Junior Turniej :)

Rozmowy związane z rozgrywką sieciową w najlepszą bijatykę online.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
KorAs
Elite player
Elite player
Posty: 149
Rejestracja: 13-05-2006, 07:50
Lokalizacja: ze wsi :)

Junior Turniej :)

Post autor: KorAs »

A gdyby tak zorganizować turniej T3 ale dla początkujących i amatorów!? Tylko nie mam pojęcia na jakiej zasadzie wyselekcjonować uczestników hehe tak czy siak Dumian ty i tak nie maz szans sie w nim załapać :P :P . Chodzi mi o to zeby słabsi tez poczuli co to jest walczyć w finale ehheh tzn. ja tez bym sobie wzioł w nim udział bo wybitnie to ja w T3 nie gram :P:P. A tak mi wpadł pomysła na to. co wy na to?? :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Junior Turniej :)

Post autor: Oen »

Turniej o miano najlepszego z najgorszych? chym jak dla mnie glupi pomysl (a sam tez wybitnie w t3 nie gram, baaa ja w t3 prawie wcale nie gram ;p)
Awatar użytkownika
KorAs
Elite player
Elite player
Posty: 149
Rejestracja: 13-05-2006, 07:50
Lokalizacja: ze wsi :)

Re: Junior Turniej :)

Post autor: KorAs »

Heh a popatrz na to tak ze to by był turniej ale 5 ligi T3, przecie w piłce noznej tez jest podział na zaawansowanych i mnie zaawansowanych a nawet na amatorską piłke...no więc w T3 tez by tak mogło byc :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Junior Turniej :)

Post autor: Oen »

No wlasnie jak sam napisales LIGI, a my tu sie jeszcze w ligi nie bawimy. Bedzie liga to bedzie mozna sie bawic w 1, 2, 3... ligi (oczywisice zakladajac ze bylo by duzo uczestnikow takiej ligi) a narazie uwazam taki pomysl za chybiony tym bardziej ze to wlasnie grajac z lepszymi od siebie mozna znacznie bardziej podnosic swoj poziom :)
Awatar użytkownika
KorAs
Elite player
Elite player
Posty: 149
Rejestracja: 13-05-2006, 07:50
Lokalizacja: ze wsi :)

Re: Junior Turniej :)

Post autor: KorAs »

wiem wiem ze granie z leprzymi konkretnie podwyższa skille mam tylko leprzych od siebie sparing partnerów :D .... ale ok wola Admina :) pomysł ale jest no i moze sie forum troche ożywi bo ostatnio cieniutko z nowymi tematami :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Junior Turniej :)

Post autor: Dumian »

W sumie uważam, że to dobry pomysł ale gorzej z realizacją. Głownie chodzi o to kto miałby decydować o uczestnictwie danego zawodnika. Poza tym w obecnych tutniejach są grupy, w których nie gra się z samymi najlepszymi, można też trafić na słabszych zawodników. Faza grupowa stanowi większą część turnieju, więc każdy chętny sobie pogra. Druga sprawa to ilość graczy. Rozbicie wszystkich uczestników na 2 turnieje wpłynęłoby z pewnością negatywnie. Póki co jest za mało chętnych na takie posunięcie.

Co do samej ligi to trwają już wstępne plany (jak narazie tylko w mojej głowie ;P). Byłby podział właśnie na np. 3 ligi, w każdej z nich grali by zawdonicy mniej więcej na równym poziomie. O przydziale do danej ligi decydowałyby osiągnięcia i miejsca zajmowane w turniejach. Dodatkową ligą byłaby liga dla graczy nowych, z której pozytywnie wyrózniający się gracze dostawaliby się wyżej.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
KorAs
Elite player
Elite player
Posty: 149
Rejestracja: 13-05-2006, 07:50
Lokalizacja: ze wsi :)

Re: Junior Turniej :)

Post autor: KorAs »

Stwozenie ligi było by czymś konretnie konkretnym - nadawało by to graczom solidnej motywacj np. by z 3 ligowca stać się 2 i 1 ligowcem. mmmm bajka. nom ale faktycznie aktywnych graczy na tym forum jest za mało...dziwne ze zarejestrowanych jest az tyle :/

[ Dodano: 2006-05-22, 19:54 ]
moze mi ktoś wyjaśnić to tzn czemu tyle jest zarejtrowanych uzytkowników a tylko niezbyt liczna grupka sie udziela na tym forum...heh
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Junior Turniej :)

Post autor: SubZero »

Z ligą może być tylko taki problem, że zazwyczaj rozgrywki ligowe trwają dłużej i może być czasami problem z czasem. Ale jak to mówią, dla chcącego nic trudnego :)
Awatar użytkownika
KorAs
Elite player
Elite player
Posty: 149
Rejestracja: 13-05-2006, 07:50
Lokalizacja: ze wsi :)

Re: Junior Turniej :)

Post autor: KorAs »

aha jest dokładnie 114 jest zarejstrowanych uzytkowników...tuż to niepojęte gdyby 114 uzytkowników czynnie by brało udział na Honmaru to wogule szok liga by była jak ta lala :) :D

[ Dodano: 2006-05-22, 20:36 ]
A mam pytanie: Jaką wy byście sobie lige przypoządkowali przy swoich dotychczasowych osiągach? :P ja 4 :):):) a tak na serio to 3 moze 2 przy dobrych wiatrch :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Junior Turniej :)

Post autor: Dumian »

Nie ma co przyporządkowywać sobie ligi, tylko wystarczy zacząć od pierwszej i kolejno dopisywać graczy wg osiągnieć w turniejach. Dodatkową ligą byłaby liga dla nowych, niesprawdzonych jeszcze graczy, którzy po wykazaniu zainteresowania rozgrywkami i zajęciu wysokich pozycji w swoich tabelach trafialiby do lig podstawowych.

Co do czasu potrzebnego na granie ligi to myślę, że byłoby lepiej niż w zwykłym turnieju. W jednej lidze jest więcej osób, a co za tym idzie jest większa szansa skumania się na gg ze swoim przeciwnikiem akurat wtedy gdy mamy czas. Sam terminarz byłby ułożyny tak, aby każdy mógł wyrobić się bez pośpiechu.

Kolejną kwestią jeśli chodzi o ligę jest konieczność dobrania tylko pewnych graczy, którzy nie nawalą ani nie oleją sobie rozgrywek. Jak wiadomo wiele osób deklaruje się a co później z tego wychodzi każdy wie.

Podsumowując jednak liga jest dobrym pomysłem, który prędzej czy później zagości na Honmaru :)

PS. Przeglądanie forum oraz pisanie w dziale Pomoc nie wymaga rejestracji, dlatego dziwne, że ludzie się rejestrują a po tygodniu już zapominają o Honmaru. Niektórzy zakładają konto tylko po to, aby zapisać się na turniej (niestety o tym też dosyć szybko zapominają) jeszcze inni są na tyle nieśmiali, że nic nie piszą :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
KorAs
Elite player
Elite player
Posty: 149
Rejestracja: 13-05-2006, 07:50
Lokalizacja: ze wsi :)

Re: Junior Turniej :)

Post autor: KorAs »

Ten temat jest chyba zle nazwany powinien brzmieć: Liga Tekken 3
Obrazek
Awatar użytkownika
grzece
Elite player
Elite player
Posty: 104
Rejestracja: 24-02-2006, 14:56
Lokalizacja: Tychy

Re: Junior Turniej :)

Post autor: grzece »

Jezeli ta liga dla nowych mialaby sprawdzac nowych to imho bedzie tam balagan panowal
PHPtournament progress
||||||______________ 30%
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Junior Turniej :)

Post autor: KRELIAN »

bardzo dobry pomysl i z pewnoscia sie sprawdzi ... z tym ze dopiero jak bedzie przynajmniej 5 razy wiecej graczy niz w chwili obecnej ;)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
ChUmB@
Elite player
Elite player
Posty: 142
Rejestracja: 02-04-2006, 22:31
Lokalizacja: Bielsko

Re: Junior Turniej :)

Post autor: ChUmB@ »

hmm do tego nie potrzeba pewno 5 krotnej ilości osób niż w chwili obecnej :P na samym turnieju vol.3 było nas dośc spora grupa osób i z tego napewno udało by sie zrobić lige, ustalić terminarz i mielibyśmy taki dłuższy turniej Tekkena ;)
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Junior Turniej :)

Post autor: KRELIAN »

no fajnie , z tym ze ja sie odnosze bezposrednio do tematu a ten brzmi : junior turniej , dlatego selekcja bylaby dobrym pomyslem tylko wtedy gdyby bylo wiecej wiary ;)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o TK3Online”