Jak zrobić userbar

Zapytaj o cokolwiek.

Moderator: ModTeam

Zablokowany
Awatar użytkownika
obserwator
Beginner
Beginner
Posty: 17
Rejestracja: 08-08-2008, 11:50

Jak zrobić userbar

Post autor: obserwator »

Szukałem na necie tutoriali i znalazłem ale były one przeważnie nieczytelne i nieużyteczne.... przeważnie do wersji angielskich photoshopów

mam ps cs3 pl... więc chciałbym jakieś linki z dobrymi tutami do wersji polskich

dopbrze by było jakbyście sami zamieścili jakiś tutoriale tutaj


plus paczka z jakimiś fajnymi efektami :D

proszę najmocniej jak potrafię :padam:

jeżeli takowy lub podobny temat istnieje (nie chciało mi sie szukać) to zamknąć ten i dać linka do prawidłowego tematu
https://www.snesorama.us/board/showthread.php?t=18779 NET YAROZE development cd for psx game hacker and creators :D
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Jak zrobić userbar

Post autor: kemot722 »

Dla mnie userbar to po prostu mały obrazek w formacie 350 x 19 px. Najlepiej by było go zrobić w PS, żeby ładnie nanieść elementy na projekt. Jeśli umiesz wycinać fragmenty obrazków z tym czego jesteś fanem i nanieść je tak na pasek 350 x 19, żeby ludzie nie zgadywali czego jesteś fanem - to jest OK.
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Jak zrobić userbar

Post autor: Lukas »

obserwator pisze:plus paczka z jakimiś fajnymi efektami
O.O może zamiast samemu się za to zabierać i pisać szokujące rzeczy, to wykorzystałbyś
jakiegoś gotowego userbara udostępnionego w necie, albo poprosił kogoś o wykonanie specjalnie dla ciebie.
(Przy tym drugim życzę powodzenia).

edit: co wyście się tak na te "pytenia & pomoc" uparli? O.o
Całe forum jest od zakładania tak hmm.. "szczegółowych" tematów, jak: "Jak zrobić userbar"
(w tym przypadku, to pewnie jakiś dział o sztuce może byłby najlepszy, albo hyde park)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2944
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Jak zrobić userbar

Post autor: Dumian »

Jeśli nie chciało ci się szukać to znaczy, że aż tak bardzo nie chcesz nauczyć się tego robić. Wystarczyło wpisać w wyszukiwarkę słowo userbar i trafiłbyś np. na ten temat, poza tym na google też jest tego sporo. Dla ułatwienia dodam, że w temacie, który podałem znajduje się link do tutoriala po polsku.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Pytania & Pomoc”