Moderacja forum/odwołania od decyzji

Tematy związane ze stroną, forum i profilami społecznościowymi Honmaru FGC, m.in. sugestie, pomysły, regulamin itp.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Primo
Master
Master
Posty: 225
Rejestracja: 02-08-2007, 11:03
Lokalizacja: wwa

Re: Moderacja forum/odwołania od decyzji

Post autor: Primo »

Przecież można mieć aż 6(!) ostrzeżeń co sie tak cisnieniujecie? Jak tak czytam sobie od czasu forum to wydaje mi sie wręcz nierealne bycie zbanowanym w trybie nie natychmiastowym czyli za komplet ost'ów. Najwięksi spamerzy maja po góra 3 :/
iTrick2Kill !!!
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Moderacja forum/odwołania od decyzji

Post autor: Mr_Editor »

Mi zależy żeby mieć czyste konto i mieć spokój.
A może to i szczegół ale dla mnie istotny. ;)
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Moderacja forum/odwołania od decyzji

Post autor: Lukas »

To, że się ciśnieniują to jedna heca, a to, że moderacja temu ulega, to druga heca xD
Yamada:
Jak dla mnie można go zdjąć, z tym, że w razie "powtórki z rozrywki" nowy warn utrzyma się znacznie dłużej.
Jak to przeczytałem, to zwątpiłem w regulamin xD
Przerąbane- nie dość, że ost dany zgodnie z regulaminem wróci (zamiast uczynić usera posiadaczem 2 ostów), to jeszcze minie duuużo czasu, zanim mu go znowu ściągną - żeby można było znowu po jakimś czasie dać następnego osta i w ten sposób user utrzymuje poziom ostów na poziomie max 1 ost, zamiast mieć 2 osty - które nie utrudniają użytkownikowi korzystania z forum w żaden sposób, a dodają jedynie klikania moderatorom. Dobrą hecą jest też : "Spokój, bo polecą osty!" - a przecież już samo to zdanie to OSTrzeżenie. Osty przecież do tego służą... Admin/mod zamiast spamować w jakimś temacie, to daje ost'a, czyli OSTrzeżenie i już wiadomo co jest cacy, a co be.Bawi mnie to forum pod tym względem - w czasach, kiedy po forach panoszy się fala bydła. Taka ostoja, ostatni bastion w którym można zaobserwować mentalność dobrotliwej babuni xD (stwierdzam, nie krytykuję)

Editor:
Mi zależy żeby mieć czyste konto i mieć spokój.
Mieć spokój, czyli zamiast regulaminowych 6 ostów i ban, mieć 8 ostów potrzebnych do bana.

<3 to forum xD

Można by jeszcze inaczej – zmienić regulamin tak, żeby co miesiąc następował reset wszystkich ostów – wtedy userzy będą mieli jeszcze większą trudność w nabiciu bana.

[ Komentarz dodany przez: Action: 17-09-2008, 17:27 ]
<prywata> Dumian, powiedz "tak", więcej nie będę pytał;)</prywata>
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Moderacja forum/odwołania od decyzji

Post autor: KRELIAN »

No bo w większości moderacja na tym forum to ludzie spokojni i wyrozumiali. Sam wolę czasem z czegoś pocisnąć niż bawić się w surowego moda. Inna sprawa, że osoby, które proszą się o nagrody i tak je dostają. Wiadomo, że zdarzają się wyjątki, no ale gdzie ich nie ma :).

Swego czasu też byłem zdania, żeby poziom był tu surowszy, bo zrobi się burdel itp. Dziś sam traktuję to forum bardziej bekowo niż poważnie (z wyjątkiem kilku osób), bo dla mnie to bardzo luźne miejsce i nie widze powodu do usuwania wszystkich postów które haczą o offa czy bicie ostami co sekunde. Zresztą, mam wystarczająco powagi w realu, by się tutaj wkręcać w poważne dysputy, choć nierzadko bawi mnie takie podejście innych. W każdym razie jest wesoło.

Editor nie przejmuj się, nie znasz dnia ani godziny ;).
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Moderacja forum/odwołania od decyzji

Post autor: eq2D »

A ja tylko powiem, że - jak na mój gust - to moderacja forum na jednych userów szczerzy kły, a na zachowanie drugich przymyka oko. Przykładów nie trza daleko szukać (minimalnie wzrokiem w lewo). Dziwie się, że ja mam jeszcze "czyste konto". Gwoli sprawiedliwości.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Moderacja forum/odwołania od decyzji

Post autor: Jo-Jo »

Na ten przykład odpowiem tak - Wujek Act bardzo lubi Starszego Brata eq ;) ( Flame Wars OFF )
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Moderacja forum/odwołania od decyzji

Post autor: eq2D »

To, że się z jakimś modem lubię, czy też nie, to nie ma nic do rzeczy - to nie telenowela, JoJRicardo ;)

Dziwi mnie jeno to, że to mody najwięcej "spamu" zarzucają. Nie moje forum - Wasza sprawa. Bawcie się.
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Moderacja forum/odwołania od decyzji

Post autor: Yamada »

Ja jestem bezstronny i np. nadal jestem za zdjęciem osta Jo-Jo.
Obrazek
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Moderacja forum/odwołania od decyzji

Post autor: mcl »

Apropos warnow, jakies szanse ze zostanie mi odjęty chociaż jeden warn ? Kamilam juz nie ma, wiec czepiac sie kogo tez nie ma, ale znajac mojego farta i tak bym wylapal tego 4, juz ostatniego :(
Jakies szanse ? Cos zrobic ? :P
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Moderacja forum/odwołania od decyzji

Post autor: KRELIAN »

Poczucie humoru jak widać w normie, a to podstawa :).
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Moderacja forum/odwołania od decyzji

Post autor: mcl »

ehh :P
Na jednym z for było tak, że jak ktoś chciał odpracować warna pisał jakiś tutek, czy inny artykuł na rzecz forum/ serwisu, i automatycznie zdejmowało się mu ( W zależności od treści merytorycznej danego artu) 1 do 2 warnów, w skrajnych przypadkach wszystkie. I to się sprawdzało, sam łacznie wyłapałbym z 10 warnów, a miałem ich ostatecznie 4 :P Dlatego chciałem się spytać, czy tu tak można ;-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Moderacja forum/odwołania od decyzji

Post autor: Aserot »

To że wyłapałeś 10 ostrzeżeń za dobrze o tobie nie świadczy :P
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Moderacja forum/odwołania od decyzji

Post autor: mcl »

Przynajmniej w cv niczego nie ukrywam :P

Modzi się na mnie uwzieli i tyle :]
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Moderacja forum/odwołania od decyzji

Post autor: Mr_Editor »

hmm... no to ponawiam prośbę i grzecznie proszę o zdjęcie [i bynajmniej nie chodzi mi o pamiątkę graficzną :P] warna od Any.... Baardzo proszę :) taki prezent na święta co? [albo raczej spóźniony poświąteczny prezent xD]
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Moderacja forum/odwołania od decyzji

Post autor: SubZero »

Że tak zacytuję twoją własną wypowiedź: " Mr_Editor: Cierpliwość się opłaci :) nie trać wiary :P "
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strona, forum, sociale”