Gracze

Rozmowy związane z rozgrywką sieciową w najlepszą bijatykę online.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: Dumian »

Filmików na których gra KingKY raczej nie znajdziesz a co do innych King-playerów to przychodzi mi na myśl chyba tylko Got i Gemi, sam też coś pykam ale tylko tak od święta :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Bati
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 69
Rejestracja: 09-04-2008, 18:49
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: Bati »

Shaiba, ze mną grałeś :D ale to był pierwszy dzień mojej gry :D i tak jakby nie wiedziałem kim w tą gre mam grać :D ale postanowiłem że jeżeli w t5 gram kingiem, to już przy kingu zostanę, nie ważne czy cofając się w czasie czy idąc do przodu ;)
Trochę dziwi mnie gadanie coponiektórych :), wyobraźcie sobie że mieli byście teraz zamiast w t3 zacząć grać sobie w T1, i co byście robili? :D na jakie super wypasione akcje byście grali ;D :P
Flamingo KUR*A!
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Gracze

Post autor: Bury »

Bati pisze:Za jakiś czas (jednak trzeba się trochę przestawić ) chciałbym żeby ktoś wyższy rangą porównał naszych Królów ;D
Tu nie ma co porownywac.. Kingky ma najlepszego (Chyba)kinga a Ty.. no coz sredniego( gralem z batim).Wiec nie wiem czemu Ci zalezy na tym aby ktos porownal waszych Kingow.
Ostatnio zmieniony 13-04-2008, 13:19 przez Bury, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: KRELIAN »

Technicznie na pewno najlepszym Kingiem w tk3online jest Got. Skuteczność? Być może mniejsza bo zardzewiał w te bierki już dawno, ale polecam obadać.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Bati
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 69
Rejestracja: 09-04-2008, 18:49
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: Bati »

Bury, "jakiś czas" jeszcze nie minął ;D chociaż i tak nie jestem pewien czy nie zrezygnuję z gry w T3 :) jakoś T5 i DR bardziej mnie ciągną :D
Flamingo KUR*A!
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Gracze

Post autor: Schaiba »

Jakbym miał możliwość to osobiście bym nie schodził z T5DR. Sama animacja doprowadza mnie do erekcji xD.

No ale jest T3O, jest rywalizacja, jest zajebiście. O to chodzi.
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
Random
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 06-07-2007, 11:13

Re: Gracze

Post autor: Random »

Kurde :/ dzis stoczylem bardzo ladny pojedynek:
random - 3 :bulwesoren - 5
Bulw grał tylko nina, ale takiej ninki jeszcze nie widzialem.
polecam zagrac z tym graczem. ciezko jest sie z nim dogadac(z dupy wziety angielski), ale okrutnie warto. gralismy 4fun, a i tak dostalem w dupe ;d.
polecam gracza :przestraszony:
Obrazek
Awatar użytkownika
bartaaz
Grand Master
Grand Master
Posty: 349
Rejestracja: 25-12-2007, 17:06
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Street Fighter 3rd strike
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: bartaaz »

Po mojej krótkiej przgodzie z T3online spotkałem się z następującymi graczami,były to mecze rankingowe lub też freeplaye.Niemam tu zamiaru nikogo obrażać tylko dać znać początkującym graczom co i jak...lece od początku:)
1.Schaiba-jeśli masz zamiar grać z tym gościem wg mnie lepiej odpalić w practice 10hit combo trening albo porzucać troche z kompem bo żadnych fajnych zagrań nie uświadczysz...ale rób jak chcesz...uwaga bardzo lubi wygrywać:)
2.Krakers-ogór czający się w defensywie i kopiący tylko po kostach
3.Trzech tak samo grających gości tą samą postacią:Rokita,Lider i samozwańczy ,,master"...toż to noob..kosa łokieć kontra rzut:)
4.Bury-jeden z lepszych Hei online..ale uwaga w momencie zagrożenia częste helle i rzuty mile widziane także uważać(ale to typowy syndrom hei playerów):)
5.Dziedpi-dobry jin online ale powoli zmienia front i zalicza się do grupy z punktu nr 3:)
6.Bratek91-Grając z tym panem musiałem wiecznie za nim ganiać i w międzyczasie bronić się przed Ch ss 3,4 i czasem raz na trzy rundy Ds-em..niewiem jak w freeplayu(z jego jinem niegrałem)
7.Borys-dobra nina i nieprzeginający henryk
8.Spawn i Diabol-szybkie wavedashe i reszta mishima opanowana..polecam
9.Bati-niemożliwe...gość grający kingiem na jedno łamanie,jeden juggle i throw za nogi po rękach znajduje się tak długo na 1-wszym miejjscu w ranku...kapa na maksa..zadano mi pytanie jak można kapić kingiem?wystarczy spojrzeć
10.Entryk-Lepszy od kinga Batiego bo zna 3 lamania i umie po trzykrotnym wyrwaniu inny rzut po mieszaniu na rękach...ale uwaga..zjedź jego kinga a spotkasz sie z tylko hellującym niewiele potrafiącym heńkiem
11.bartaaz-Ogre-praktycznie tylko FC d/f 2,ff 1+2 od czasu do czasu jakiś waining moon,hei-kapa na twin pistons i oczekiwanie aż niedostanie się po nich gwarantowanego elektryka,jin-3 proste do bólu,true ogre-to samo co pierwszy zielony skurw*el,w międzyczaie ogień z ryja
12.Fatal1ty_PL AKA Fatal-dwa setupy bryanem ale warto zagrać:)
Reszty graczy takich jak VHO,Statek,DirtyF,Lukas czasem jako witop chociaż moge sie mylić,Kreilan,Stifler,Czit,Nadine,K'(freeplay hellmaster),Dis niewarto opisywać bo śa w miarę znani:)Jakby co to nie uważam się za potrafiącego grać gościa.Wielu z nich spykało mnie z łatwością ale nie o to chodzi:)
Jeszcze przy okazji gracze mający w nicku ,,no noobs" np Exe aka sahiel (no noobs) lub boo$ (no noobs) wcale nie są warci grania z nimi...ten pierwszy jeszcze jako tako ale psychika może ci nie wytrzymać po wyrzuceniu po porażce w pierwszej rundzie...drugi to żenada:)Ach że ja po pijaku taki referat dałem:)
Ostatnio zmieniony 01-05-2008, 09:44 przez bartaaz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Gracze

Post autor: Schaiba »

E no. Żadnych fajnych zagrań tzn. jakich? :P To, że nadużywam stringów to prawda, ale staram się... e... setupować z deczka.

Tak poza... Graliśmy chyba tylko rank - i tu przyznam baardzo mi zależy na wygranej ^^ Jakiegoś spara sobie z Tobą nie przypominam. A tam się gra luźniej =P

Sprawa nr 3. staram się grać jak najczęściej Moku - a to chyba oznacza, że aż taki tani nie jestem?

ps. szacunek za poprawnie wpisaną ksywę :D
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
Bati
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 69
Rejestracja: 09-04-2008, 18:49
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: Bati »

Proponuje niektórym Tekkenowym (ogólnie, nie chodzi mi o "T3O") begginerom zapoznać się dokładnie z definicją słowa tak przez nich lubianego, "Kapa" ;)
Flamingo KUR*A!
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Gracze

Post autor: szyper »

generalnie ludzie online graja zalosnie pod online, ale wiekszosc sie tego wypiera of coz. jest kilka wyjatkow (DS, Dis, VHO, ja itd.), ale jest to kropla w morzu.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: SubZero »

szyper pisze:(...)ja itd.(...)
Nie ma jak skromność :D
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Gracze

Post autor: szyper »

nie mowilem tu o poziomie, ale graniu pod online, czy graniu w tekkena (nie zwazajac na warunki).
Awatar użytkownika
entryk
Student
Student
Posty: 31
Rejestracja: 21-11-2007, 21:20
Lokalizacja: Police

Re: Gracze

Post autor: entryk »

a ja znam wiecej niż 3 łamania!!! XD
Awatar użytkownika
Nadra
Student
Student
Posty: 56
Rejestracja: 13-04-2007, 06:41
Lokalizacja: Ciechanów
Ogrywam: Tekken 7
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: Nadra »

Ja tu nie będę nikogo wyróżniać, bo to nie ma sensu. W większości przypadków padają te same ksywki. Jedynie co to mogę powiedzieć jedno "Bury". Te nasze walki 4fun ;)

Każdy prezentuje swój poziom i ambicje. U jednego są większe, a drugiego mniejsze. Jeżeli ktoś wie, że sieje kapustę niech postara się to zmienić. Przecież tu chodzi o dobrą zabawę. A zabawa też może być nauką... Czy gra skuteczna to gra na pałę? Nie. Jak by wszyscy grali widowiskowo, nie było by żadnego gadania...

Może i sam nie gram za pięknie, ale mam swój styl...

Tyle z mojej strony
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o TK3Online”