Need for Speed na PS2

Zapytaj o cokolwiek.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Need for Speed na PS2

Post autor: Mr_Editor »

Kumpel kupił sobie PS2 [wreszcie! :D ] i w zestawie miał kilka "kopii zapasowych"[odpalanych na swap magic 3.8] w których skład wchodziły min. 3 części NFSa: "U2" "MW" i "Carbon" pierwszy do odpalenia poszedł "U2"... ok wszystko działa to testujemy inne tytuły. Chwilę pograliśmy w tekkena, potem PESa i parę innych tak na szybko, żeby sprawdzić czy działają wszystkie. I kolejka zatrzymała się na NFS MW przy którym pad "obumarł". hmm... może płyta zepsuta czy cuś... ok testujemy Carbona... i napotykamy ten sam problem. Pad nie działa. no chuj... ważne że działa "U2". Pograliśmy trochę w tekkena i przychodzi mi na myśl żeby sobie załączyć Undergrounda.. A tu co? ZONK! U2 też nie działa :przestraszony: O dziwo wszystkie inne gry działają bez zarzutu, tylko NFS stwarza takie problemy :/ Może ktoś wie co się stało?
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Need for Speed na PS2

Post autor: mcl »

Hola hola. Co nie działa w padzie ? macie jakis error typu " please reconnect the controller[...] ? Nie wiem może to głupie ale macie załączony "analog" w padzie ? Śmieszny błąd skoro inne gry działają..
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Need for Speed na PS2

Post autor: SubZero »

Jeśli działa w innych grach, to powinien też działać w tej. Tak jak przedmówca napisał, sprawdź czy analog jest włączony (dioda na padzie się świeci). Ewentualnie spróbuj (w czasie gry) odłączyć pada/pady i podłączyć ponownie. Druga opcja to spróbować bez memorki.
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Need for Speed na PS2

Post autor: Mr_Editor »

Analog świeci, żadnych błędów nie ma, bez memorki to samo, podmienialiśmy pady, też nie działa... zero reakcji...
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Need for Speed na PS2

Post autor: SubZero »

Ciekawa sprawa, U2 co prawda nie mam, ale MW i Carbona grałem na PS2 bez problemów. Możliwe, że to wina swapa, gry od EA czasami mają z nim problemy. Możesz spróbować poszukać patcha.
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Need for Speed na PS2

Post autor: Mr_Editor »

Najciekawsze jest to, że za pierwszym razem U2 poszło elegancko... a potem się dupło... może to byćwina nagrzanej konsoli? Poprzednia jaką testowałem odpalała Swapa tylko jak sobie trochę dychła.... Patcha? Do konsoli?[zielony jestem w temacie więc się nie śmiej] powiedz mi tylko skąd to ściągnąć i jak zainstalwać...
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Need for Speed na PS2

Post autor: SubZero »

Patcha do gry, niektóre gry wymagają patchowania żeby działać na swapie. A gdzie szukać to sam dobrze nie wiem bo nigdy swapa nie używałem :P
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Need for Speed na PS2

Post autor: Frizen »

Ja mam MW i Carbona odpalam przez SM 3.6 i dziala :niepewny:
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Need for Speed na PS2

Post autor: Mr_Editor »

Co się okazało? to chyba wina pada :/ mam 4 pady: dual szok 2 z zestawu ps2, oryginalny pad do PSOne, oryginalny pad do starego szaraka, i pad "warez" i co dziwne działa tylko dual.... :/ i to jeszcze tylko jeśli nie jest do końca dopięty :| lol
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Need for Speed na PS2

Post autor: SubZero »

Z tego co pamiętam pady od PSX nie działają jako pierwszy pad, tylko ewentualnie jako drugi, czyli to o niczym nie świadczy. Musiałbyś spróbować dorwać jeszcze jakiegoś innego duala i sprawdzić.
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Need for Speed na PS2

Post autor: Mr_Editor »

eee... u mnie wszystkie pady działają elegancko w innych grach(te od psx nawet jako pierwsze). Chyba, że chodzi ci konkretnie o nfsa
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania & Pomoc”