Dead or Alive 4

Wszystko na temat gier z serii DoA - Dead or Alive.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Dead or Alive 4

Post autor: SubZero »

X360 bez problemu odpala oryginały ze starego X-a, nieco więcej roboty jest z prawie-oryginałami :P ale też się da. Co do podłączenia do monitora to wystarczy kabelek dokupić (sam takiego używam) i nie ma problemu.
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Dead or Alive 4

Post autor: JJxenon »

X Boxa 360 w tej chwili opłaca się kupić dla choćby bijatyk ;) ( przystępna cena za model Elite 1100-1200 zł za naprawdę fajową grafikę i wszystkie najlepsze bijatyki na jednej konsoli ;) ) . Sam mam zamiar kupić po nowym roku i pograć nareszcie po sieci z Innymi Osobami ;) ( a mogę pograć i w DOA4 , SC4 , VF5 , SF4 i kiedyś może w Tekken6 ^^ ) . Nie mam uprzedzeń do żadnej bijatyki i jestem Fanem wymienionych ;) . Czyli Sub Zero ;) mógłbym zagrać w NG tak ? , bo w NG 2 gram na X 360 Brata i niezłą ŻEŻNIĘ :D odstawiło Tecmo ( swoją drogą jest tam plansza z tym mostkiem i drzewkami z sakurą z DOA4 ! :D ) . A rozwiązanie z kabelkiem do monitora jest dobre :
Raz że lepsza grafika ;)
Dwa że nie potrzeba wydawać na telewizor LCD ;)
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Dead or Alive 4

Post autor: Ana »

Po ukazaniu się DoA4 i Xboxa 360 w necie było info, że konsola nie odpala DoA3. DoAU i DoAX tak, ale 3ki nie chce. Nie wiem ile w tym prawdy.
Obrazek
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Dead or Alive 4

Post autor: kemot722 »

Czytałem na pewnym forum, że DOAU odpala sie, ale gra nie czuje obecności czegokolwiek na czym mogłaby zapisać save'y. No, dobra, pożyję zobaczę na wydadzą VF5R. Jeśli tylko na PS3, to mnie nie stać i kupię XBOX dla DOAU i DOA3. Jeśli wydadzą VF5R na X360, to kupię X360.

W DOA4 miałem co prawda przyjemność grać. Pierwszy raz do było demo i mogłęm zagrać tylko Kasumi, Hayabusą, Bradem i Tiną - Brad mnie wtedy wciągnął :P Jak fulla w Empiku udostępnili klientom, to nie było już zabardzo jak dojść do konsoli - raz zagrałem Taga z kolegą na 10 minut dostosowując się do naklejki "Klienci są proszeni o odejście od konsoli po upływie 10 minut" :/
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Dead or Alive 4

Post autor: SubZero »

Według tej listy zarówno DoA3 jak i DoAU działa na X0. Jedyny warunek to posiadanie HDD, bo gry z X1 nie widzą memorki.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Dead or Alive 4

Post autor: Action »

Kurna, gierki z X1 działają znakomicie na X360 i koniec off-topa (posiadam X360Premium i tytułów na X1 mam chyba więcej niz na x360, wszystko działa bez problemu). :P
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Dead or Alive 4

Post autor: JJxenon »

Action pisze:Kurna, gierki z X1 działają znakomicie na X360 i koniec off-topa (posiadam X360Premium i tytułów na X1 mam chyba więcej niz na x360, wszystko działa bez problemu). :P
Czy na przerobionym X 360 też ? :P
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Dead or Alive 4

Post autor: Action »

JJXENON pisze:przerobionym X 360
Toż to podstawa ;)
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Dead or Alive 4

Post autor: JJxenon »

Dałeś mi Action ;) powód do kupna tej wspaniałej konsoli , może kiedyś Pogramy w coś po necie ( DOA4 , SC4 , VF5 , SF4 ;) )
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Dead or Alive 4

Post autor: mcl »

Dzisiaj zabrałem się za nabicie acziwa " complete story mode with all players"[ ;) ], i mam pytanie odnosnie fabuly:
Co łączy Kokoro z Heleną? Chodzi mi o koligacje rodzinne ;) i co łączy Lisę( La Mariposę) z projektem Doatec? Pojawiło mi się to w dialogach i nie daje mi to spokoju ;)
Co do samej gry. Ja tego nie czaje, teraz tu walka polega na przytwardzeniu do ściany przeciwnika i/lub odbijaniu go od ziemi jak pileczke pingpongowa. Nawet jeśli uda się wyprowadzić atak, przeciwnik go przechwyci :P
O online nie wspomne, grałem pare walk, ale zdarza się pare nupów które graja tylko 1 kombem. geeez...
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Dead or Alive 4

Post autor: Ana »

Kokoro i Helena są przyrodnimi siostrami. Ten sam ojciec.
Obrazek
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Dead or Alive 4

Post autor: mcl »

fęx ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Dead or Alive 4

Post autor: Yamada »

Lisa była naukowcem pracującym przy projekcie Epsilon.
Obrazek
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Dead or Alive 4

Post autor: mcl »

również fęx :]
A elliot ? Czemu on tam wogóle się znalazł, ten mały angol wogóle nie pasuje do koncepcji doa :/
Obrazek
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Dead or Alive 4

Post autor: kemot722 »

Eliot to uczeń Gen Fu. Nie jestem pewien czy nie jest spokrewniony z Helą - gdzieś czytnąłęm, że to jej brat, ale z forów internetowych można sie wiele nowych rzeczy dowiedzieć :/
Ostatnio zmieniony 20-03-2009, 21:51 przez kemot722, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dead or Alive”