Gracjan Roztocki

Trafiają tu tematy stare, zdublowane, łamiące regulamin i wszystkie inne, które nie kwalifikują się do przebywania na forum.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Gracjan Roztocki

Post autor: Arucardo_1 »

Chiałbym wypromowac na tym forum nowa gwiazdę - i to z Polski. Niesamowity talent muzyczny, po odkryciu filmików Gracjana na youtube nie byłem w stanie oprzeć się pokusie zamieszczenia tu tego doskonałego i jakże poruszającego materiału.

Gracjan chciałby już wkrótce wydać płytę i zacząć koncertować.


Moje szalone życie:


Mój internet:


Bo gdy pada, pada deszcz


nagranie z występu Gracjana w Rozmowach w Toku



tego jest więcej - enjoy ;)
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Cargo
Graphic Master
Graphic Master
Posty: 246
Rejestracja: 03-08-2006, 10:11
Lokalizacja: Cz-wa

Re: Gracjan Roztocki

Post autor: Cargo »

widzialem jakis czas temu, mysle ze to nie bylo dobre wyjscie aby promowac tego pana tutaj. (kto słabszy ten nei wytrzyma)
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Gracjan Roztocki

Post autor: Bury »

Gracjan jest the best, mam nadzieje ze uda mu sie spelnic marzenie jakim sa koncery i wydanie plyciwa,najwazniejsze jest to ze nasz Narod go wspiera wystarczy przeczytac komentarze do filmiku
Arucardo pisze:nagranie z występu Gracjana w Rozmowach w Toku
Mnie te komentarze rozjebaly bardziej niz jego wystep.Wstyd dla drzyzgi ze puscila Gracjana na wizje.;p

Ma przeciez tylko 44 lata ,swiat nalezy do niego
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Gracjan Roztocki

Post autor: Mr_Editor »

Pokręcił gołym dupskiem w błocie i od razu z niego gwiazdę zrobili.... Powoli tracę wiarę w ludzkość..
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Gracjan Roztocki

Post autor: AK »

wezcie skasujcie ten temat bo zaraz bedzie tu 20 innych gwiazg ze smoga może temat o luntku i innych dałnach ?
ten gracjan tym co mowi pokazuje ze nie jest inny/wyjatkowy ale to ze jest nie przystosowany do zycia w społeczeństwie i nie jest nawet w 1% mężczyzna. powinien zostać pustelnikiem a nie "dawać ludziom szczeście" bo jedyne co daje to podnosi ludziom własne EGO dzięki pokazywaniu ze jest taki debil na ziemi. a to nie jest nic dobrego bo nikt nie powinien sobie podnosić własnej wartości podświadomie porównując sie do takich ludzi.
Ostatnio zmieniony 10-09-2008, 16:01 przez AK, łącznie zmieniany 2 razy.
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Gracjan Roztocki

Post autor: Yamada »

O w pizdu :o. Król jednak żyje!1;o

Co to za kiep bom nie 'na czasie' ostatnio?
Obrazek
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Gracjan Roztocki

Post autor: s[h/z]inden »

I ten temat musiał kieydś tutaj powstać... Wiedziałem to, tylko zastanawiałem się kiedy to będzie...

Jak mnie kumpel faszerował poczuciem humoru typu 'luntek', to i tego linka mi podesłał...
A ja Wam powiem, że mnie to nie rusza, bo jakiekolwiek Polskie 'gwiazdy' (wzeszłe i niewzeszłe) o klasie diskopolowej utrzymuję w głębokim poważaniu...

Ale dla ciekawostki powiem, że kiedy przy innym kumplu wspomniałem o tym gościu, sam zaczął śpiewać jedną z jego piosenek...

Aaaa! Niech się szerzy co chce ;p
Bury pisze:Wstyd dla drzyzgi ze puscila Gracjana na wizje.;p
przecież ten jej program nazywa się 'rozmowy w kroku', prawda? ;p
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Gracjan Roztocki

Post autor: Arucardo_1 »

Bury pisze:Wstyd dla drzyzgi ze puscila Gracjana na wizje.;p

no wiesz, osoba Gracjana znacznie podbiła oglądalność :D

znam co najmniej parę osób, które oglądały ten odcinek tylko dla niego ;p
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Hakuzaijo
Master
Master
Posty: 283
Rejestracja: 27-02-2007, 09:04
Lokalizacja: Z Japonii

Re: Gracjan Roztocki

Post autor: Hakuzaijo »

Taa... nie ma to jak tworzenie tematów na czasie ;]. Gracjan panoszy się po necie od WIELU, WIELU miesięcy. Wszyscy mają go za ćwoka i matoła ale jak sam mówi ,,ja i tak was wszystkich kocham" (no tak, od razu mi ulżyło). Jak jeden z panów ładnie zauważył, wystarczy poświecić gołą dupą w błocie, zaśpiewać trochę o byle czym i już jest się sławnym. Bo prawda jest brutalna, kretynów (przy całym szacunku dla gościa, mimo wszystko) NAJŁATWIEJ wypromować, tylko po co? A po to, że debilizm był, jest i będzie w modzie. Potwierdzeniem tych słów jest Luntek, Pan Kursor i reszta mniej lub bardziej znanych ,,dziwadeł". Tyle.
Zajmijmy się lepiej poznawanie ciekawych osób, dla których człek MA jakiś szacunek za to co robią np. AVGN lub Mr. Black lub Joy albo Capitol Hall
PS. Wiecie co Gracjan miał w ulubionych filmach? Mycie dupy w łazience przez jakiegoś grubego, starego Niemca :szok: Osz, kur**...
Nowa, kuźwa, mania :/ Widzicie poniżej :3
-------------------------------------------------------
nihonsun.net - wbijać tu panowie; wbijać;)
Awatar użytkownika
ReKus
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 01-10-2007, 15:43
Lokalizacja: Znienacka

Re: Gracjan Roztocki

Post autor: ReKus »

Ten koleś jest żenującym pedziem i mnie wqrwia xD (nawiązanie do pewnego tematu :P)
O, jak ja nie cierpię Smurfów!
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Gracjan Roztocki

Post autor: szyper »

Dla mnie to co on robi to jest komletne dno. Ani trochę mnie to nie śmieszy :/ Jedyne dobre to refren "mój kochany internecie". I tyle...
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Gracjan Roztocki

Post autor: Komandos »

Ten kolo jest żałosny i nie potrafi śpiewać, ba nie wiem czy on wogóle coś potrafi poza robieniem z siebie idioty. Już nawet Luntek jest lepszy od niego. IMO ten pajac nie zasługuje żeby był o nim temat na forum bo przez to, że ludzie o nim gadają kolo myśli, że jest kimś i dalej robi z siebie błazna. Gdyby taki dostał kilka razy porządnie po ryju od swoich 'fanów' to może by mu się odechciało 'śpiewania'.
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Gracjan Roztocki

Post autor: AK »

ej weźcie skasujcie ten temat. ten kolo to jest zwykły człowiek, ktory postanowil zrobic z siebie kretyna. nic wiecej.
do kasacji!! bo jak wchodzę na główną i widzę to na "szczycie" to mi się rzygać chce
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Gracjan Roztocki

Post autor: Dumian »

Nie wiem czym się ludzie jarają w takich filmikach, ale jakby nie patrzeć popularność, którą zdobywają te filmiki może dać do myślenia. Te wszystkie luntki i inne pseudo gwiazdeczki neta, które robią z siebie idiotów... Raz obejrzę, bo trudno nie widzieć jak na każdym kroku są jakieś linki, ale nigdy nie przekazuje dalej i się tym nie podniecam w stylu "o patrz patrz jaki debil". Raz obejrzę i zapominam, to chyba dobra metoda jak kogoś takie rzeczy nie ruszają.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Gracjan Roztocki

Post autor: Ana »

Mi się przykro robi że o największych debilizmach dowiaduję się z tego forum
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Kosz”