mIRC Honmaru Edition

Tematy związane ze stroną, forum i profilami społecznościowymi Honmaru FGC, m.in. sugestie, pomysły, regulamin itp.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

mIRC Honmaru Edition

Post autor: Action »

W odpowiedzi na niekończące się pytania "Jak ustawić? Jak dołączyć? Dlaczego mi nie działa?" i tekstów typu "Nie chce mi się w tym grzebać. Za dużo roboty." EOTT postanowiło stworzyć "własnego" klienta IRC, który będzie maksymalnie przystępny zarówno dla laików jak i doświadczonych IRCowników.

mIRC Honmaru Edition jest paczką zawierającą (obecnie najpopularniejszego) klienta mIRC z pluginem NoNameScript, skonfigurowanym tak by nawet największy laik nie miał z nim problemu (całość polega na instalacji i... uruchomieniu). Mały kombajn podany w jak najbardziej przystępnej formie, który spełni wymagania najbardziej wybrednych. :)

Wielkie podziękowania należą się SubZero, gdyż to on odwalił lwią część roboty, moja była tylko koncepcja i support w postaci paczek z ircem. ;)

A teraz sedno czyli pare linków:

mIRC Honmaru Edition
Temat na forum o kanale #Honmaru


Pozdrawiam i życzę miłego IRCowania :)
Ostatnio zmieniony 22-03-2009, 18:07 przez Action, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: mIRC Honmaru Edition

Post autor: Aserot »

Nice teraz można pomyśleć coś o weekendowych turkach gdy irc będzie bardziej przystępny.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strona, forum, sociale”