Na życzenie Czita - głód w Afryce

Trafiają tu tematy stare, zdublowane, łamiące regulamin i wszystkie inne, które nie kwalifikują się do przebywania na forum.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Na życzenie Czita - głód w Afryce

Post autor: Arucardo_1 »

jak w temacie

EDIT, ponieważ temat wzbudził wiele kontrowersji


1. powstał na życzenie Czita wyrażone w tej wypowiedzi
czit pisze:czemu ludzie potrafią prowadzic dlugie bezcelowe dyskusje na takie bzdurne tematy jak ten a nikt na przykład sie nie przejmie problemem głodu w afryce ?!
wiem, złośliwy jestem

2. jeszcze raz podkreślam, że nie jest tematem na serio, gdyby był to bym zajął stanowisko :P

3. Aha, jeśli kogoś razi to niech któryś mod to usunie, po tym jak Czit to przeczyta
Ostatnio zmieniony 10-09-2008, 16:32 przez Arucardo_1, łącznie zmieniany 2 razy.
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Primo
Master
Master
Posty: 225
Rejestracja: 02-08-2007, 11:03
Lokalizacja: wwa

Re: Na życzenie Czita - głód w Afryce

Post autor: Primo »

ratunku
iTrick2Kill !!!
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Na życzenie Czita - głód w Afryce

Post autor: Arucardo_1 »

xP

mówiłem, temat założony na życzenie Czita
może on wypowie się szerzej :P
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Na życzenie Czita - głód w Afryce

Post autor: Bury »

Ratunku... Ej moze i temat powazny ,ale czy aby napewno odowiedni na forum o bijatykach?? i co teraz kazdy napisze oj tak tam jest straszny glod i bieda, coz mozemy zrobic?? raczej nic.Czit jak masz ochote ratowac swiat to zajrzyj na strone PCK. Bez urazy oczywiscie,ale zaraz powstanie milion innym tematow np: trzesienie ziemi gdzies tam,pozary gdzies tam itp... bez sensu,ale znajac zycie zaraz znajdzie sie gromadka spamerow ktorzy beda mogli wykazac sie w tym dziale
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Na życzenie Czita - głód w Afryce

Post autor: Aserot »

Ja napiszę szybko i króciutko żal mi głodujących dzieci w afryce, ale u nas w kraju też ich nie brakuje, a tym jednak możemy chociaż troszkę pomóc Pajacyk czy akcja podziel się posiłkiem itp. I na tym zamkną bym ten temat.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Na życzenie Czita - głód w Afryce

Post autor: AK »

a Ty Arucardo nabijasz sobie tymi tematami punkty respektu czy co? bo jak narazie to przez to straciłeś tylko w moich oczach. i pewnie nie tylko.
powiem tu coś co może oburzy co niektórych co widocznie mają sielankę i zamiast swojego zycia myślą o głodzie w afryce.
co mnie obchodzi głód w afryce? w chinach czy innym iraku? naprawdę jest tyle gówna w zyciu każdego człowieka, tyle gówna w polsce że po co tu wyjeżdzać z jakąś afryką?
dla mnie bzdura i mimo że możemy sobie założyć konto honmarowe i za zebrane pieniądze dokarmiać jednego afrykańczyka, w czasach gdy komuś się on nie spodoba i wybije mu za to całą wioskę i nawet się o ty nie dowiemy,ktoś powie " a może ten jeden człowiek kiedyś zmieni oblicze afryki" a ja powiem jest to zwykła próżność moim zdaniem i próba robienia z siebie lepszych niż jesteśmy.
z czasem im się polepszy tak jak i nam kiedyś. ewolucja...
inna sprawa że są głodni dlatego że ich kraje mają ich w dupie i jak i cały świat...ale co mnie ot obchodzi nie mam zamiaru osiwieć martwiąc się o nich.
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Na życzenie Czita - głód w Afryce

Post autor: Arucardo_1 »

Adriankiller pisze:a Ty Arucardo nabijasz sobie tymi tematami punkty respektu czy co? bo jak narazie to przez to straciłeś tylko w moich oczach. i pewnie nie tylko.

przeczytaj sobie mój post pod postem primo
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Na życzenie Czita - głód w Afryce

Post autor: s[h/z]inden »

A co, jeżeli Czit Cię, Arucardo, wyczitował i specjalnie chciał, żebyś taki temat założył..?
Jak to było zrobione dla zlewy, to mamy rodzyna roku normalnie xD

Ide coś zjeść, głodny jestem ;p
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Na życzenie Czita - głód w Afryce

Post autor: Arucardo_1 »

hahaha to możliwe :lol:


w każdym razie Czit strasznie narzekał, że zajmujemy się pierdołami a nie głodem w Afryce, no to się zajęliśmy.
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Na życzenie Czita - głód w Afryce

Post autor: AK »

Arucardo pisze:
Adriankiller pisze:a Ty Arucardo nabijasz sobie tymi tematami punkty respektu czy co? bo jak narazie to przez to straciłeś tylko w moich oczach. i pewnie nie tylko.

przeczytaj sobie mój post pod postem primo
jak by chcial to by sobie załozył widocznie wolał kogoś podstawić zeby to nie jemu się zebrało za głupi temat, lepiej się podeprzeć kimś jak się jest niepewnym co do reakcji na swoje czyny w tym przypadku głupi temat.

EDIT: to Ty mnie załamujesz głupim tłumaczeniem:P i nie wiem do czego miał służyć ten cytat jak dodałeś tą odpowiedz w czasie gdy ja pisałem swoja.
Ostatnio zmieniony 10-09-2008, 16:28 przez AK, łącznie zmieniany 2 razy.
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Na życzenie Czita - głód w Afryce

Post autor: Arucardo_1 »

AK, nie załamuj mnie
w każdym razie Czit strasznie narzekał, że zajmujemy się pierdołami a nie głodem w Afryce, no to się zajęliśmy.
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Na życzenie Czita - głód w Afryce

Post autor: eq2D »

Te!
Dla dwóch pierwszych panów - cieszcie się kur**, że nie mam moda/admina bo byście już wypierdolili stąd. Z tak kurewsko poważnego tematu wam się na żarty zebrało? Wypierdalać! (w dziale 2D się nawet nie odzywajcie, bo po banie macie - za głupotę)

A co do tematu - sam wspieram jak mogę (choć sam za dużo kasy nie mam) i kiedy tylko widzę stoiska (przy kościołach) "made in africa" to sponsoruje... ostatnio nabyłem sexi muszelkę na rzemyku;....a w ogóle to myślę nad wyjazdem.... na misję. Bardziej z czerwonego krzyżyka, bo chrześcijanin ze mnie jak z koziej dupy trąbką. Chciałym swoje życie poświecić temu co naprawdę ma wartość - ratowanie innych istnień... chce ale coś się wzbraniam, bom pizda. Temat poważny jak cholera.

Alucardo - jeszcze raz i ban (bez ostow)
PRIMO- WY-PIER-DA-LAJ

Szkoda mi Was... bo na razie macie gówno zamiast mózgu... Czit (raczej koleś, który ma pod kopułą) poprosił o coś poważnego a w zamian dostał...

Z każdym posiłkiem (powaga) który wpierdalam myślę o tym, że "ja mam, a oni nie...)... i co ja mogę zrobić. Dałem już większość swoich ciuchów na czerwony, staram się jak mogę... ale...

Kiedyś, za bajtla myślałem o tym, że zbawię swiat, że uratuje głodujące dzieci i... choć wiem, że to nie realne to wydaje mi się, że mogę wiele dla nich zrobić, tzn. chciałbym z całego serca. Na przeszkodzie stoi rzeczywistość i realia. Oddał bym życie (nie tylko swoje) za to żeby tym istotkom się lepiej żyło. Ja już dużo osób wyzwałem od "kurew" po tym jak usłyszałem wypowiedzi na temat "biednych czarnuchów". Spotykam się z głupota i ignorancją i niestety tu - na honi9e - też to ma miejsce...

Bez morału - szczerze dziś
Obrazek
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Na życzenie Czita - głód w Afryce

Post autor: Arucardo_1 »

eq2D pisze:Szkoda mi Was... bo na razie macie gówno zamiast mózgu... Czit (raczej koleś, który ma pod kopułą) poprosił o coś poważnego a w zamian dostał...

Przecież widać na kilometr, że wypowiedź Czita była ironiczna


Jednym ten temat przeszkadza, gdy wygląda na poważny, gdy wyjaśniłem że to tylko odpowiedź na post Czita - teraz znalazła się kolejna maruda, z zupełnie innej strony. O matko.
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Na życzenie Czita - głód w Afryce

Post autor: JJK »

To jawna prowokacja ale co mi tam...
Ludzie, jak robicie sobie jaja z tak poważnego tematu to ja już sam nie wiem co o Was sobie pomyśleć. Boki zrywać normalnie, ubaw po pachy... Może dla Was to okazać się czymś zbyt wielkie do ogarnięcia, by myśleć o tym poważnie. Są jednak na świecie ludzie, których to interesuje i którzy chcą pomóc i pomagają jak tylko mogą. Należą do nich również tacy, którzy mają swoje problemy, a mimo tego nie przestają o tym myśleć. Wypowiedziami tego pokroju oraz zakładaniem tego tematu pod takim motywem nie robicie nic innego tylko lejecie na trudy i poświęcenie tych wszystkich ludzi. Dla mnie naśmiewanie się z tego jest czymś godnym potępienia i piszę to serio.
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Na życzenie Czita - głód w Afryce

Post autor: eq2D »

Alucardo - na Twoim poziomie - ironicznie to Cię zrobili, a to żeś stał za drzwiami jak Bóg mózgami dzielił.... nie mój problem...? a jednak!

Jak Tyś w kondomie za oknem wisiał, to ja już kminiłem jak by tu ludziom uświadomić, że trzeci świat to też świat. Świat, który potrzebuje naszego wsparcia... nie Twojego. Na Twoje oddaje lekkim ciurkiem mocz.

ja wiem, że ta wypowiedz nie jest na temat (action - masz wolna drogę do bana) ale "dzieci z dobrego domu" Twego pokroju tylko i wyłącznie potwierdzaj tezę, że ból poczujesz dopiero wtedy kiedy kopa w mordę zarobisz. na mnie w tym temacie możesz liczyć..

Czekam na wypowiedz czita (nie zawiedż mnie).
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Kosz”