Co was irytuje w T3Online??

Rozmowy związane z rozgrywką sieciową w najlepszą bijatykę online.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Frizen »

"nie kłóć się z idiotą.... najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem"
Czyli jak ktos Cie wyzwie, to stajesz sie takim samym "noobem" jak on, bo zaczynasz sie z nim klocic. A ogranicza sie to do zdan typu "nie umiesz grac","jestes noobem","ty wiekszym" i inne bardzo ambitne wyzwiska :P. Wiekszosc osob z wyzszej polki jest do tego poprostu przydzwyczajonych, a Ty grajac z przypadkowymi ludzmi musisz sie z tym liczyc.
Saj
Elite player
Elite player
Posty: 177
Rejestracja: 16-02-2009, 16:51

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Saj »

Frizen pisze:"nie kłóć się z idiotą.... najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem"
Czyli jak ktos Cie wyzwie, to stajesz sie takim samym "noobem" jak on, bo zaczynasz sie z nim klocic. A ogranicza sie to do zdan typu "nie umiesz grac","jestes noobem","ty wiekszym" i inne bardzo ambitne wyzwiska :P. Wiekszosc osob z wyzszej polki jest do tego poprostu przydzwyczajonych, a Ty grajac z przypadkowymi ludzmi musisz sie z tym liczyc.
Zgadzam się z przedmówcą.
Chyba nic więcej dodać nie trzeba. Pamiętajmy że to iż kłócimy się z jakiś krzykaczem świadczy także od nas. Martwi mnie tylko ilość takich przypadków:/ wiem że większość graczy nie ma bynajmniej wykształcenia wyższego ale ludzie! Szanujmy się przez szacunek do innych ehhhhh....
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Frizen »

Akurat wyksztalcenie nie ma tu nic do rzeczy. Patrz na moj wiek - nie skonczylem nawet sredniej szkoly :P Bardziej od wychowania to zalezy.
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Lukas »

Saj pisze:Też zaglądaj do słownika to czasem kosztuje ale tylko czas.
O.O yyy? to prawdopodobnie odpowiedź do Burego (mam nadzieję).
Saj pisze:Sam się zapętliłeś, podałeś definicję nooba, a że mówisz że ja też tak robię?
W którym momencie się"zapętliłem"?
Wytłumacz.
Bo widzisz, ja wprawdzie "powiedziałem", że ty podajesz definicję nooba, tylko że twoja definicja nooba i "moja" różnią się znaczeniem.
Upraszczając: twoja nie jest poprawna, a "moja" jest poprawna.
I mnie tu nie chodziło o sam fakt pisania przez ciebie definicji, tylko mnie chodziło o to, że twoja definicja jest błędna.
(A teraz dodatkowo chodzi mi równiez o to, że uparcie nie chcesz tego pojąć).
Saj pisze:Otóż nie, raz tak zrobiłem podczas zdenerwowania i przeprosiłem tą osobą( a że to był zwykły idiota, ksywy nawet nie pamiętam, to pienił się dalej to se odpuściłem).
Przyznałeś się właśnie do drugiego przypadku, w którym wyzywałeś kogoś od noobów (nie wiedząc co to "noob"(ale to w tej chwili szczegół).
Pierwszy taki przypadek (w tym temacie) nastąpił tu:
Saj pisze:Nooby istnieją:P ale są to gracze którzy naprawdę nic nie umieją dopiero zaczynają grac w T3.
Tą krótką wypowiedzią wyzwałeś wszystkich POCZĄTKUJĄCYCH (newbe) od NOOB'ÓW.
Jeżeli jeszcze nie zrozumiałeś, to ujmę to prościej: określenie "noob" jest obraźliwe.
Natomiast określenie "newbe" nie jest obraźliwe.
Nie wiedząc o tym, co dokładnie oznacza określenie "noob" stosujesz je w stosunku do ludzi, którzy noobami NIE SĄ (czyli obrażasz tych ludzi i nie zdajesz sobie z tego sprawy).
W mmo wprawdzie część zasad jest "inna", albo zwyczajnie część zasad jest naginana, ale to tylko dlatego, żę ogólnie całe mmo jest "inne" i produkuje na skalę przemysłową nolifów.
Saj pisze:Nie oszukujmy się, robią w koło to samo a skuteczności im za grosz.
Tu dla odmiany pomyliłeś kapuściarza z noobem.
Saj pisze:Jak poznać? Dzielę Noobów na 2 kategorie :
1. Krypto Noob - bierze jakąś tam postać (Jin, King, Lei) jak przegra przerzuca się na Boba albo Edka
2. Noob pełną gebą:P- Bierze Boba albo Edka od razu :D
No jest jeszcze hiper Noob ktory bierze Od samego poczatku Edka:P
I kolejny dowód na to, że nie masz pojęcia co to jest noob, chyba, że ty CELOWO obrażasz newbe, to wtedy przepraszam, że "obraziłem" ciebie pisząc, że nie wiesz co to jest noob.
Saj pisze:Oczywiście nie mam nic do dobrych graczy którzy graja tymi postaciami.
Nie masz nic do dobrych graczy, ale ewidentnie masz coś do początkujących :p
Saj pisze:Co mnie denerwuje ? Przede wszystkim hamstwo
Widzisz, mnie na przykład nie tyle denerwuje, co raczej bawi, jak ktoś wyzywa ludzi od chamów pisząc "ham" (chodzi o błąd ortograficzny), bo to wygląda dla mnie tak, jakby cham wyzywał od chamów xD (ale to jest moje subiektywe odczucie, więc proszę nie księgować).
Saj pisze:Smutne to że ludzie nie mają innych sposobów by się dowartościować , zal mi ich.
No smutne.
Saj pisze:Hołota i dresiwo jednym słowem.
Dowartościowałeś się (nie masz innych sposobów?)
Saj pisze:Faktycznie NIGDY nie zaczynam pierwszy, Często ludzi rzucają bluzgami na prywacie po czym szybko uciekają ( bo tacy kozacy są hehehe) więc odpowiadam im wszem i wobec:P
Taki myk, żeby się dowartościować?
Saj pisze:Więc nie wypowiadaj się na temat na który nic nie wiesz( bo jak masz wiedzieć nie jesteś mną:)).
To, że nie jestem tobą, to się zgadza, ale wiedzieć o pewnych rzeczach mogę (wyobraź sobie) nie będąć tobą.
Saj pisze: Frizen napisał/a:
"nie kłóć się z idiotą.... najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem"
Czyli jak ktos Cie wyzwie, to stajesz sie takim samym "noobem" jak on, bo zaczynasz sie z nim klocic. A ogranicza sie to do zdan typu "nie umiesz grac","jestes noobem","ty wiekszym" i inne bardzo ambitne wyzwiska :P . Wiekszosc osob z wyzszej polki jest do tego poprostu przydzwyczajonych, a Ty grajac z przypadkowymi ludzmi musisz sie z tym liczyc.


Zgadzam się z przedmówcą.
Właśnie swoim zachowaniem, albo przynajmniej tym zachowaniem, które opisujesz jako twoje, udowadniasz, że się z przedmówcą nie zgadzasz.
A nie zgadzasz się dlatego, ze się KŁÓCISZ z idiotami (w tym miejscu to opisujesz):
Saj pisze:Faktycznie NIGDY nie zaczynam pierwszy, Często ludzi rzucają bluzgami na prywacie po czym szybko uciekają ( bo tacy kozacy są hehehe) więc odpowiadam im wszem i wobec:P
Saj pisze:Chyba nic więcej dodać nie trzeba. Pamiętajmy że to iż kłócimy się z jakiś krzykaczem świadczy także od nas.
To teraz pytanie (podchwytliwe): O czym (w twoim przypadku) może świadczyć fakt, że kłócisz się z krzykaczami?
Saj pisze:Martwi mnie tylko ilość takich przypadków:/
Ilość jest faktycznie dobijająca, ale dodatkowo dobija to, że niektóre przypadki są naprawdę ciężkie (aluzja).
Saj pisze:Szanujmy się przez szacunek do innych ehhhhh....
No szanujmy się(siebie?) i szanujmy innych.

W świetle twoich argumentów można dojść do wniosku, że bardzo dobrą metodą okazywania szacunku innym jest wyzywanie ich od noobów.
Ostatnio zmieniony 24-08-2009, 15:52 przez Lukas, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Bury »

Boze Lukas Twoje posty sa tak zjebane ze az czytac sie tego nie da.Dodam ze wielu forumowiczow podziela moje zdanie.

Pozdrawiam

Edit"

Tez dam Ci zadanie do wykonania:

Zamknij oczy, przypomnij sobie jakis swoj post/temat.....
[Spoiler ]
OOO widzisz zjebany
Edit

No nie wyszedl nie wyszedl..ale to chyba nie pierwszy raz co? PM jak cos
Ostatnio zmieniony 24-08-2009, 16:08 przez Bury, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Lukas »

Które posty konkretnie (poza tym wyżej).
Odpowiedź: "wszystkie" mnie nie satysfakcjonuje...

Również pozdrawiam

edit: edytowałem posta wyżej i zostawiłem "rdzeń", doszło do mnie, że dowcip mi nie wyszedł.
Które z reszty moich postów są zjebane?

edit2: prosiłbym o konkrety/argumenty
Ostatnio zmieniony 24-08-2009, 19:43 przez Lukas, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: KRELIAN »

Lukas kiedyś jednak musimy się napić :D.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Action »

Nawet nie chce wnikać co tu się dzieje, czy Lukas masz racje czy nie, ale to powyższe cytowanie 2-3 słów i taka sama króciutka riposta przypomina mi ulubioną grę użytkowników PE - Ping-pong, ping-pong, ping-pong...

Sam najlepiej wiesz, że z twojej wypowiedzi nie wyniknie nic innego jak kolejny set.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Yamada »

Mnie natomiast martwi jak ludzie z ograniczonym światopogladem chcąc zabłysnąć wypisują kompletne, nieprzemyslane brednie. Noob, newbie to początkujący - ktoś kto zaczyna swoją przygodę z grą itd. Jak ktoś już jakiś czas gra i nie podnosi poziomu to jest to osoba która po prostu lubi sobie pograć, ale nie przywiązuje do gry zbyt dużej wagi - włącza, ponaciska przyciski i zadowolona wyłącza. Idąc tokiem waszego rozumowania każdy jest noobem bo:
-kumasz szachy, ale nie jesteś za dobry - jesteś dla inego gracza noobem
-masz gorsze oceny w szkole niż kolezanka/kolega - jesteś dla niej/niego noobem
-nie umiesz gotować tak dobrze jak mama - jesteś dla niej noobem

itd itp.

Kumacie do czego zmierzam? Mam nadzieje ze tak bo jeszcze jeden flame post i leci 20%.
Obrazek
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: czit »

brawo Yamada:)

w ogóle to pojęcie noob wymyśliła zbieranina ludzi w celu zniechęcenia jak najwiekszej ilości osób do starania sie być lepszym od nich ; przynajmniej ja to tak widze

bo wiadomo; pojawi sie ktos świeży, gra 4fun albo stara sie czegos nauczyc, przegra z jakimś ynteligentem i zostaje zwyzwany od noobow ,lam itp

smutne jak kot z obrazka
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
Zwirzok
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 29-08-2009, 17:35
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Zwirzok »

Yamada 1
Reszta świata 0

Niezłe przemówienie i chyba najsensowniejsza "definicja" newbie/noob`a. czit też masz racje. Jak ktoś usłyszy, że jest noob to już mu się odechciewa grać. No, ale Ci "pr0" muszą sie jakoś dowartościować bo 1. Sami nie wykazują niczego ponad swój mały świat, 2. Nie są pro ;)
GamerTag: Zwirz

Później wstawie obrazek... ;)
Saj
Elite player
Elite player
Posty: 177
Rejestracja: 16-02-2009, 16:51

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Saj »

Samo pojęcie Noob przytoczyłem tutaj by wyranie odgraniczyć to kogo można tak nazwać a to jak nadużywają tego słowa gracze. Niechodzi mi o to by pokazać ze ktoś jest lepszy czy gorszy LITOSCI! Jak mówie komuś sorki gra nie ma sensu jestes nadal noobem" nie mam zamiaru go obrażać. Mówiąc "noob" mam na myśli osobę świerzą, nie czyje się lepszy bo: oo ale go pojechałem. Raczej przerywam walke bo granie z kimś takim nie sprawia mi przyjemności. A dlaczego napisałem że'no istnieją" ? Bo chciałem zwrucić uwagę jak przeważnie grają nowicjusze. Cholera to normalne ! Sam pamiętam jak grałem w t2 klepiąc non stop 3+4 Lawem:D bo nie umiałem nic więcej:P
Czesami tylko gram z nowymi birąc ta sama postac co oni w ten sposób próbukąc nauczyć ich jak mozna grac skutecznie ( bo jesli ktos jest swiezy nie ma raczej mowy o przegranej prawda?), mqm nadzieje że w ten sposób pomagam im się jakoś odnaleźć w tym światku. Jak ktoś kapi to nie mówię nigdy na niego noob bo to bzdura przecież! Bo jak z kimś przegywam i miałbym nazwać go noobem to kim w takim ukałdzie odniesenia Ja jestem??!!
Niektórzy gracze poprostu w taki sposób chcą się załosnie podbudowac ale mniejsza z tym to ich problem nawet jak sie do tego nie przyznaja.
Aha luckas co ty chcesz mi udowodnić? Ze gadam bzdury? Litości znajdz sobie pożyteczniejsze znajęcie niż pseudo itelektualne wywyższanie , idiotów szukasz na forum?
Może sam wyraż jakąś opinie zamaist w koło krytykować innych. ehhh
Awatar użytkownika
Hajda
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 89
Rejestracja: 20-05-2009, 11:20

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Hajda »

nie zostalo wiele spraw ktore mnie irytuja , bo przez powtarzalnosc pewnych sytuacji mam juz na to wyjebane :) . Zostala jedna rzecz ktora mnie irytuje a jest to brak jakiejkolwiek ofensywy przeciwnika podczas walki , po takiej walce musze zajarac :p
lagalize it ;D
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Martins »

To, że próbowałem już chyba wszystkich ustawień oraz konfiguracji, aby gra chodziła i płynnie i dalej muuuuuliiii nawet offline :P
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o TK3Online”