle samo co stary jg, tylko że jest trudniejsze do posadzenia i nie ma po tym setupów/trapów
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zmiany w T5

Post autor: Di »

d+2,3 Bryana nie jest NC na kucniętego.
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Zmiany w T5

Post autor: Sylvan Wielki »

Arucardo pisze:- W T4 Bryan po wygranej walce, jak rozwalał leb przeciwnikowi i kiedy bylo juz slychac plask miadzonego mozgu mowil "Die!" :P Teraz tego nie ma (chlip :rozpacz: :P )...
Tak, to zdecydowanie najgorsza zmiana. Nawet tak cały Bryan nie boli ( szczególnie na zamkniętych arenach ) jak to.
Ysuki
Beginner
Beginner
Posty: 6
Rejestracja: 01-07-2008, 09:35

Re: Zmiany w T5

Post autor: Ysuki »

Podoba mi się
-muzyka
-nowe postacie
-przedstawienie postaci
-grafika
-plansze (ale tylko nie które )
Nie podoba mi się;
- Jinpachi
-i ogólnie niektóre postacie
-dwie plansze
Anioł Poświęcenia Miłości.....
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Zmiany w T5

Post autor: Mr_Editor »

Ja po odpaleniu wczoraj tekkena 5 przeżyłem niemały szok :D taka przesiadka z trójki na piątkę przyniosła niemałe zaskoczenie... na + wg mnie jest na pewno grafika. Moja Xiao wreszcie jakoś normalnie wygląda :) Poza tym wreszcie mogę zagrać postaciami których bardzo brakowało mi w T3.. Kazuya, Lee, Bruce. Miałem niezłą bekę jak pierwszy raz zobaczyłem co się dzieje u Yosha na pogo po wciśnięciu .d. :D ogólnie cały Yoshi mi się podoba... (filmik z Ravenem [oni w łapki grali?] mnie po prostu roz***rdolił :D) w muzykę się nawet nie wsłuchiwałem... areny też nie mają dla mnie większego znaczenia (może jak dłużej pogram) No i Jinpachi oczywiście na plus. Czemu? Z prostego powodu... Jest do dużo ambitniejszy boss(?) niż Ogre którego na hardzie szło łatwiej pokonać niż choćby Ninę na wyższych poziomach...
A co mi się nie podoba?
hmm... może nie tyle mi się nie podoba co trochę przeszkadzają zmienione "właściwości" niektórych ciosów... Praktycznie połowa moich zagrywek Xiao które działały w T3, w piątce nie mają racji bytu...(ale da się przyzwyczaić)
Nie podoba mi się głos Bryana podczas walki... jest taki mniej "wściekły" :)
Kompletną porażką jest dla mnie zapis stanu gry... Przechodzę story mode, odkryłem paru zawodników, włączam DW, potem coś chyba źle wybrałem... a tu ZONK! wszystko się zresetowało... Denerwuje mnie też brak możliwości obracania postaci w Customise...
No i to na razie tyle :D
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Zmiany w T5

Post autor: Tygrys »

Mr_Editor pisze:Denerwuje mnie też brak możliwości obracania postaci w Customise...
Wydaje mi sie ze ktoryms z analogow sie obraca postac w customize ;] a triggerami przybliza.
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Zmiany w T5

Post autor: Mr_Editor »

No długo nie grałem to nie obczaiłem wszystkiego... A analogi to ostatnia rzecz o której bym pomyślał...
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Zmiany w T5

Post autor: Sylvan Wielki »

Mr_Editor pisze:hmm... może nie tyle mi się nie podoba co trochę przeszkadzają zmienione "właściwości" niektórych ciosów... Praktycznie połowa moich zagrywek Xiao które działały w T3, w piątce nie mają racji bytu...(ale da się przyzwyczaić)

Tylko że w T3 Xiao można było coś tam ugrać a w T5 , to dno .... choć zdarzają się wyjątki - vide pewien gracz , który swoja Xiao rozgromił samego Stevenson'a MDJ.... jakieś top tiery czy coś.... O_o
Mr_Editor pisze:Denerwuje mnie też brak możliwości obracania postaci w Customise...
Można to robić....-_-
piksel091
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 04-03-2010, 13:57

Re: Zmiany w T5

Post autor: piksel091 »

mi sie nie podoba kilka rzeczy po kolei:
king jest ok lubie go ale dlaczego akurat w customize dali maske armor kinga dla stroju z pod X-sa,zamiast dac z pod trujkata wtedy by sie zrobilo armor kinga w pomaranczowych ponczochach:Djak w T6 czy tam T5:DR nie wiem sam.Powracajac do tematu to mogli by tez dac armor armor kinga dla stroju X i jakos by to bylo i wygladalo a nie.Dalej-Jinpachi co to wogole jest???to jest tak przegieta postac ze az odechcewa sie grac,wg mnie jezeli w DW jest true ogre jako boss w 3-cim lvl to dlaczego nie mogl by byc w story mode zamiast Jinpachiego??przeciez nie wiadomo co sie stalo z ogrem.jeszcze areny dalbym ta arena co jest z T4 w klatce tzn arena Heichahego.To mi sie nie podoba,a podoba mi sie klimat,postacie(chodziaz niektore to szkoda gadac)oraz muzyka to chyba tyle
zycie jest jak papier toaletowy kazdy wie jak jest
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 5 oraz Tekken DR”