Najwredniejszy człowiek w tekkenie

Trafiają tu tematy stare, zdublowane, łamiące regulamin i wszystkie inne, które nie kwalifikują się do przebywania na forum.

Moderator: ModTeam

Zablokowany

Czy masz pozytywne zdanie o exe?

Tak / raczej tak
0
Brak głosów
Średnie/ niezbyt dobre
1
50%
Napewno nie
0
Brak głosów
Nie wiem / nie grałem z nim
1
50%
 
Liczba głosów: 2

Dydzio
Student
Student
Posty: 42
Rejestracja: 01-04-2008, 14:28
Lokalizacja: Podkarpacie

Najwredniejszy człowiek w tekkenie

Post autor: Dydzio »

Sądzę, że warto napisać o wrednym typie jakim jest exe. Gra najwięcej na headoff kaillera, z kim nie zagra nazywa go noobem, słabeuszem itp. I jak ktoś się z nim kłoci to dalej zaczyna wyzywać strzelając coraz gorsze teksty. Łatwo zauważyć, gdyż jak z kimś zagra to po 5 minutach lecą skargi i kickuje gościa (exe wygrywa, nieźle gra), jak ktoś nie chce z nim grać to oskarża o tchórzostwo i szuka następnego gościa. I znowu wyzywa od nooba bo jego przeciwnik przegrał. Odradzam gry z nim z tego powodu, bo was też nazwie noobami :wstyd: . Napiszcie co o nim sądzicie, albo o czymś ciekawym na jego temat, koleś przegina zdrowo nikt go nie lubi na kaillerze więc piszcie nie żałujcie.
DirtyF
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 09-06-2007, 20:02
Lokalizacja: Gdynia

Re: Najwredniejszy człowiek w tekkenie

Post autor: DirtyF »

Tak,exe a.k.a. Sahiel ma całkiem wkurzający styl bycia ale jak się przyzwyczaisz to nawet da się z nim grać.
Lubię z nim sparować bo skutecznego Lawa ma i można coś podpatrzeć u niego.Bardzo fajnie gdzieś o nim napisała Nadine w temacie "Gracze" ,więc zainteresowanych odsyłam tam.
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Najwredniejszy człowiek w tekkenie

Post autor: Bury »

Pod nickiem exe ukrywa sie sahiel a o nim chyba juz wszystko zostalo powiedziane na forum.. wystarczy poszukac xD W skrocie to zakala,najwieksze posmiewisko sceny tekken online ^^



Dirty F to sie nazwywa synchro ^^
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Najwredniejszy człowiek w tekkenie

Post autor: Yamada »

O Sahielu rozprzestrzeniającym wirusa glupota.exe zostało powiedziane już wszystko więc zamykamy i do kosza.
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Kosz”