Customize

Rozmowy związane z rozgrywką sieciową w najlepszą bijatykę online.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Customize

Post autor: mcl »

Taki lekki OT, może nawet na warna, ale muszę to powiedzieć... Skoro tak ciągle mówisz że to jest TWOJE i że TOBIE się podoba, to w domyśle jest, że robisz to dla siebie.. Więc tu moje pytanie : Po co to dajesz do tego tematu, skoro nie przyjmujesz krytyki i robisz wyłącznie pod siebie te customizy ? ( Ja tu chyba nawet żadnego twojego linku do custa nie widziałem, chyba że coś przespałem, to proszę mnie oświecić ). Załóż sobie jakiś blog i tam dawaj :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Customize

Post autor: Dumian »

Obojętnie gdzie by to wrzucał, jak sie coś wrzuca publicznie to trzeba się liczyć z krytyką. A co do Customów, DJ nie najgorszy ale Hwo kiepski ;)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
kamilmedit
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 67
Rejestracja: 17-07-2008, 11:50
Lokalizacja: jesteś??

Re: Customize

Post autor: kamilmedit »

sorry za offtop i nie wiem jak to zrozumiecie ale przynajmniej admin jest spoko...
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Customize

Post autor: mcl »

Twój problem że czytasz tylko to co chcesz ;)

tak, wiem zasłużyłem na osta
*mclxbox ukleka, zeby przyjac kare z godnością


Z HWO wywal tą "krew", może jakoś to będzie wyglądać... a zapomniałem, ty nie słuchasz nikogo i niczego poza swoimi pomysłami ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Customize

Post autor: Mr_Editor »

mclxbox pisze:Twój problem że czytasz tylko to co chcesz ;)
Dokładnie to napisałem mu przed chwilą na pw :)
mclxbox pisze:Z HWO wywal tą "krew", może jakoś to będzie wyglądać...
Z HWO niech wywali wszystko co zrobił, bo hwo cierpi...
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Customize

Post autor: Ana »

Admina mamy zajebistego i wszyscy sie z tym zgodza. Brat też jest zajebisty i też wszyscy się z tym zgodzą. Sub Zero również zalicza się do zajebistych i wszyscy o tym wiedzą. Nie mniej zajebisty jest KRELIAN i również wszyscy o tym wiedzą. Starczy?

A teraz do rzeczy; mclxbox służna pierwsza uwaga o TWOJE itp ale drugi post zupełnie zbędny. Takie rzeczy załatwiajcie na komunikatorach. Nie każdy musi czytać Wasze wspólne najazdy na siebie, bo to się naprawdę zrobiło nudne. Poziom dzieci z piaskownicy.

Cierpliwość cierpliwością, ale ona i u mnie ma swoje granice, a Wy się do nich wyraźnie zbliżacie. Action: dlatego właśnie ja wzięłam na siebie moderowanie tego topicu :)

Co do DJa, naprawdę ok, fakt faktem biały w naszej kulturze raczej diabelsko nie wygląda, ale ten nie jest zły. Tatuaże IMO są ok.

Hwo jest beznadziejny, naprawde jeden z najgorszych customów.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Customize

Post autor: Mr_Editor »

No to mam edka bez koszulki ale pozytywnej oceny raczej się nie spodziewam ;)
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Customize

Post autor: Nadine »

ja powiem tak...

kamilmedit pierw zawracasz wszystkim glowe pytaniami 'kto umie edytowac stroje, nauczcie mnie', wypisujesz byle co gdzie sie da, nie zwaracajac nawet uwagoi czy to ma jakis sens, klepiesz bo klepiesz, myslisz ze dzieki temu staniesz sie fajny? raczej przeciwnie...

pozniej gdy z łaski ktos udziela ci jakis rad [bo do jasnej cholery przeciez nie musi, bo wszystko wyraznie pisze, sa odpowiednie tematy, wystarczy poszukac, przeczytac, pojąc... [jak widac bylo za trudne] Dalej ciągniesz swoje biedne texty, żale i co tam jeszcze bylo...
pojechales sobie po Mr_Editorze, i co ulżyło? w czym to ci mialo niby pomóc? bo napewno nie w twojej nędznej tworczosci... On ci dobrze pisał, udzielał rad, itp... bo chyba chciales sie nauczyc edycji strojow, a na czym chciales sie uczyc? na pochlebstwach? tak kur** czlowiek uczy sie na bledach...

a jezeli nie potrafisz przyjmowac krtyki to to wszystko mija sie z celem... no chyba ze serio sądziles ze jestes taki cool i ze twoje projekty są idealne a my bedziemy lać po nogach ze szczecia, ze nas zaszczycasz tymi cudnymi pracami?...

twoja postawa mnie poprostu dobija, wes sie ogarnij czasem, i przede wszystkim mysl co piszesz. Skoro chcesz cos pokazac publicznie [juz nie mowie ze radze sie nastawic na krytyke, bo nikt nikomu nie bedzie padał do stóp ze szczescia] ale no do cholery czy ty widziales te swoje projekty w swietle dziennym? ja bym sie wstydzila tak slabe prace pokazywac, co dopiero liczyc na komplementy...

takie prace to tylko daje sie po to aby ktos pokazal ci co jest z tym nie tak... i nie masz co sie jeżyc, tylko wziasc krytyke do siebie i tworzyc lepsze prace...

no i najwazniejsze... do tworzenia jakiej kolwiek pracy trzeba miec chociaz minimalne wyczucie stylu i smaku itp... a to co ty tworzysz to jest bezguście calkowite... wes popatrz na te prace, dobierz jakos normalnie kolory a nie tworzysz nie wiadomo co...
no tworz se, spoko, ale nie rań mi tym oczu...

ten temat jest serio o o edycji strojow ale no bez przesady, jakis poziom musi byc zachowany.. co by bylo jak by kazdy wrzucal swoje 'niedoróbki' i chuj wie jak sie tym jarał, no bo 'skoro moje to najlepsze, i czego wy tu chcecie ode mnie?" no lol... kamil...

ja bylabym ogromnie wdzieczna gdybys wrzucal tu juz jakies projekty klasy sredniej a nie taką biede... bo nie o to w tym temacie chodzi, prawda?

najbardziej wkurza mnie wlasnie to ze jeżysz sie na wszystkich jak by ci nie wiem co zrobili... my chetnie tu pomagamy ale wes sie opanuj, a nie na jaką kolwiek pomoc reagujesz [atakiem?]

Bo wielką pomocą jest sluszna krytyka, niż falszywe pochlebstwa... powinienes być wdzieczny ze wogole kto kolwiek chce pisac cos na temat tej twojej biedy... a ty tego nawet nie potrafisz docenic... co dopiero dobrze wykorzystac.





...amen

[prosze nie kasowac tego posta]
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Customize

Post autor: Ana »

Ok, Nadine w sumie dzięki za podsumowanie.

Wróce jednak do tematu. Eddy wygląda naprawdę ok, sutki w pierwszej chwili "wtf" później juz sie "przyzwyczaiłam". Nie jest zle.
Obrazek
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Customize

Post autor: Aserot »

No eddy naprawdę nie wyszedł tak źle :).
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Customize

Post autor: Ana »

Ale ma 2 pary sutków O.o
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Customize

Post autor: Mr_Editor »

Ana pisze:Ale ma 2 pary sutków O.o
Ja mu ani jednego nie robiłem :rotfl:
Przynajmniej nic o tym nie wiem :D
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Customize

Post autor: Ana »

a te czerwone cosie na klacie?
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Customize

Post autor: Mr_Editor »

Ana pisze:a te czerwone cosie na klacie?
widocznie jakaś siła wyższa chciała żeby mój edek miał sutki :D
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Customize

Post autor: Ana »

No i to całe stado az panie mu zazdroszcza. Porpwaisz? :P
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o TK3Online”