Zimny prysznic na koszt własny

Trafiają tu tematy stare, zdublowane, łamiące regulamin i wszystkie inne, które nie kwalifikują się do przebywania na forum.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
entryk
Student
Student
Posty: 31
Rejestracja: 21-11-2007, 21:20
Lokalizacja: Police

Re: Zimny prysznic na koszt własny

Post autor: entryk »

Bartazz: człowiek zabawny, typowy placek ktory przejmuje sie wszystkim co zdazy sie podczas walki w ktorej walczy on sam lub nawet ktos inny, nie widzi zycia poza grą, niemała przyjemnosc przynosi mu krytykowanie takich graczy jak ja, Schaiba czy Statek. Jak wyznał bawi go to jak gramy, wynik się tu nie liczy lecz średnia ilość rzutów na 1 rundę bądź w przypadku statka ss,rzutów. Człowiek upierdliwy, pajac, frajer. Typowy "A co mi tam kur**! monitor i tak mnei obroni, moge być idiotą gdyż jestem anonimowy. ^_^" brak słów :))
Awatar użytkownika
bartaaz
Grand Master
Grand Master
Posty: 349
Rejestracja: 25-12-2007, 17:06
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Street Fighter 3rd strike
Kontakt:

Re: Zimny prysznic na koszt własny

Post autor: bartaaz »

Wpisz poprawnie mój nick Entryku i miej troche kultury osobistej i jakiejś ogłady bo każdą porażkę przeżywasz jakby nie wiem co...a co do tych rzutów to mnie strzela jak widzę że duża część nowych graczy na serwie robi właśnie takie prostackie zagrania jak ss+rzut czy kontry w powietrze...pytam tylko od kogo oni sie tego nauczyli bo przecież nie z poradników..
a że jestem idiotą to fakt...a co do przeżywania gry to spuszczanie sie przez tydzień i chwalenie komu się da że grasz z Dumianem to rzeczywiście spokojne podejście...a tak poza tym to chyba powinno być w rodzynach a te piękne wyzwiska to też tak jakoś nieten
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Zimny prysznic na koszt własny

Post autor: Frizen »

Moze nie powinienem sie bawic w moda ale z tym to na gg... Bo w temacie powinno sie mowic o poziomie graczy a nie o tym kto sie spuszcza ze z kim gra i kogo wk... ze ktos cos robi.
Awatar użytkownika
entryk
Student
Student
Posty: 31
Rejestracja: 21-11-2007, 21:20
Lokalizacja: Police

Re: Zimny prysznic na koszt własny

Post autor: entryk »

zamknij pysk bartaaz nie wkurwiaj mnei wiecej bo nikomu to nie potrzebne , zajmij sie swoja gra i swoimi sprawami zamiast sie wpierdalac do innych
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Zimny prysznic na koszt własny

Post autor: Lukas »

Może nie powinienem się bawić w moda, ale:
Entryk:
placek [...],pajac, frajer
to nic innego, jak obrażanie innych użytkowników forum, czyli łamanie regulaminu.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Zimny prysznic na koszt własny

Post autor: KRELIAN »

To nie gg/irc/kailera, nikogo tutaj nie obchodzi osobowość jednostki. Tutaj opisujemy wyłącznie styl gry, poziom, czy prowadzone postaci poszczególnych graczy. Ost na ochłonięcie nie zaszkodzi entryku.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kosz”