Cusotmize

Trafiają tu tematy stare, zdublowane, łamiące regulamin i wszystkie inne, które nie kwalifikują się do przebywania na forum.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ

Czy warto zmieniać Dead or Alive?

Czas głosowania minął 06-10-2008, 12:36

Tak! Na pewno! :D
6
40%
Nie, ten pomysł jest beznadziejny
9
60%
 
Liczba głosów: 15

Awatar użytkownika
kamilmedit
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 67
Rejestracja: 17-07-2008, 11:50
Lokalizacja: jesteś??

Cusotmize

Post autor: kamilmedit »

Wiem że jest już temat Customize w tekkenie... a z racji tego że nie ma w DoA (tą bijatykę też lubię) założyłem ten temat...


Oczywiście procedura przebiega tak samo jak przy Tekkenie tylko że zamiast pliku TEKKEN3.BNS eksportujemy plik PS_DOA.bin

Ogólnie teskturek jest aż 9003...
ciekawostką jest też to że możemy tam spotkać Title screen, "okienko" dzięki któremu nakierowujemy na zdjęcie postaci i wybieramy ją... same zdjęcia postaci...DUŻE ZDJĘCIA AREN (nie tak jak w tekkenie że są porozdzielane na drobne kawałki i odechciewa się edytować)


Poza tym sytuacja jest o tyle łatwa że timy są tam OGROMNE W PORÓWNANIU Z TYMI Z TEKKENA

Edycja jest bardzo łatwa...

W temacie Customize w kategorii tekken'a chciałem "rozebrać" nine ale wyszło to wiadomo jak a tutaj z racji tego że obrazki są większe staje się to łatwiejsze

Duuuuuuuuuużo większy wybór edytowania elementów nie tylko postaci ale także tła...menu...zdjęć w option...i inne bo wszystkich nie sprawdziłęm...


zachęcam do Customizowania :) i życzę miłej zabawy

(osobiście nie będę zamieszczał swoich prac na honmaru ze względu na gniew mclxbox'a i może się to dla mnie skończyć banem jak tylko on sie o to postara... :zly: )


a to jest screen :) :

Obrazek

PS:Prosze moderatora o nie usuwanie tego tematu...

Może jednak coś tam pokaże ale to drobnostka :P :P :P



PS2:Dumian ja też w to nie gram ale dlaczego nie mielibyśmy mieć zhonmarowanych jescze jakiś innych bijatyk ;) (to tylko propozycja)


Obrazek

aha...jeszcze jedno...baaaaaaaaaaaaaaaardzo beznadziejne :(

Obrazek
zamiast napisu tecmo...Jeśli komuś sie nie podoba to prosze zamknąć temat... (do moderatorów oczyście [jeżeli nie podoba się moderatorom])
Ostatnio zmieniony 05-08-2008, 13:13 przez kamilmedit, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Cusotmize

Post autor: mcl »

w imie Ojca i Syna i Ducha Swietego..
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Cusotmize

Post autor: Dumian »

Bez sensu, DoA samo w sobie ma tyle strojów, że każdy znajdzie coś dla siebie a jakieś zwykłe zmiany kolorków i inne dziwactwa z edycji tekstur nie mogą się z tym równać, poza tym i tak nikt w to nie gra.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
ReKus
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 01-10-2007, 15:43
Lokalizacja: Znienacka

Re: Cusotmize

Post autor: ReKus »

kamilmedit pisze:(osobiście nie będę zamieszczał swoich prac na honmaru ze względu na gniew mclxbox'a i może się to dla mnie skończyć banem jak tylko on sie o to postara... :zly: )
To po kiego ch.. grzyba zakładasz temat w którym nie masz zamiaru nic pokazywać? -,-
O, jak ja nie cierpię Smurfów!
Awatar użytkownika
Seven
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 18-11-2007, 12:33
Lokalizacja: krk

Re: Cusotmize

Post autor: Seven »

Haha, odkąd kamilmedit jest na forum codziennie tu zaglądam, podziwiając jego kreatywność:) Zostaw doa i zrób tą xiajke w T3, chociaż i tak w to nie gram to chętnie zobaczę:p
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Cusotmize

Post autor: mcl »

niech lepiej sie wezmie za malowanie graffiti na murach, mniejsza szkoda dla społeczenstwa..
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Cusotmize

Post autor: Dumian »

kamilmedit pisze:Jeśli komuś sie nie podoba to prosze zamknąć temat
Póki co temat ląduje w koszu (ale nie zamknięty) bo w obecnej formie nigdzie indziej się nie nadaje.

Uzasadnienie?
ReKus pisze:
kamilmedit pisze:(osobiście nie będę zamieszczał swoich prac na honmaru ze względu na gniew mclxbox'a i może się to dla mnie skończyć banem jak tylko on sie o to postara... :zly: )
To po kiego ch.. grzyba zakładasz temat w którym nie masz zamiaru nic pokazywać? -,-
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Cusotmize

Post autor: kemot722 »

kamilmedit pisze:(osobiście nie będę zamieszczał swoich prac na honmaru ze względu na gniew mclxbox'a i może się to dla mnie skończyć banem jak tylko on sie o to postara... :zly: )
Założyłeś topic, więc pokaż na co cie stać. Nie marnuj talentu, tylko udowodnij nam, że potrafisz stworzyć coś co nas zachwyci. Jak poświęcisz dobremu pomysłowi odpowiednią ilość czasu i zaangażowania, żaden gniew cie niedosięgnie ;)

mclxbox pisze:w imie Ojca i Syna i Ducha Swietego..
Komentarz mnie rozbroił :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kosz”