TK3Online by Honmaru

Rozmowy związane z rozgrywką sieciową w najlepszą bijatykę online.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Achmed
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 12-01-2009, 05:33

Re: TK3Online by Honmaru

Post autor: Achmed »

Witam!
Jestem na tym forum i na stronie od nie dawna i szukam pomocy. Mianowicie, jak moge się zalogować do Ligi tekken3 online??
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: TK3Online by Honmaru

Post autor: Dumian »

Nie ligi a rankingu, jak się zalogować (i zarejestrować) możesz się dowiedzieć tutaj.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Achmed
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 12-01-2009, 05:33

Re: TK3Online by Honmaru

Post autor: Achmed »

Wielkie dzięki Ziom!!!!
Awatar użytkownika
psycho4rent
Grand Master
Grand Master
Posty: 318
Rejestracja: 06-10-2008, 07:26
Lokalizacja: Z nienacka.
Ogrywam: UMK3

Re: TK3Online by Honmaru

Post autor: psycho4rent »

nie wiedziałem gdzie napisac.

Mozę ktos mi podrzucic plik TK3Ocpka.dll, bo gdzies mi sie zgubił, moze przypadkiem usunałem, nie wiem.

bardzo prosze o pomoc.
[center]Obrazek

Mame Tutorial | Umk3 combo faq
Kto gra w umk3 na p2p?[/center]
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: TK3Online by Honmaru

Post autor: Mr_Editor »

ściągnij sobie instalkę jeszcze raz...
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: TK3Online by Honmaru

Post autor: Bury »

Awatar użytkownika
psycho4rent
Grand Master
Grand Master
Posty: 318
Rejestracja: 06-10-2008, 07:26
Lokalizacja: Z nienacka.
Ogrywam: UMK3

Re: TK3Online by Honmaru

Post autor: psycho4rent »

Bury, thx
[center]Obrazek

Mame Tutorial | Umk3 combo faq
Kto gra w umk3 na p2p?[/center]
Majki83
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 29-01-2009, 18:55

Problem !!!!

Post autor: Majki83 »

Witam mam pewien problem z tk3

Tzn sciagnolem plik tk3 online ktory zainstalowalem do katalogu z emulatorem epsxe---nastepnie uruchomilem epsxe cutor gdzie skonfigurowalem pada i dziwek (tzn dzwiek off)...nastepnie wybralem moj obraz gry i pojawila sie tabela z serwerami itd....jednak kiedy wybieram serwer i chce sie polaczyc z jakas gra to wyskakuje ze gra juz jest grana mimo ze w grze jest napisane 1/2 i tak zawsze....
Nie wiem czym to jest spowodowane- moze byc ze gre mam w wersji USA i nie chce dzielac czy cos innego??....albo jak cos to czy ktos moze wskazac gdzie wersje jap do zassania
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: TK3Online by Honmaru

Post autor: Lukas »

niezależnie od ilości osób w grze, czyli na przykład : 1/2, 2/2, 3/2, albo i więcej jest jeszcze status gry, tzn albo PLAYING, albo WAITING - do gier z tym pierwszym się nie podłączysz. :)
Awatar użytkownika
dash
Beginner
Beginner
Posty: 20
Rejestracja: 21-01-2009, 04:17

Re: TK3Online by Honmaru

Post autor: dash »

Lukas pisze:niezależnie od ilości osób w grze, czyli na przykład : 1/2, 2/2, 3/2, albo i więcej jest jeszcze status gry, tzn albo PLAYING, albo WAITING - do gier z tym pierwszym się nie podłączysz. :)



I tu się z Tobą nie zgodzę,bowiem wielokrotnie z kimś grałem i nagle ktoś wbijał na stół (w trakcie gry ) był nawet jakiś ktoś hmm chyba "MASSMURDER" i wchodził w trwającą grę i kickował .To chyba zależy od wersji kaillery.
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: TK3Online by Honmaru

Post autor: Mr_Editor »

To o czym mówisz to już inna historia... ale jej szczegółów nie znam więc się nie wypowiem szerzej... Ale mnie rozbrajają tacy co wchodzą na serwer i grają w pojedynkę bo nie wiedzą, że wystarczy wyłączyć wcześniej kaillerę, żeby w singlu pograć :P
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: TK3Online by Honmaru

Post autor: kemot722 »

Mr_Editor pisze:mnie rozbrajają tacy co wchodzą na serwer i grają w pojedynkę bo nie wiedzą, że wystarczy wyłączyć wcześniej kaillerę, żeby w singlu pograć :P
No, a ty byś nie chciał zagrać w single'a online ? Wszystkiego trzeba spróbować :P
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: TK3Online by Honmaru

Post autor: SubZero »

To już robota admina, oryginalny serwer co prawda nie ma takiej opcji, ale teraz większość używa różnych modyfikowanych, w których bez problemu można zablokować uruchamianie gier 1P.
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: TK3Online by Honmaru

Post autor: Dismaster »

Mr_Editor pisze:To o czym mówisz to już inna historia... ale jej szczegółów nie znam więc się nie wypowiem szerzej... Ale mnie rozbrajają tacy co wchodzą na serwer i grają w pojedynkę bo nie wiedzą, że wystarczy wyłączyć wcześniej kaillerę, żeby w singlu pograć :P
Akurat to jest dobry pomysl zeby oswoic sie z warunkami online ;] sam tak robilem bo cwiczenie dajmy na to juggli offline to zupelnie inna bajka niz robienie ich online.
Before you see the light you must die...
Vizard
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 26-02-2009, 23:08

Re: TK3Online by Honmaru

Post autor: Vizard »

Witam. Czy istnieje możliwość grania zarówno poprzez TK3Online i korzystania z epsxe skonfigurowanego tak żeby można było grac na dwa pady? Chodzi mi o to że po zainstalowaniu TK3Online nie mogłem odpalić tamtego, czyli mogę grać tylko przez neta a jak chce offline to nie moge konfigurować drugiego pada bo mi znów online nie będzie działać odpowiednio. Chcę żeby czasem jak ktoś przyjdzie można było zagrać normalnie na dwa, z dźwiękami itd.. A innym razem chcę zagrać online. Tylko żeby wrócić do tego zwykłego epsxe samo odinstalowanie online nic nie dało. Musiałem przywracać system bo instalator zrobił takie zmiany ze się nie dało odpalić przez stary emulator (błąd ładowania TK3Ocpka.dll o ile dobrze zapamiętałem). Więc, da się je mieć na raz czy nie za bardzo? :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o TK3Online”