King MC

Trafiają tu tematy stare, zdublowane, łamiące regulamin i wszystkie inne, które nie kwalifikują się do przebywania na forum.

Moderator: ModTeam

Zablokowany
Swietlik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 13-01-2009, 17:55

King MC

Post autor: Swietlik »

Cześć. Na początku chciałbym zaznaczyć, że jestem początkujący. Mam prośbę. Właśnie dostałem niezły łomot od Kinga :) Sam nim troszkę gram i umiem kilka chwytów zrobić pod rząd. Niestety mój szanowny rywal potrafił dużo więcej kombinacji. Czy mógłby mi ktoś podrzucić jakiś poradnik? Spis co po kolei nacisnąć? Sam znam tylko:
>\/ 1+2, | 2,2,1+2 | itd. Pewnie doświadczeni wiedzą o co chodzi. Mój przeciwnik zrobił kilka chwytów i kończyło się to takim "turlaniem". Na tym mi najbardziej zależy. Chcę się nauczyć grać właśnie Kingiem, więc każda kombinacja bardzo mile widziana. Czy znajdzie się ktoś do pomocy? Byłbym bardzo wdzięczny. Z góry dziękuję i pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: King MC

Post autor: Mr_Editor »

Temat poświęcony kingowi powinieneś coś znaleźć... ewentualnie to było mi swego czasu pomocne...
chwyt o który ci chodzi to zapewne rolling death crandle i na pewno znajdziesz go w poradniku z drugiego linku...
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: King MC

Post autor: Ana »

Zamykam i kosz
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Kosz”