tekken 5 dr psp

Forum poświęcone piątej odsłonie Tekkena oraz Dark Resurrection.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
mjód
Beginner
Beginner
Posty: 6
Rejestracja: 10-01-2009, 10:34

tekken 5 dr psp

Post autor: mjód »

no więc, jak widać w tytule pytania dotyczą tekkena piątki dr na psp,
1odp: czy można ściągnąć z internetu ubrania dla postaci? ja mam tylko, że moge zmienić kolor i tam pododawać pare szczegółów, a mi chodzi o inne ubranie, czy to się odblokowuje? jak tak to kiedy? ogólnie pytanie dotyczące wyglądu
2odp: jak się gra w arcade to tam pokazuje ile razy się przegrało, czy to ma jakieś znaczenie ?
odp3: gdy komuś już zmieniłam kolory ubrania, a chce powrócić do starych to da się to jeszcze zrobić? mi już nie pokazują się te standardowe kolory
odp4: czy ktoś zna jakieś kody ?

z góry dziękuję i pozdrawiam :oczami:
poliż mnie, i'm polish !
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: tekken 5 dr psp

Post autor: kemot722 »

W tym dziale znajdziesz odpowiedzi:
viewforum.php?f=88
mjód
Beginner
Beginner
Posty: 6
Rejestracja: 10-01-2009, 10:34

Re: tekken 5 dr psp

Post autor: mjód »

tylko, że tam wszyscy piszą jak wyglądają ich postacie, np: 'podoba mi sie xiaoyu w ubraniu miśka' ja nie mam tego przebrania ani zadnego innego, jak moge to mieć, czy to się da odblokowac czy co?
a, i: viewtopic.php?t=1660 można samemu tworzyć ubrania, lub ściśagać ze stronek czy źle zrozumiałam? jeśli można to jak?
poliż mnie, i'm polish !
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: tekken 5 dr psp

Post autor: Mr_Editor »

mjód pisze:a, i: viewtopic.php?t=1660 można samemu tworzyć ubrania, lub ściśagać ze stronek czy źle zrozumiałam? jeśli można to jak?
Ten temat dotyczy tekkena 3 :)
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: tekken 5 dr psp

Post autor: Ana »

Podalibyście konkretną odpowiedź a nie takie sranie w banie i nabijanie postów.

Sprawdź w customize czy one są do kupienia, a jak nie to spróbuj wybrać postać (np. Asuke) trójkątem bądź kółkiem. W wersji na PS3 dodatkowe stroje są od razu dostępne, z tego co wiem na PSP też. U Xiajki szkolny mundurek jest pod triggerem prawym. Kody raczej nie istnieją. Walki przegrane/wygrane w arcade mają tylko wpływ na rangę i "szpan" ;) A do oryginalnych kolorów można wrócić - default.
Obrazek
mjód
Beginner
Beginner
Posty: 6
Rejestracja: 10-01-2009, 10:34

Re: tekken 5 dr psp

Post autor: mjód »

a jak się robi default ? XD i co to tigger prawy ? bardzo przepraszam, ale nie jestem za bardzo doświadczona, ale wydaję mi się, że od tego jest forum :)

ps. ja nie mam żadnych strojów, jak walcze w arcade to np asuka ma różne stroje, lili tez i inni, a np jak ja biore w customize na lili to tylko dodatki i kolory, i tylko ta jej sukienka a w arcade jako moja przeciwniczka ma np spodnie itp, kompletnie nie wiem co zrobić :szok:
poliż mnie, i'm polish !
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: tekken 5 dr psp

Post autor: Ana »

Nie każdy ma dodatkowy ;) Poza tym naprawdę nie jestem pewna czy na PSP one nie są dostępne od razu. Sprawdź tą Asukę czy ma 4.

Trigger hmm jak masz PSP to są te guziczki jakby u góry,
http://img201.imageshack.us/my.php?imag ... d01oc8.jpg

Deafult... no equip?
Obrazek
mjód
Beginner
Beginner
Posty: 6
Rejestracja: 10-01-2009, 10:34

Re: tekken 5 dr psp

Post autor: mjód »

a to wiem tiggery r1 i l1 XD to ok rozumiem, askuka nie działa (wchodze w customize naciskam trójkąt, kwadrat, wszystko i nie działa) a jak xiaoyu na customize naciskam tiggera prawego to tylko mi ją przybliża, ale lewego oddala, to ja nie wiem..

czyli teraz nie rozumiem, jak przywrócić dawny strój ? XD pokolei :wstyd:
poliż mnie, i'm polish !
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: tekken 5 dr psp

Post autor: Ana »

Nie w customize naciskasz tylko np. w arcade
Obrazek
mjód
Beginner
Beginner
Posty: 6
Rejestracja: 10-01-2009, 10:34

Re: tekken 5 dr psp

Post autor: mjód »

a tak jest ! dzięęęęęęki bardzo ! :padam: i w nich można tylko walczyć, a nie ma ich w customize, czyli nie można zmieniać kolorów ?
i jeszcze tylko, jak powrócić do starej wersji kolorów ubrania ?
poliż mnie, i'm polish !
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: tekken 5 dr psp

Post autor: Ana »

Asuki i Xiaoyu mundurki można kolorować ;)

Najezdzasz na opcje wybierania koloru i tam powinno być do wyboru no equip lub default
Obrazek
mjód
Beginner
Beginner
Posty: 6
Rejestracja: 10-01-2009, 10:34

Re: tekken 5 dr psp

Post autor: mjód »

boże ja cię strasznie męcze :wstyd: ale jak biore arcade i mam strój a jak już mam customize to już mam stary, czy jak walcze w tym stroju to musze coś nacisnąć czy jak ?
poliż mnie, i'm polish !
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: tekken 5 dr psp

Post autor: Ana »

Wejdź do customize, tam masz podział na itemy jakie chcesz kupić - head, face, upper body, lower body i kolory, no nie? I teraz weź zobacz który masz kolor zmieniony, to najezdzasz tam i dajesz default/no equip


http://tekkenzaibatsu.com/tekken5dr/item.php?id=asuka
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 5 oraz Tekken DR”