tekken III pomoc

Zapytaj o cokolwiek.

Moderator: ModTeam

Zablokowany
owca89
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 31-10-2008, 11:09

tekken III pomoc

Post autor: owca89 »

Witam, zapewne wielu z was miało przyjemność zagrać w legendarnego tekkena III na psx-a, jako że jestem fanem tej gry chciałbym się czegoś dowiedzieć od kogoś z forum, mianowicie, mam problem niemogę odblokować wszystkich postaci ( ciągle 1 okienko mam wolne) chciałbym aby ktoś z forum podał mi spis wszystkich postaci w tekkenie 3 bądź jak odblokować tego ostatniego brakującego ....

Poniżej podam liste tych co już posiadam odblokowanych, grę przeszedłem w "arcade mode" dostałem 10 nowych, ale tego 1 nie umiem za nic odblokować

1. Anna
2. King
3. Eddy
4. Heihachi
5. Hwoarang
6. Jin
7. Julia
8. King
9. Kuma
10. Lei
11. Xiaoyu
12. Law
13. Mokujin
14. Nina
15. Paul
16. Yoshimitsu
17.Orge
18.True Orge
19.Gun Jack
20.Gon

21. ?????????




Ciekawe czy jest ktoś kto mi pomoże? Swoją drogą podejrzewam, że jest to devil Jim, ale nawet jeśli to niewiem jak go odblokować, jeśli ktoś zna odpowiedź niech napisze tutaj,najlepiej ze sposobem jak go zdobyć......

PS: Po tym co tu wyczytałem, myślę jednak, że może to być ten doktorek co się wije po ziemii cały czas,jednak dalej nie wiem jak go odblokować
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: tekken III pomoc

Post autor: kemot722 »

W Tekken 3 jest Devil Jin, ale tylko jako bohater ending'u Jina Kazamy. W Tekken 3 nigdy nim nie pograsz. Za to starasz sie o odblokowanie Dr Boskonovich'a, ale po co? :kwasny:

W downloadzie masz instalkę do gry w Tekken 3 Online => ePSXe emulator z netpluginem + rip TK3 + karta pamięci z odblokowanymi wszystkimi postaciami. :hyhy:

Jeśli jesteś za dążeniem samodzielnym do odblokowania wszystkiego co sie da - brawo! :padam: Pamiętaj jednak, że nie zakładamy tu topiców o kodach do gier jedynie odsyłamy do GameFAQs gdzie są kody do każdej gry, w tym do legendarnego Tekken 3 na PSX ;)
owca89
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 31-10-2008, 11:09

Re: tekken III pomoc

Post autor: owca89 »

kemot722 pisze:W Tekken 3 jest Devil Jin, ale tylko jako bohater ending'u Jina Kazamy. W Tekken 3 nigdy nim nie pograsz. Za to starasz sie o odblokowanie Dr Boskonovich'a, ale po co? :kwasny:

W downloadzie masz instalkę do gry w Tekken 3 Online => ePSXe emulator z netpluginem + rip TK3 + karta pamięci z odblokowanymi wszystkimi postaciami. :hyhy:

Jeśli jesteś za dążeniem samodzielnym do odblokowania wszystkiego co sie da - brawo! :padam: Pamiętaj jednak, że nie zakładamy tu topiców o kodach do gier jedynie odsyłamy do GameFAQs gdzie są kody do każdej gry, w tym do legendarnego Tekken 3 na PSX ;)
dzięki za odpowiedź tego szukałem, ja też Ci odpowiem czemu nie pobiore tego, otóż mam psx kupionego (niepotrzebuje emulatora na kompa ;p) byłem tylko ciekawy kto jest tym ostatnim, nie chcę też żadnych kodów, ponieważ gra na kodach to dla Mnie dupa a nie gra... ;d :)) można zamknąć
Zablokowany

Wróć do „Pytania & Pomoc”