problem z ponownym uruchomieniam gry

Zapytaj o cokolwiek.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
piasekmaster99
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 31-05-2009, 14:37

problem z ponownym uruchomieniam gry

Post autor: piasekmaster99 »

elo ludziska mam taki problem jak pierwszy raz ściągnąłem emulator z cutorem i odpaliłem go na online wszystko było jak najbardziej ok tylko gdy skończyłem grać i wyłączyłem grę chodzi o tenkkena nie mogłem zmienić na inny serv jak by sie zablokował program. wiec go wyłączyłem całego i przy ponownym uruchomieniu na tych samych ustawieniach graficznych wyskakuje mi komunikat "wystąpił problem z aplikacja ePSXe.exe ..." nie chce mi sie uruchomić ;/ wiec zmieniłem ustawienia graficzne na automatyczne "FAST" :] jej uruchomiło mi sie ale gdy skończyłem grac znowu ten sam problem i tak zakaz dym razem tylko z tym ze jak zmienię teraz ustawienia graficzne choćby o rozdzielczość to i tak mi się nie chce uruchomić gra tylko ten denerwujący komunikat wyskakuje "wystąpił problem z aplikacja ePSXe.exe ..." Zaje fanie :/

czaji ktoś oco biega z tym wszystkim sorki za kropki
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: problem z ponownym uruchomieniam gry

Post autor: Dumian »

Kliknij szybko STOP zanim lista serwerów zacznie się odświeżać, a najlepiej to zmień klienta na Kaillere P2P. Jeśli to nie pomoże sprawdź ten temat.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
piasekmaster99
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 31-05-2009, 14:37

Re: problem z ponownym uruchomieniam gry

Post autor: piasekmaster99 »

dzieki dumian za towja rade z kailleraclient.dll wszystko teraz jest ok servery szypciej są odnajdywane i niema problemu z ponownym graniem w tekkena i nie wyskakuje komunikat tylko mam pytanko jak mozna usunac ten bład z zmiana servera po skaczonej grze

bo jak chce zmienic NP. z Germany na Poland to nie pojawia sie lista serwerów utworzonych przez graczy tylko musze wyłaczyc program i odnowa go uruchomić

a i jeszcez jedno tak dla mo jej inf. w jakie gry mozna jeszcez grać przez online ??
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: problem z ponownym uruchomieniam gry

Post autor: Frizen »

Kazde gry z psx, ktore maja opcje gry na 2 osoby. Najlepiej grac na zripowanym obrazie czyli takim bez filmikow,dzwiekow itp.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania & Pomoc”