HELP

Trafiają tu tematy stare, zdublowane, łamiące regulamin i wszystkie inne, które nie kwalifikują się do przebywania na forum.

Moderator: ModTeam

Zablokowany
krzysiekm15
Użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: 04-01-2009, 15:27

HELP

Post autor: krzysiekm15 »

kiedy naciskam ,,JOIN'' za każdym razem wyskakuje mi ,, This ROM is not available on your computer'' :zalamany: wszystko robię tak jak pisze w poradniku ale mi się nie udaje napiszcie gdzie popełniłem błąd :kwasny:
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: HELP

Post autor: SubZero »

Wszyscy robią wszystko tak jak w poradniku, ale jakoś nikt nie może tegoż poradnika doczytać do końca...
Poradnik pisze:- Komunikat "This ROM is not available on your computer!" pojawia się gdy próbujemy dołączyć do założonej już gry której nie posiadamy lub której nie odpaliliśmy u siebie. Pamiętaj, że jeśli uruchomiłeś grę TK3Online to tylko do niej możesz się podłączyć. Z kolei komunikat "This game is currently playing!" oznacza, że podłączamy się do już uruchomionej gry. Inny komunikat, który może pojawić się na serwerze to "Denied: Server does not allow playing this game!" - oznacza on, że dany serwer nie zezwala na zakładanie naszej gry. W tym wypadku należy zmienić serwer.
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: HELP

Post autor: Lukas »

http://www.google.pl/search?q=This+ROM+ ... =firefox-a

Na tej liście kliknij w pierwszy wynik.
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: HELP

Post autor: kemot722 »

Nie wiedziałem, że to w Google aż tak łatwo znaleźć :D
Zablokowany

Wróć do „Kosz”