Weekendowe Turki

Nowy cykl turniejów Weekend Cup to innowacyjne przedsięwzięcie szybkich, regularnych rozgrywek. Inicjatywa Honmaru skierowana do graczy ceniących intensywne emocje i pojedynki odbywające się w sposób ciągły, za jednym podejściem.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Weekendowe Turki

Post autor: Aserot »

Już rozwijam temacik planuje poprowadzić serie szybki turniejów które będą rozgrywane w weekendy. Tak by każdy mógł wygospodarować chwilkę czasu na rozegranie tura. Oczywiście nie było by grup od razu DE lub system pucharowy ( zależne od ilość zawodników ). By wszystko szło szybko i sprawnie tur był by podzielony na bloki czasowe w których każdy gracz musiał by rozegrać walkę. NP: start tura o godzinie 10 i do 12 uczestnicy tura mają czas by rozegrać swoją walkę inaczej lecą walkowery, później kolejny dwu godziny blok i tak aż do końca turka. ( oczywiście szczegóły są jeszcze do ustalenia ).

Na początek proponuje zagrać w Garou Mark of the Wolves.

Piszcie co o tym myślicie i jak co to zaczynamy zapisy ewentualny start pierwszego turnieju planuje na 8-9 listopada. Zapisy zakończą się dzień wcześniej.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Weekendowe Turki

Post autor: SubZero »

Jak dla mnie pomysł ciekawy, zobaczymy jak będzie z reakcją. Co do uczestnictwa to akurat 8 prawdopodobnie mnie nie będzie, a później się okaże.
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: Weekendowe Turki

Post autor: czit »

moim zdaniem powinno byc od razu DE bo to i tak sporo czasu zedzie - ot taka moja pusta sugestia
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
Zachariasz
Elite player
Elite player
Posty: 138
Rejestracja: 16-09-2007, 21:43

Re: Weekendowe Turki

Post autor: Zachariasz »

"Fpyte" pomysł :) Nareszcie nie trzeba będzie czekać miesiąc na koniec zapisów, kolejne 2 na eliminacje, a później jeszcze na finały. U mnie to różnie wygląda z weekendami, ale jak będę mógł chętnie dołączę.

Brawo Aserot dobrze kombinujesz :cwaniak:
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Weekendowe Turki

Post autor: Aserot »

czit pisze:moim zdaniem powinno byc od razu DE bo to i tak sporo czasu zedzie - ot taka moja pusta sugestia
Pisałem o tym na początku, że nie przewiduje grup w tych turach ( byłby dużo większy problem z realizacją ), a do DE też musi być odpowiednia liczba ludzi by dało się je sprawnie przeprowadzić. Choć tak jak napisał Sub zobaczmy jaki będzie odezw wiary.

No i pomyślałem, że dobrze było by po każdym etapie tura wyznaczyć czas np: 15 min kiedy to uczestnicy mogli by przedstawić logi z GG lub inny dowód, że to im należy się wygrana. Pozwoli to uniknąć niepotrzebnych zgrzytów na forum. Brak odzewu = rzut monetą. I myślę że obecność uczestników na Ircu również bardzo ułatwiła by przeprowadzenie takiego tura, ale nie wiem jak by wszystkich zmusić :P.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Weekendowe Turki

Post autor: SubZero »

Najlepszym sposobem imo przeprowadzenia tego było by żeby wszyscy uczestnicy w momencie rozpoczęcia wbili na IRCa (ewentualnie na 2df'a czy GGPO) i tam siedzieli do zakończenia. Wtedy nie było by problemów z komunikacją (i z logami też - Henryk czuwa :P )
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Weekendowe Turki

Post autor: Dumian »

Bardzo dobry pomysł. Niestety ja w weekendy jestem zwykle niedostępny do gry :/ ale ogólnie myślę, że takie turki powinny się sprawdzić, byle tylko dotrzeć do odpowiednio dużej grupy ludzi (może jakiś news na stronie przed zapisami). Za czasów Kwonho pamiętam sam w czymś takim brałem udział i widziałem, że wsio może przebiegać sprawnie i bezproblemowo. No i zgadzam się z Subem, że dobrym wyjściem byłoby zebranie wszystkich w jednym miejscu (IRC).
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
HardyKAT666
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 01-04-2009, 13:17
Lokalizacja: Śląsk
Ogrywam: Mortal Kombat,Street Fighter,Bijatyki 2D,Bomberman ;)

Re: Weekendowe Turki

Post autor: HardyKAT666 »

Pomysł całkiem niezły, tyle że ja np: wole takie turki grać w weekendowe noce :D
God of Polish Metal Is Only One: KAT! Hail KAT!

Mortal Kombat Rulez!
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Weekendowe Turki

Post autor: Aserot »

No szykuję się pierwsza edycja weekendowych zmagań. Na razie zarzucam tylko garść informacji szczegółowy regulamin pojawi się już wkrótce.

1: Grać będziemy w Street Fighter III 3rd Strike: Fight for the Future
2: Zapisy będą odbywać się na Ircu dnia 6 czerwca o godzinie 12
3: Na czas trwania turnieju obowiązkowa jest obecność na kanale #honmaru
4: grać będziemy za pomocą klienta 2df

Jeżeli pomysł się wam spodoba możecie liczyć na całą serie takich eventów i to dużo częściej. Fani 2d powiń być zadowoleni bo to głównie takie tytuł będziemy grać :D. Tak więc czekajcie na pojawienie się specjalnego tematu/info na stronie.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Dreamcaster
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 87
Rejestracja: 18-03-2006, 19:48

Re: Weekendowe Turki

Post autor: Dreamcaster »

Aserot pisze:No szykuję się pierwsza edycja weekendowych zmagań. Na razie zarzucam tylko garść informacji szczegółowy regulamin pojawi się już wkrótce.

Tak więc czekajcie na pojawienie się specjalnego tematu/info na stronie.
Jeszcze 22 godziny do tura, a zadnych konkretnych informacji jeszcze nie ma ;)
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Weekendowe Turki

Post autor: Aserot »

samuel666 pisze:Jeszcze 22 godziny do tura, a zadnych konkretnych informacji jeszcze nie ma ;)
Ale zaopatrzyłeś się już w 2df i mIRC'a by honmaru ;).

Zawsze w razie potrzeby możesz bić na moje GG: 6044700 lub na już zainstalowanego irc'a.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Dreamcaster
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 87
Rejestracja: 18-03-2006, 19:48

Re: Weekendowe Turki

Post autor: Dreamcaster »

Aserot pisze:Ale zaopatrzyłeś się już w 2df i mIRC'a by honmaru ;).
Jasne, mam zainstalowane 2df/ggpo a na #honmaru siedze prawie codziennie pod nickiem Dreamcaster :)
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Weekendowe Turki

Post autor: gascan »

Zagram chętnie jak nie zapomnę.


Bany: Ken, Chun Li (żartuję, kur**)
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
RED SKULL
Beginner
Beginner
Posty: 20
Rejestracja: 09-09-2007, 12:25
Lokalizacja: Skoczów

Re: Weekendowe Turki

Post autor: RED SKULL »

proponuje kofa 2k
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: Weekendowe Turki

Post autor: Arris »

albo Garou :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weekend Cup”