Krelian prosił...

Trafiają tu tematy stare, zdublowane, łamiące regulamin i wszystkie inne, które nie kwalifikują się do przebywania na forum.

Moderator: ModTeam

Zablokowany
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Krelian prosił...

Post autor: Lukas »

Krelian prosił w temacie o Jinie o złoty środek na 4 elektryki w zwykła postać w vs
i o złoty środek na niewidzialna ściane w vs.
Nad 4 elektronami jeszcze pracuje, ale udało mi się rozgryźć kwestię ściany.
Metoda jest prosta - bierzemy Leia i uciekamy, jak podejdziemy pod ściane, to wystarczy przeskoczyć przeciwnika, zrobić wybitkę pod scianą i mamy infinita - banalne.
U hwo podobna taktyka, ale nim uciekamy w foxstepie.
Porady:
-Jak mamy limit czasu, to dobrze jest uciekać bardzo szybko.


Jakbyście mieli jeszcze jakieś problemy nie do rozwiązania, to piszcie.



Wiem, że żałosne, ale nie mogłem się opanować :x

edit: posiedziałem chwile w prqactise i znam recepte na 4 elektrony.

Bierzemy Yoshiego i robimy : d/f+2,d/f+2,d/f+2,d/f+2 - prawie wyglada jak 4 elektrony.
Jest też inna metoda- bierzemy Jina, uciekamy ( w foxstepie) pod ściane, przeskakujemy przeciwnika i dajemy czadu z elektronami pod sciana.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Krelian prosił...

Post autor: KRELIAN »

Ojej nie musiałeś :zawstydzony:

W tym podsumowaniu chodziło mi tylko o to, że choćbyś nie wiem jak ładnie opisał metodę na ws2 z dasha, to i tak nikt się tego nie nauczy z faqa. Dokładnie tak samo, jak w ferworze walki (nie w opcji VS) nikt nie zrobi 4x EWGF w zwykłą postać na niewidzialnej ścianie po wyuczeniu z teorii. Szczerze mówiąc to nawet z tego nie zlałem, bo szacun się należy za chęci, tylko pytanie: po co?

Przeciwko kolejnym podobnym postom nie mam nic przeciwko ... w odpowiednim temacie ;).

Zamykam.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Zablokowany

Wróć do „Kosz”